PEUGEOT 307 SPRZĘGŁO

Logo PEUGEOTWybierz silnik PEUGEOT 307:

Zobaczy ceny sprzęgła do Peugeota 307
Zestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Peugeota 307

Peugeot 307 to niewielki samochód produkowany od 2001 roku, aż do dzisiaj przez francuskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne. Wystarczył rok bytności na rynku, aby Europejczycy pokochali Peugeota 307 - w 2002 roku auto zyskało tytuł Samochodu Roku 2002 (European Car of the Year). Zakłady produkcyjne Peugeot zlokalizowane są we Francji, Argentynie oraz w Chinach. Logo marki na przestrzeni 160 lat przechodziło liczne transformacje. Firma powstała w miasteczku Sochaux. Herbem tego regionu jest lew; z tego właśnie powodu to dostojne zwierzę od samego początku znajduje się w logotypie marki. Kojarzyć miało się z wytrzymałością stali, która produkowana była w firmie. Projektantem słynnego ssaka jest  jubiler Justin Lazer. 


Mówiąc o tym niezwykłym aucie, warto przywołać kilka jego odmian. Dwa lata po pojawieniu się modelu na rynku, zadebiutowała jego wersja cabrio-coupe (Peugeot CC). Parę lat później auto zostało zmodernizowane - dopieszczono wygląd błotników, zderzaków oraz ogólny kształt maski. Kierowcy decydujący się na tę wersję auta mogli wyposażyć je dodatkowo w system ESP. Peugeot 307 występował w ponad dziesięciu wersjach wyposażeniowych. Podstawowa posiadała system ABS, sześć poduszek powietrznych oraz system wentylacyjny, którego filtr niwelował przenikanie pyłków. W bardziej zaawansowanej wersji pojawiały się takie dodatki jak boczne poduszki powietrzne, światła przeciwmgielne czy podgrzewane lusterka.

To kompaktowe auto posiada wszystkie te cechy, które uwielbiane są przez fanów marki - stosunkowo wąskie reflektory, komfort prowadzenia, dynamiczny kształt maski, wysoka jakość każdego z elementów oraz zderzak przedni, budzący skojarzenia z uśmiechem. Liczne ulepszenia sprawiły, że auto posiada dopracowaną elektronikę oraz wyposażenie, zaspokajające oczekiwania nawet wymagającego kierowcy. 

Auto posiada kilka wersji silnikowych. W naszym sklepie oferujemy koła dwumasowe do każdej z nich oraz szeroki wybór sprzęgła Peugeot. Wersja silnika o wielkości 1,4 l posiada moc 75 lub 88 KM. W wersjach 1,6-litrowej i 2-litrowej wartości te sięgają kolejno 110KM oraz 140/177KM. Co do średniego spalania, w modelu Peugeot 307 waha się ono w zależności od silnika między 4,8 a 6,7 l (na 100 kilometrów).

W rankingach Peugeot 307 rywalizował  z modelami samochodów takich jak Ford Focus oraz Honda Civic i wygrywał zarówno w porównaniu kosztów eksploatacji, ceny, miejsca dla pasażerów, czy kosztów naprawy. Samochody Peugeot 307 posiadają napęd na przednie koła i przedni silnik benzynowy lub diesel. Nowszą wersją modelu Peugeot 307 jest model 308 o nieco nowszym wyglądzie i lepszych rozwiązaniach technologicznych. 

Najczęściej proponowane przez nas zestawy sprzęgieł z kołem dwumasowym Peugeot 307 to:

  • Zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym Peugeot firmy LUK nr 600008400
  • Zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym Peugeot firmy SACHS nr 2290601002

Do modeli Peugeot 307 wyposażonych w sztywne koło zamachowe najczęściej polecamy:

  • Zestaw sprzęgła ze sztywnym kołem zamachowym Peugeot firmy LUK nr 601002100

W ofercie posiadamy również kompletne zestawy sprzęgła dla Peugeot 307 składające się na:

  • Tarczę sprzęgła do Peugeot 307
  • Docisk sprzęgła do Peugeot 307
  • Łożysko oporowe do Peugeot 307

Oferujemy Państwu darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia oraz porady naszych wyspecjalizowanych doradców, ilekroć będziecie mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych klientów na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl, które są najlepszą wizytówką naszego sklepu.

306  <<     307   >>    308