KOŁO DWUMASOWE DO FIAT

Logo FIATWybierz model FIAT:

Zobacz ceny dwumas do Fiata

Wszystkie modele alfabetycznieSprzęgło dwumasowe do Fiat

Fiat Fabbrica Italiana Automobili Torino, czyli Włoska Fabryka Samochodów w Turynie. Ten wielomilionowy koncern produkuje (w osobnych spółkach) samochody osobowe premium i średniej klasy, samochody dostawcze, ciężarowe, terenowe, autobusy i trolejbusy, samoloty, pojazdy wojskowe, auta sportowe czy luksusowe. Oprócz tego produkuje komponenty motoryzacyjne, części zamienne i silniki. Fiat ma swoje udziały na praktycznie każdym możliwym polu motoryzacyjnym, co czyni go jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Jak zaczęła się historia Fiata?

Koncern powstał w 1899 we Włoszech, natomiast w Polsce pojawił się w 1921. W Warszawie otwarto stację obsługi pojazdów, gdzie do 1965 montowano najpopularniejsze modele samochodów osobowych. Po kilku latach od tego wydarzenia, w 1973 roku powstał najbardziej rozpoznawalny w naszym kraju model tej marki - Fiat 126p. Dzięki sukcesowi, jaki Fiat odniósł na Polskich drogach, w 1992 roku powstała spółka Fiat Auto Poland, gdzie 90% udziałów należało do koncernu.

Niebywała wszechstronność Fiata 

Mało kto nie kojarzy pojazdów tej marki, jednak dla wielu zaskoczeniem może być to, że oprócz samochodów Fiat produkuje też samochody czy autobusy. W rzeczywistości koncern posiada ponad 30 różnych spółek. Każda z nich specjalizuje się w innej dziedzinie motoryzacji. Dodge produkuje samochody osobowe i sportowe. Teksid wyroby metalurgiczne. Jeep samochody terenowe. Maserati - auta luksusowe. Automotive Lighting Poland – lampy i oświetlenie samochodowe. Iveco – samochody ciężarowe, dostawcze oraz autobusy. Fiat Aviazione - samoloty (niewiele osób wie, że Fiat był głównym dostawcą myśliwców w okresie międzywojennym i II wojny światowej. 

Fiat to jedna z niewielu marek, która oferuje pojazdy dla każdego. Szukasz luksusowego auta, którego utrzymanie nie zrujnuje Twojego majątku? Maserati. Potrzebujesz niezawodne auto dostawcze? Iveco. Wysokiej jakości ciągniki i maszyny rolnicze? New Holland. Tanie, niewielkie miejskie auto? Fiat 500. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kolejną ogromną zaletą pojazdów marki Fiat jest szeroka dostępność części. Wszystko można dostać praktycznie od ręki.

Koła zamachowe i koło dwumasowe w samochodach Fiat

Fiat, tak jak każdy producent aut, w swoich pojazdach używa tych części. Najczęściej wykorzystywane w dieslach, są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania silnika i podzespołów odpowiedzialnych za sprawną pracę silnika. Zarówno regenerowane, jak i nowe koła zamachowe i koła dwumasy Fiat są dostępne w atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym sprzegla24.pl.


Koła dwumasowe i sztywne do Fiata z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do FIAT  <<     FIAT   >>    FORD