Oryginalne sprzęgło z kołem dwumasowym LuK 415 0751 10 do VOLVO XC60

Premium Sprzęgło z kołem dwumasowym LuK 415 0751 10
produkt polecany

Autoryzowany sklep

Pasuje do: VOLVO XC60 D3 150KM/110KW [D 4204 T4]

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- koło dwumasowe
- wysprzęglik
- śruby

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 23
Specyfikacja techniczna producenta

Ostatnie sztuki!

MEGA OKAZJE!

4 299 zł

Kup teraz - pojutrze u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty lub zapłać później

6 osób ogląda ten produkt!

Kup zanim się wyprzeda!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Informacja:Zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera koło dwumasowe
Informacja:Zawiera zestaw śrub
Informacja:Zmiana konstrukcyjna wysprzęglika centralnego 31325023 - montować za pomocą przewodu 30787653 (w zestawie)
Informacja:Zawiera przewód wysprzęglika
Mocowane na [ilość śrub]:10
Mocowane na [ilość śrub]:1

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Zamienniki

Lista zamienników

LuK415075110
LuK624395309
LuK624395333
OEMparts603075100
VOLVO31325021
VOLVO31325023
VOLVO31367900
VOLVO31437536
VOLVO31460272

Opinie

Opinie

Opinia 
2024-03-16

Wszystko ok. Przesyłka na następny dzień i części dobrane po VIN pasowały wszystko działa. Polecam.

    Opinia 
    2023-09-26

    Polecam

      Opinia 
      2023-08-26

      Super, polecam

        Opinia 
        2023-01-10

        szybka sprawna obsługa sprzegło miesiąc temu zamontowane wszystko w porządku

          Opinia 
          2022-11-03

          Profesjonalne podejście części już na drugi dzien otrzymałem jestem bardzo zadowolony

            Opinia 
            2022-10-21

            Wszystko ok, szybka dostawa,

              Opinia 
              2022-06-27

              Super jakość w adekwatnej cenie. Polecam

                Opinia 
                2022-01-04

                Przedmiot dotarł w ciągu tygodnia. Zamówiłem towar na Łotwę. Wszystkie produkty są bezpłatne. Jestem zadowolony z mvgazin!

                  Opinia 
                  2022-01-04

                  Towar dotarł w ciągu tygodnia. Zamówiłem towar na Łotwę. Wszystko działało dobrze. Jestem zadowolony z mvgazin!

                    Opinia 
                    2021-06-17

                    Produkt w bardzo dobrej cenie, dostępny od ręki (a nie było tego zestawu w innych hurtowniach!), dostarczony na następny dzień od zakupu, wszystko pasowało, działa, na pytanie techniczne mechanik dostał sensowną odpowiedź na infolinii sprzedającego.
                    Polecam.

                      Opinia 
                      2021-02-17

                      Dobre sprzęgło do Volvo. Dwumasa też niczego sobie.

                        Opinia 
                        2020-03-18

                        Bardzo dobra cena, super towar.

                          Napisz swoją opinię!

                          Napisz opinię

                          Sprzęgło z kołem dwumasowym LuK 415 0751 10

                          Sprzęgło z kołem dwumasowym LuK 415 0751 10

                          Produkt nowy i oryginalny!

                          Dostawa

                          Płatność i wysyłka

                          Forma dostawyDostepny sposób płatności
                          dpd logo
                          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
                          inpost logo
                          przelewy 24

                          Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

                          Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

                          Odbierz osobiście w Warszawie



                          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

                          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

                          Możesz nam zaufać

                          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

                          Wysyłka za granicę

                          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
                          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
                          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

                          Raty

                          Kup na raty lub zapłać później

                          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

                          Form

                          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
                          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


                          Oblicz ratę w Alior
                          Form

                          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
                          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


                          Oblicz ratę w mBank
                          Form

                          Potrzebujesz nowego sprzęgła lub dwumasy, ale chcesz za nie zapłacić potem?
                          Dzięki metodzie płatności P24NOW możesz zapłacić aż do 54 dni później.


                          Sprawdź szczegóły



                          cert-image
                          logo

                          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
                          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

                          RODZAJ CZĘŚCI*
                          koło dwumasowe
                          zestaw sprzęgła
                          sprzęgło sportowe
                          tarcza sprzęgła
                          docisk
                          łożysko oporowe
                          wysprzęglik centralny
                          pompa sprzęgła
                          siłownik sprzęgła
                          śruby montażowe

                          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

                          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

                          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

                          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

                          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.