SPRZĘGŁO DO PEUGEOT

Logo PEUGEOTWybierz model PEUGEOT:

Zobacz ceny sprzęgła do Peugeota

Wszystkie modele alfabetyczniePeugeot - popularne modele

Peugeot to francuska firma motoryzacyjna najbardziej znana z takich modeli jak 205, 205, 406 czy 305, a więc przystępnych cenowo modeli z klasy średniej, dodatkowo okraszonych wyjątkowym, francuskim stylem. Pojazdy te nie bały się nigdy sportów motorowych, czego dowodem są liczne puchary zdobywane przez rajdowe modele 206 czy 205. Obecnie Peugeot ściśle współpracuje z inną francuską marką - Citroenem. Nowe modele Peugeota to bardzo nowoczesne i futurystyczne pojazdy.

Firma wprowadziła ostatnimi laty do oferty sporo suvów, jak na przykład model 3008.

Sprzęgło do Peugeota

Sprzęgło to podzespół odpowiedzialny za poprawne przekazywanie mocy na wały, a w konsekwencji na koła. Fabryczne sprzęgło Peugeot jest dosyć kiepskiej jakości, więc polecamy sprzęgła oferowane w naszym sklepie - są wśród nich bardzo znane i renomowane firmy - Valeo, Statim, LuK, Sachs czy Blue Print. Są one dużo wytrzymalsze niż fabryczne sprzęgło Peugeot.

Koło dwumasowe do Peugeota

Koło dwumasowe przyczynia się do poprawienia komfortu oraz redukcji wibracji przenoszonych na nadwozie za sprawą pracy silnika. Dwumasa obecna jest chociażby w Peugeot 407 SW Kombi 2.0 HDi 135 136KM. Również silnik 1.6 HDi 110 109KM, montowany w modelach 407 oraz 307, jest wyposażany w fabryczne koło dwumasowe. Warto pamiętać, że nawet tak niewielkie pojazdy jak Peugeot 207 SW Kombi 1.6 HDi 109KM posiadają koło dwumasowe. Dwumasa przyczynia się do redukowania poziomu wibracji podczas pracy samochodu na biegu jałowym.

Zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym Peugeot

Gorąco zachęcamy do zakupu kompletnego zestawu składającego się z elementów takich jak kompletne koło dwumasowe oraz sprzęgło Peugeot. Tylko takie rozwiązanie zagwarantuje Ci poprawne zużycie się wszystkich elementów (są bowiem w jednakowym wieku) oraz zmniejszy koszty robocizny w zakładzie świadczącym usługi mechaniczne. Redukujesz bowiem czas wymiany, robiąc to wszystko podczas tylko jednej wizyty. Wszystkie oferowane przez nas części objęte są fabryczną gwarancją na 24 lub 36 miesięcy i zawsze są fabrycznie nowe.


Koło dwumasowe do Peugeota

Koło dwumasowe redukuje poziom wibracji przenoszonych na nadwozie pojazdu podczas przebywania na biegu jałowym. Jest to istotny podzespół ze względu na bezpieczeństwo - niwelowane jest szarpanie podczas zmiany przełożeń. Dwumasa stosowana jest w Peugeotach z silnikami diesla - przykład to Peugeot 407 2.0 HDi 135 136KM oraz Peugeot 607 2.2 HDi 170KM. Benzynowe modele z kołem dwumasowym to Peugeot 607 3.0 V6 24V 207KM. Polecamy zakup kompletnych zestawów sprzęgła wraz z dwumasą, dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. To doskonała okazja na oszczędzenie zauważalnych sum pieniędzy - nawet do 50% w porównaniu do cen z ASO. W ten sposób nasz Peugeot będzie zużywać się w harmonijny sposób, ponieważ wszystkie podzespoły będą w jednakowym wieku i stopniu zużycia. Przyczynia się to do bezawaryjności i długowieczności. Wszystkie oferowane przez nas części są fabrycznie nowe, nigdy nie poddawane regeneracji i objęte gwarancją na 2 lub 3 lata - bez limitu kilometrów.Często kupowane części do PEUGEOTZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.