KOŁO DWUMASOWE DO HYUNDAI

Logo HYUNDAIWybierz model HYUNDAI:

Zobacz ceny dwumas do Hyundai

Wszystkie modele alfabetycznieSprzęgło dwumasowe do Hyundai

Historia marki Hyundai miała swoje początki w 1947 roku, kiedy to Chung Ju-Yung założył przedsiębiorstwo specjalizujące się w budownictwie. Już wtedy jego renoma była znaczna, a firma należała do największych w Korei Południowej. Produkcja związana z motoryzacją rozpoczęła się w 1967 roku, kiedy to z koncernu wyodrębniono samodzielną spółkę o nazwie Hyundai Motor Company. Jednym z pierwszych działań producenta było podpisanie umowy z Fordem i wyprodukowanie pierwszego modelu auta o nazwie Cortina. Wyprodukowanie pierwszego samodzielnego modelu przez Hyundai miało miejsce w 1974 roku. Samochód uzyskał nazwę Pony i stał się popularny nawet w Europie. Kolejne lata to stopniowe rozwijanie przedsiębiorstwa. Od 1984 roku do sprzedaży trafiły m.in. modele Granada, Mark V, Grandeur, czy Sonata i Scoupe. Dość znacznym przełomem był rok 1999, kiedy to firma przejęła Kię. Na Polski rynek Hyundai trafił w 1993 roku. To dało początek spółce Hyundai Corporation Poland. Firma na przestrzeni lat różne modele, a w 2001 roku pojawił się produkowany do dziś Santa Fe. Warto wymienić również Hyundai ix35, którego klienci mogą nabyć od 2010 roku. Obecnie firma Hyundai jest uznawana za jedną z największych, jeśli chodzi o światowych producentów branży motoryzacyjnej.

Jakie koło dwumasowe wybrać?

Jeśli chodzi o koło dwumasowe Hyundai, to kluczową sprawą jest kupowanie fabrycznie nowych elementów wysokiej jakości. Najlepsze oferty zestawów obejmujących koło zamachowe dwumasowe, są dostępne w sklepie sprzegla24.pl. Cena dwumasy jest tutaj najlepsza w stosunku do jakości produktów. Nie warto decydować się na niesprawdzonych producentów w innych sklepach, ponieważ elementy układu napędowego, jakie oferują mogą być bardzo awaryjne. Zbyt niska cena koła dwumasowego zwykle przekłada się na szybką konieczność wymiany tego elementu oraz brak zapewnienia odpowiedniego stopnia bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Najlepiej wybierać spośród takich producentów, jak Aisin, czy Luk.

Koła dwumasowe i zamachowe w samochodach Hyundai

Koło dwumasowe ma bardzo duży wpływ na to, jak pracuje cały układ napędowy. Gdyby nie koło dwumasowe, zmiana biegów wiązałaby się z silnymi szarpnięciami, co powodowałoby szybkie awarie oraz całkowicie psułoby komfort jazdy. Dzięki dwumasie istnieje możliwość zniwelowania takich niedogodności w bardzo znacznym stopniu. Silne wibracje, jakie były jeszcze do niedawna obecne przy mocniejszym wciskaniu pedału gazu, obecnie mogą zostać niemal całkowicie wyeliminowane właśnie dzięki dwumasie.


Koła dwumasowe i sztywne do Hyundai z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do HYUNDAIHONDA  <<     HYUNDAI   >>    ISUZU