Oryginalne sprzęgło z kołem dwumasowym LuK 415 0751 10 do VOLVO XC60

Premium Sprzęgło z kołem dwumasowym LuK 415 0751 10
produkt polecany

Pasuje do: VOLVO XC60 D3 150KM/110KW [D 4204 T4]

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- koło dwumasowe
- wysprzęglik
- śruby

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 23
Specyfikacja techniczna producenta

Ostatnie sztuki!

PROMOCJA!

-30%
5775 zł

4 039 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty lub zapłać później

7 osób ogląda ten produkt!

Kup zanim się wyprzeda!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Informacja:Zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera koło dwumasowe
Informacja:Zawiera zestaw śrub
Informacja:Zmiana konstrukcyjna wysprzęglika centralnego 31325023 - montować za pomocą przewodu 30787653 (w zestawie)
Informacja:Zawiera przewód wysprzęglika
Mocowane na [ilość śrub]:10
Mocowane na [ilość śrub]:1

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Zamienniki

Lista zamienników

LuK415075110
LuK624395309
LuK624395333
OEMparts603075100
VOLVO31325021
VOLVO31325023
VOLVO31367900
VOLVO31437536
VOLVO31460272

Opinie

Opinie

Opinia 
2022-01-04

Przedmiot dotarł w ciągu tygodnia. Zamówiłem towar na Łotwę. Wszystkie produkty są bezpłatne. Jestem zadowolony z mvgazin!

    Opinia 
    2022-01-04

    Towar dotarł w ciągu tygodnia. Zamówiłem towar na Łotwę. Wszystko działało dobrze. Jestem zadowolony z mvgazin!

      Opinia 
      2021-06-17

      Produkt w bardzo dobrej cenie, dostępny od ręki (a nie było tego zestawu w innych hurtowniach!), dostarczony na następny dzień od zakupu, wszystko pasowało, działa, na pytanie techniczne mechanik dostał sensowną odpowiedź na infolinii sprzedającego.
      Polecam.

        Opinia 
        2021-02-17

        Dobre sprzęgło do Volvo. Dwumasa też niczego sobie.

          Opinia 
          2020-03-18

          Bardzo dobra cena, super towar.

            Napisz swoją opinię!

            Napisz opinię

            Sprzęgło z kołem dwumasowym LuK 415 0751 10

            Sprzęgło z kołem dwumasowym LuK 415 0751 10

            Produkt nowy i oryginalny!

            Dostawa

            Płatność i wysyłka

            Forma dostawyDostepny sposób płatności
            dpd logo
            przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
            inpost logo
            przelewy 24

            Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

            Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

            Odbierz osobiście w Warszawie



            Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

            UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

            Możesz nam zaufać

            Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

            Wysyłka za granicę

            Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
            Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
            Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

            Raty

            Kup na raty lub zapłać później

            Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

            Form

            Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
            Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


            Oblicz ratę w Alior
            Form

            Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
            Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


            Oblicz ratę w mBank
            Form

            Potrzebujesz nowego sprzęgła lub dwumasy, ale chcesz za nie zapłacić potem?
            Dzięki metodzie płatności P24NOW możesz zapłacić aż do 54 dni później.


            Sprawdź szczegóły



            cert-image
            logo

            Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
            a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

            RODZAJ CZĘŚCI*
            koło dwumasowe
            zestaw sprzęgła
            sprzęgło sportowe
            tarcza sprzęgła
            docisk
            łożysko oporowe
            wysprzęglik centralny
            pompa sprzęgła
            siłownik sprzęgła
            śruby montażowe

            (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

            (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

            Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

            Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

            Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.