Premium Sprzęgło LuK 627306400 Powiększ

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 265
Ilość zębów: 10

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:270 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 127 0055 10 (1 szt.), LuK 327 0055 10 (1 szt.), LuK 500 0635 30 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
IVECODAILY III NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 11/1997-10/200935 S 13 V,35 C 13 V 125KM/92KW [8140.43S] | 05/1999-07/2007
IVECODAILY III NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 11/1997-10/200950 C 11 106KM/78KW [8140.43C] | 05/1999-07/2007
IVECODAILY III NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 11/1997-10/200950 C 13 125KM/92KW [8140.43S] | 05/1999-07/2007
IVECODAILY III PLATFORMA / PODWOZIE | 03/1998-10/200929 L 13 125KM/92KW [8140.43S] | 11/2001-04/2006
IVECODAILY III PLATFORMA / PODWOZIE | 03/1998-10/200935 S 13,35 C 13 125KM/92KW [8140.43S] | 05/1999-04/2006
IVECODAILY III PLATFORMA / PODWOZIE | 03/1998-10/200950 C 11 106KM/78KW [8140.43C] | 05/1999-04/2006
IVECODAILY III PLATFORMA / PODWOZIE | 03/1998-10/200950 C 13 125KM/92KW [8140.43S] | 05/1999-04/2006

Lista zamienników

FIAT2992012
FIAT2994018
IVECO1905290
IVECO1908574
IVECO2992012
IVECO2992556
IVECO2994018
IVECO92901826
IVECO93812453
IVECO93812506
LuK627301000
LuK627306400
RAICAMRC2051
RYMEC267131261
SACHS3400700447

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Płatność i wysyłka


Przelewy 24

Przelew bankowy

Pobranie
GRATIS!
Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

Odbierz osobiście w Warszawie



Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

Wysyłka za granicę

Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

Możesz nam zaufać

Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
7
1
2
3
4
5
6

Podobne produkty:

  • LuK
    Cena: 970 zł
    Dostępny


    Specyfikacja techniczna:
    Średnica: 270 mm
    Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
    Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
    Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
    Składowe zestawu: LuK 127 0055 10 (1 szt.), LuK 327 0055 10 (1 szt.), LuK 500 0635 30 (1 szt.)
    Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
    Zawiera tarcza i docisk
    Zawiera łożysko
    Typ skrzyni biegów: Przekładnia ZF
    Skrzynia biegów: S5-300

    LuK
    Kup teraz
    Zamów telefonicznie 22 258 44 43
  • LuK
    Cena: 1042 zł
    Dostępny


    Specyfikacja techniczna:
    Średnica: 270 mm
    Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
    Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
    Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
    Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
    Zawiera tarcza i docisk
    Zawiera łożysko oporowe
    Średnica [mm] 270
    Ilość zębów 10
    Typ skrzyni biegów: Przekładnia ZF
    Skrzynia biegów: S5-300

    LuK
    Kup teraz
    Zamów telefonicznie 22 258 44 43
  • VALEO
    Cena: 1138 zł
    Dostępny


    Specyfikacja techniczna:
    Ilość zębów: 10
    Waga produktu: 12 kg
    Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
    Typ sterowania układem: Mechaniczny - linka sprzęgła
    Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
    Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
    Składowe zestawu: VALEO 806507 (1 szt.), VALEO 805530 (1 szt.), VALEO 807525 (1 szt.)
    Na produkt składa się Zestaw sprzęg
    Silnik: 8140-43S
    Skrzynia biegów: S6-300
    Przekładnia mechaniczna

    VALEO
    Kup teraz
    Zamów telefonicznie 22 258 44 43
7
8
9
10