Sprzęgło i koło dwumasowe SKODA

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe lub zamachowe, docisk sprzęgła, tarcza, wysprzęglik, łożysko, siłownik sprzęgła, pompa, śruby.

Wybierz model samochodu producenta SKODA
SKODA CITIGO
Produkcja w latach: 2011.10 - obecnie.

SKODA FABIA
Produkcja w latach: 1999.08 - obecnie.

SKODA FAVORIT
Produkcja w latach: 1989.05 - 1994.09

SKODA FELICIA
Produkcja w latach: 1994.10 - 2002.04

SKODA OCTAVIA
Produkcja w latach: 1996.09 - obecnie.

SKODA RAPID
Produkcja w latach: 2012.07 - obecnie.

SKODA ROOMSTER
Produkcja w latach: 2006.03 - obecnie.

SKODA SUPERB
Produkcja w latach: 2001.12 - obecnie.

SKODA YETI
Produkcja w latach: 2009.05 - obecnie.
Skoda - Sprzęgło, Koło dwumasowe, Zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik

Skoda to czeska marka samochodów powstała w 1895 roku. Początkowo, przedsiębiorstwo zajmowało się jedynie produkcją rowerów, jednak już 6 lat po założeniu powstał pierwszy prototyp auta osobowego Skoda. W 1991 roku Skoda, podobnie jaki hiszpańska marka Seat oraz niemieckie Audi stała się własnością niemieckiego koncernu Volkswagen.

Co ciekawe, na terenie Polski, w Poznaniu znajduje się zakład, w którym montowane są modele Skoda Octavia, Skoda Pickup, Skoda Fabia oraz Skoda Felicia. Marka jest sprzedawana nie tylko na rynku europejskim, ale również w Chinach i na rynku australijskim, gdzie całkiem nieźle sobie radzi. Kolejną ciekawostką może być fakt, że w Czechach, w miejscowości, gdzie znajduje się glówna siedziba przedsiębiorstwa – Mladej Boleslav znajduje się również muzeum motoryzacyjne prezentujące historię działalności przedsiębiorstwa Skoda od początku powstania.

Decydując się na zakupy w sklepie Sprzegla24.pl decydujecie się Państwo na najwyższą jakość usług i najbardziej atrakcyjne ceny do 60% niższe, niż te oferowane przez konkurencję. Bogaty asortyment sklepu obejmuje sprzęgła Skoda oraz koła dwumasowe Skoda zarówno montowane fabrycznie, jak i tańsze zamienniki. Ponadto, oferujemy sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich światowych marek samochodów produkcji europejskiej, amerykańskiej, jak i azjatyckiej.

Dodatkowo, do każdego zamówienia realizujemy darmową wysyłkę w ciągu 24h od złożenia oferty. W razie wątpliwości przy wyborze odpowiedniego zestawu sprzęgła Skoda lub koła dwumasowego Skoda zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi ekspertami, którzy zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych klientów na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl.

SEAT   <<     SKODA    >>    SMART