O nas

Sklep internetowy sprzegla24.pl

Zespół sprzegla24.pl to młodzi ludzie specjalizujący się w sprzedaży części sprzęgieł i kół dwumasowych do wszystkich samochodów.


Bezpośrednia współpraca z producentami części oraz hurtowniami motoryzacyjnymi pozwala nam oferować produkty w atrakcyjnych cenach oraz z darmową dostawą.


Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych rozwiązań informatycznych i logistycznych co pozwala nam na wysyłkę towarów w czasie nawet 24h od zamówienia. Istotnym celem naszej pracy jest zadowolenie klienta i dbałość o wysoką jakość świadczonej usługi, dlatego gwarantujemy opiekę po-zakupową. Klient może zwrócić zamówienie w ciągu 30 dni od realizacji. Oferujemy również wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne oraz doradztwo techniczne. Dbamy o rzetelność i kompletność informacji produktowych umieszczanych na naszej stronie. W witrynie znajdziecie Państwo również wszelkie informacje o warunkach zakupów które staramy się prezentować w przejrzysty sposób.


Zachęcamy do zadawania pytań technicznych poprzez e-mail info@sprzegla24.pl


Jeśli nie lubisz zakupów przez Internet, możesz złożyć zamówienie telefonicznie kontaktując się z nami pod numerami 22 258 44 43. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą dobrać odpowiednie sprzęgło oraz inne części tj. koło dwumasowe, koło zamachowe czy łożysko oporowe. W tym celu warto przygotować numer VIN pojazdu który można znaleźć w dowodzie rejestracyjnym samochodu. Weryfikacja numeru VIN pozwala naszym specjalistom dobrać bezbłędnie pasujące części.


Dokładamy starań by nasza oferta była na najwyższym poziomie, w związku z czym ciągle podwyższamy jakość obsługi klienta oraz regularnie weryfikujemy ofertę cenową. Dbamy też o błyskawiczne wysyłanie towaru po zamówieniu oraz weryfikujemy każdą wysłaną część. Dzięki temu sprzedawany przez nas towar jest zawsze najwyższej jakości i niwelujemy do minimum możliwość pomyłki.


Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Korzystając z kilku możliwości wyszukiwania w witrynie każdy z łatwością może znaleźć części pasujące do jego samochodu w wygodny sposób.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania – śmiało pisz do nas na adres email info@sprzegla24.pl lub dzwoń pod numer 22 258 44 43.


Życzymy udanych zakupów.
Zespół Sprzegla24.pl