HYUNDAI I30 KOŁO DWUMASOWE

Logo HYUNDAIWybierz silnik HYUNDAI i30:

Zobaczy ceny dwumas do Hyundai i30

Koło dwumasowe Hyundai i30 II Coupe

produkowany: (2013-obecnie)
Koło dwumasowe Hyundai i30 II CoupeHyundai i30 to wprowadzony na rynek w 2007 roku model, stanowiący całkowicie nowe otwarcie dla tej marki. Dotychczas kojarzona raczej z budżetowymi, mniejszymi pojazdami marka Hyundai wpisała się dzięki modelom takim jak i30, i20 oraz Tucson na dobre w krajobraz nowoczesnych, modnych samochodów. Nie inaczej było w przypadku modelu i30, będącego bliźniakiem święcącej triumfy Kii C'eed. Pierwsza generacja, produkowana w latach 2007 - 2011 charakteryzowała się stosunkowo wysokim poziomem wyposażenia jak na swoją klasę. Do dyspozycji użytkownika zostały oddane silniki wysokoprężne (1.6 oraz 2.0) oraz benzynowe (1.4 oraz 2.0).

Obecnie produkowana generacja modelu i30, wprowadzona do sprzedaży w 2016 roku, zasłynęła z wprowadzenia do oferty wariantu N, będącego odpowiednikiem sportowych wersji AMG w Mercedesie, S w Audi oraz M w BMW. Dzięki temu, Hyundai może bez kompleksów stawać do konkurencji z takimi autami jak Audi S3 czy BMW 140i. Wartym uwagi jest również wariant Fastback, będący de facto... liftbackiem. Lekkie zamieszanie w nazewnictwie nie zmienia faktu, iż po wielu latach kopiowania, Koreańczycy wreszcie wychodzą na czoło motoryzacyjnych innowacji, z korzyścią przede wszystkim dla klienta.  

Objawy zużycia koła dwumasowego w Hyundaiu i30

Koło dwumasowe zużywa się w Hyundaiu i30 w przeciętnym tempie, należy mieć więc na uwadze jego możliwe usterki. Objawiają się one drżeniem nadwozia podczas postoju na biegu jałowym oraz drganiem przenoszonym na pedał sprzęgła. Innym zjawiskiem sygnalizującym możliwy problem jest stukanie dochodzące spod maski silnika, a także szarpanie podczas ruszania z miejsca lub niskiej prędkości.

Ceny dwumasy do Hyundaia i30

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kół dwumasowych do Hyundaia i30. Przykładowa cena dwumasy dla wersji I30 II (2013-) 1.6 T-GDI 186KM to około 1500 złotych za koło dwumasowe Valeo. Koło zamachowe ASHIKA 91-0K-K04 kosztuje zaś około 420 złotych, jeżeli szukamy tego podzespołu do wersji 1.6 120KM.

Hyundai i30 - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie możesz dokonać zakupu koła dwumasowego wraz ze sprzęgłem. Jest to niezwykle korzystny finansowo zakup, głównie ze względu na duży rabat na poszczególnych częściach. To także jeden koszt robocizny oraz jedna wizyta w zakładzie przeprowadzającym wymianę, toteż nie będziemy zmuszeni do pożyczania auta wiele razy na czas wymian. Inną zaletą jest równomierne zużycie się części, dzięki czemu wytrzymają one znacznie dłużej, niż w przypadku układu z wymieszanymi podzespołami - starymi i nowymi.


Sprzęgło dwumasowe do Hyundai i30

Koła dwumasowe i sztywne do Hyundai i30 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do HYUNDAI i30i20  <<     i30   >>    i40