KOŁO DWUMASOWE DO LAND ROVER

Logo LAND_ROVERWybierz model LAND ROVER:

Zobacz ceny dwumas do Land Rovera
Sprzęgło dwumasowe do Land Rover

Land Rover słynie z uniwersalnych samochodów terenowych, zdolnych podołać każdym warunkom. Firma została założona jeszcze jako element portfolio Rovera, dopiero z czasem uniezależniając się i konstruując pojazdy na własny rachunek. Najsłynniejszym modelem, niezmiennie od lat pozostaje Land Rover Defender. Ten produkowany bez większych zmian pojazd, w latach 1983 - 2016 stał się prawdziwym symbolem samochodu terenowego. Jego głównymi konkurentami były Mercedes-Benz klasy G, Toyota Land Cruiser czy GAZ-69.

Defender wywodził się z jeszcze starszych modeli, tak zwanych Land Rover Series. Powstawały one w latach, gdy nie było żadnych pozostałych pozycji w katalogu marki. Te zaś garściami czerpały z Jeepa Willysa, symbolu pojazdów z okresu II Wojny Światowej.

Land Rover Discovery otworzył firmie drogę do znacznie szerszego grona klientów. Głównym zadaniem tego modelu było konkurowanie z popularnymi w tamtym okresie Toyotami Land Cruiser czy Nissanami Patrolami. Unowocześnienie konstrukcji przyczyniło się do wielu branżowych nagród i wyróżnień. Głównym gronem odbiorców Discovery byli ludzie młodzi, aktywni, a także ci, dla których konstrukcja Defendera nieco odstawała od ówczesnych standardów.

Kolejnym bardzo znanym Land Roverem był ukazany po raz pierwszy w 1996 roku Freelander. Kontynuował on filozofię rozpoczętą przez Land Rovera Discovery, a więc modelu przeznaczonego dla znacznie większego grona osób. Nieco ograniczono możliwości terenowe, auto zyskało jednak na komforcie i wszechstronności. Freelander osiągnął ogromny sukces, grając decydującą rolę dalszym rozwoju firmy. To dzięki niemu powstały tak znane dzisiaj modele jak Evoque czy Velar.

Koło dwumasowe w samochodach Land Rover

Koło dwumasowe jest niezwykle istotną rzeczą w każdym pojeździe. Redukuje ono nieprzyjemne wibracje, przyczyniając się do poprawy stabilności karoserii naszego Land Rovera. Cena koła dwumasowego na sprzegla24.pl jest bezkonkurencyjna, więc nie wahajmy się podczas wyboru koła zamachowego do naszego Defendera bądź DIscovery. Inwestycja zwróci się z pewnością w postaci zaoszczędzonego paliwa - potwierdzone różnice wynoszą niemal 5%, przy porównywaniu sprawnej dwumasy z niesprawną.

Koło dwumasowe / koło zamachowe na sprzegla24.pl to gwarancja najwyższej jakości, pochodzącej od znanych i renomowanych producentów. Dzięki temu możesz być pewien, że zawsze otrzymasz najlepszy produkt. Cena dwumasy również jest bardzo przystępna, co pozwoli dokonać wyboru o kupnie tego elementu znacznie szybciej.


Koła dwumasowe i sztywne do Land Rovera z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do LAND ROVERLANCIA  <<     LAND ROVER   >>    MAZDA