O nas

Kim jesteśmy?


Jesteśmy jedyną w Polsce platformą handlowo-informacyjną specjalizującą się w sprzedaży wysokiej klasy elementów sprzęgła do samochodów rajdowych i codziennych.


Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem części układu napędowego oraz licznymi hurtowniami motoryzacyjnymi, oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach z bezpłatną dostawą.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów. Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo na naszej stronie, w dziale Ważne informacje. Pytania techniczne można zadać nam mailowo poprzez zakładkę Kontakt.

Dla ułatwienia kontaktu z nami, uruchomiliśmy infolinię, gdzie pod numerami
22 258 44 43 lub 781 567 210 możecie skontaktować się Państwo z naszymi sprzedawcami i specjalistami, którzy służą pomocą we właściwym doborze sprzęgła.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu specjalistów, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie, po najlepszych w kraju cenach. Skorzystajcie Państwo z bezpieczeństwa i wygody, które gwarantuje nasze wieloletnie funkcjonowanie na rynku i nagromadzone w tym czasie doświadczenie w imporcie i dystrybucji renomowanych, oryginalnych części.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email info@sprzegla24.pl lub telefonicznie pod numerami 22 258 44 43 lub 781 567 21.


Zapraszamy do zakupów!


Zespół sklepu

Sprzegla24.pl