SPRZĘGŁO DO IVECO

Logo IVECOWybierz model IVECO:

Zobacz ceny sprzęgła do Iveco
Zestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Iveco

Co wyróżnia ofertę Iveco? Iveco obecnie uznawany jest za jednego ze światowych liderów, jeśli chodzi o produkcję aut dostawczych. Firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju samochodów specjalnych, które służą w różnych misjach specjalnych oraz obronie wojskowej. Ponadto Iveco jest jednym z kluczowych firm oferujących pojazdy do transportu pasażerów. Samochody świetnie współgrają z wieloma typami silników oraz uwzględniają najnowsze technologie. Spółka Iveco powstała w 1975 roku na skutek połączenia 5 przedsiębiorstw z 3 różnych krajów europejskich. Dzisiaj Iveco posiada zakłady produkcyjne na całym świecie, a ich samochody znajdziemy niemal wszędzie. Produkty firmy cieszą się dużym powodzeniem, dzięki postawieniu przede wszystkim na innowacyjność oraz szeroką ofertę dostosowaną do aktualnych potrzeb profesjonalnego transportu. Iveco stawia na nowoczesne technologie, takie jak Hi‑Matic oraz Hi‑SCR. Ponadto producent skupia się na produkcji pojazdów zasilanych przez gaz ziemny w wersji skroplonej i sprzężonej. Dzięki temu możliwe jest znaczne ograniczenie kosztów utrzymania oraz zużycia paliwa przez flotę, co pozwala na osiągnięcie wysokiego stopnia efektywności. W Polsce istnieje cała sieć autoryzowanych punktów sprzedaży oraz serwisów Iveco. To sprawia, że auta cieszą się bardzo dużą popularnością również w naszym kraju. 

Znaczenie sprzęgła w samochodach Iveco Sprzęgło Iveco jest kluczowym podzespołem jeśli chodzi o komfort, bezpieczeństwo i osiągi jazdy. Oryginalne zestawy sprzegła to sposób na płynną i przyjemną jazdę. Cena sprzęgła może być różna w zależności od producenta i elementów, z których składa się zestaw. Podobne różnice dotyczą ceny dwumasy. Dobrze dobrane sprzęgło pozwoli na płynną jazdę, niższe koszty konserwacji, mniejszą częstotliwość napraw i wymiany poszczególnych elementów. 

Jakie są główne zadania sprzęgła? Sprzęgło Iveco ma przede wszystkim chronić inne podzespoły układu napędowego, ograniczyć szkodliwe drgania, a także zapewnić płynniejsze ruszanie. Oprócz tego powinno przyczynić się do znacznego zmniejszenia emisji hałasu podczas jazdy. Jeśli tylko zauważymy pierwsze objawy zużycia sprzęgła, powinniśmy jak najszybciej zadbać o nowy, oryginalny zestaw sprzęgła i zapewnionym okresem gwarancyjnym. Ważne jest to aby zawsze wymieniać kompletny zestaw sprzęgłowy i ufać jedynie sprawdzonym producentom. To pozwoli na uzyskanie jak najlepszych osiągów w trakcie użytkowania auta i długą, bezawaryjną jazdę. Ciekawe oferty i korzystne ceny sprzęgieł są dostępne w sklepie sprzeglo.com.pl.
Często kupowane części do IVECOZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.