KOŁO DWUMASOWE HYUNDAI I30

Logo HYUNDAIWybierz silnik HYUNDAI i30:

Zobaczy ceny dwumas do Hyundai i30

Koło dwumasowe Hyundai i30 II Coupe

produkowany: (2013-obecnie)
Koło dwumasowe Hyundai i30 II CoupeCzy Hyundai i30 ma koło dwumasowe?

Wiele silników w Hyundai i30 nie jest wyposażonych w koło dwumasowe. Do takich silników należą jednostki 1.6 CRDI o mocy 90KM, 110 KM oraz 116KM z pierwszych lat produkcji. W późniejszych latach produkcji oraz w silnikach 1.6 CRDI 128KM stosowano koła dwumasowe. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy Twój Hyundai i30 ma koło dwumasowe - zadzwoń do nas lub wypełnij formularz VIN dostępny w menu głównym. Nasi eksperci sprawdzą wersję samochodu po numerze VIN i będziesz mieć 100% pewność co do zastosowania dwumasy w Twoim samochodzie.


Hyundai i30 to wprowadzony na rynek w 2007 roku model, stanowiący całkowicie nowe otwarcie dla tej marki. Dotychczas kojarzona raczej z budżetowymi, mniejszymi pojazdami marka Hyundai wpisała się dzięki modelom takim jak i30, i20 oraz Tucson na dobre w krajobraz nowoczesnych, modnych samochodów. Nie inaczej było w przypadku modelu i30, będącego bliźniakiem święcącej triumfy Kii C'eed. Pierwsza generacja, produkowana w latach 2007 - 2011 charakteryzowała się stosunkowo wysokim poziomem wyposażenia jak na swoją klasę. Do dyspozycji użytkownika zostały oddane silniki wysokoprężne (1.6 oraz 2.0) oraz benzynowe (1.4 oraz 2.0).

Obecnie produkowana generacja modelu i30, wprowadzona do sprzedaży w 2016 roku, zasłynęła z wprowadzenia do oferty wariantu N, będącego odpowiednikiem sportowych wersji AMG w Mercedesie, S w Audi oraz M w BMW. Dzięki temu, Hyundai może bez kompleksów stawać do konkurencji z takimi autami jak Audi S3 czy BMW 140i. Wartym uwagi jest również wariant Fastback, będący de facto... liftbackiem. Lekkie zamieszanie w nazewnictwie nie zmienia faktu, iż po wielu latach kopiowania, Koreańczycy wreszcie wychodzą na czoło motoryzacyjnych innowacji, z korzyścią przede wszystkim dla klienta.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Hyundaiu i30

Koło dwumasowe zużywa się w Hyundaiu i30 w przeciętnym tempie, należy mieć więc na uwadze jego możliwe usterki. Objawiają się one drżeniem nadwozia podczas postoju na biegu jałowym oraz drganiem przenoszonym na pedał sprzęgła. Innym zjawiskiem sygnalizującym możliwy problem jest stukanie dochodzące spod maski silnika, a także szarpanie podczas ruszania z miejsca lub niskiej prędkości.

Ceny dwumasy do Hyundaia i30

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kół dwumasowych do Hyundaia i30. Przykładowa cena dwumasy dla wersji I30 II (2013-) 1.6 T-GDI 186KM to około 1500 złotych za koło dwumasowe Valeo. Koło zamachowe ASHIKA 91-0K-K04 kosztuje zaś około 420 złotych, jeżeli szukamy tego podzespołu do wersji 1.6 120KM.

Hyundai i30 - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie możesz dokonać zakupu koła dwumasowego wraz ze sprzęgłem. Jest to niezwykle korzystny finansowo zakup, głównie ze względu na duży rabat na poszczególnych częściach. To także jeden koszt robocizny oraz jedna wizyta w zakładzie przeprowadzającym wymianę, toteż nie będziemy zmuszeni do pożyczania auta wiele razy na czas wymian. Inną zaletą jest równomierne zużycie się części, dzięki czemu wytrzymają one znacznie dłużej, niż w przypadku układu z wymieszanymi podzespołami - starymi i nowymi.


Sprzęgło dwumasowe do Hyundai i30

Koła dwumasowe i sztywne do Hyundai i30 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do HYUNDAI i30Zobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.