SPRZĘGŁO DO SUZUKI

Logo SUZUKIWybierz model SUZUKI:

Zobacz ceny sprzęgła do Suzuki

Wszystkie modele alfabetycznieZestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Suzuki

Suzuki Motor Corporation to japoński przedsiębiorca zajmujący się produkcją samochodów osobowych, samochodów terenowych, jak również motocykli i quadów, a ponadto silników do jednostek pływających. W 2010 roku Volkswagen Group wykupiło niemal 20% akcji tejże korporacji. Tak drogocenny zakup świadczyć może o głębokiej wierze w jakość produktów, jak i stabilny i mający ogromny potencjał rozwój. Ogromny nakład finansowy pozwolił rozwinąć się Suzuki na rynku indyjskim, gdzie w 2012 roku sprzedaż przewyższyła dziesięć milionów jednostek. Dla porównania na rodzimym rynku japońskim sprzedaż w tym samym okresie czasu osiągnęła dwadzieścia milionów, co świadczy o niezwykle udanej ekspansji na obcy rynek danej korporacji.

Sprzęgło Suzuki jest tworem kompromisu pomiędzy ceną a jakością wytwórstwa i jako takie powinno być uważane za jedne z najlepszych na świecie.

Wcześniejsze lata to przede wszystkim długotrwały ale jednocześnie niezwykle doceniany przez każdego pasjonata dwukołowców rozwój na rynku motocykli. Jakość serwowana przez Suzuki stała się niejednokrotnie wzorem do naśladowania przez niejednego producenta pojazdów mechanicznych. Łatwość z jaką dana marka podbijała zachodnie rynki sugeruje, że klasa sprzedawanych pojazdów była na tyle wysoka, że również inni producenci w celu stawienia czoła konkurencji musiała zadbać o kunszt swoich pojazdów.

Na uwagę zasługuję również wkład w rynek amerykański, w 2004 roku General Motors oraz Suzuki wykupiło Daewoo Motors produkując Forenze i Verone na bazie konceptów zbudowanych przez bankrutujące Daewoo. Niemal dwa lata później Suzuki mogło szczycić się niemal stu tysiącami sztuk sprzedanymi na terenie Stanów Zjednoczonych, co jest nie lada wynikiem dla korporacji mającej swe korzenie w Japonii.

Suzuki w swojej działalności ekspansyjnej nie pominęło rynków mniej dochodowych takich jak Pakistan, w którym sprzedało setki tysięcy egzemplarzy swoich pojazdów. Podobna sytuacja miała miejsce w Kanadzie, jednak w przypadku tego kraju Suzuki dość szybko zostało wykupione i zastąpione przez GMI.

Należy również wspomnieć, że w 2014 roku Suzuki było dziewiątym największym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją pojazdów mechanicznych na świecie.

Co ciekawe, Suzuki Motor Corporation jest jednym z 4 największych producentów motocykli na rynku światowym i jest jednym z najstarszych japońskich przedsiębiorstw branży motoryzacyjnej. Wystarczy zapytać starsze, jak i nowe pokolenia, czy kiedykolwiek słyszały o motocyklu zwanym Hayabusa.

Sklep Sprzegla24.pl jest jedynym w Polsce sklepem internetowym dysponującym tak szerokim wyborem sprzęgieł i kół zamachowych do samochodów codziennych i sportowych produkcji koreańskiej i japońskiej.
Bogaty asortyment
kół dwumasowych i sprzęgieł Suzuki z pewnością pozwoli Państwo dokonać zakupu najlepszego zestawu sprzęgła Suzuki, który idealnie sprawdzi się w przypadku Państwa samochodu i spełni Państwa oczekiwania pod względem jakości i ceny.

 

Do wyboru otrzymujecie Państwo sprzęgła Suzuki światowych liderów w produkcji sprzęgieł i firm dostarczających części na tak zwany pierwszy montaż: m.in. Exedy, Aisin, LUK, SACHS, czy Valeo. Oferujemy Państwo również tańsze zamienniki producentów takich jak JAPAN PARTS, czy ASHIKA.

 

Zdajemy sobie sprawę, że prawidłowy wybór sprzęgła uwarunkowany jest wieloma równie ważnymi czynnikami. Dbając o naszych klientów oferujemy profesjonalny dobór i doradztwo w zakresie zakupu sprzęgieł Suzuki do Państwa samochodu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi wyspecjalizowanymi konsultantami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wątpliwości.

 

Ze względu na internetowy charakter sprzedaży oferujemy Państwu 10 dni na zwrócenie zakupionego towaru. Oznacza to, że zakupy w naszym sklepie to zawsze udana i bezpieczna inwestycja.

 

Ponadto, gwarantujemy Państwu szybką darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia. Aby maksymalnie obniżyć koszty zakupu w naszym sklepie, przygotowując dla Państwa oferty sprzęgieł Suzuki zawsze staramy się zaoferować Państwu najbardziej atrakcyjne ceny. Dowodem na to są ceny konkurencji - niekiedy 60% wyższe od cen oferowanych przez sklep Sprzegla24.pl.

 

Zaawansowane systemy informatyczne, rozbudowane bazy danych i wyszukiwarki produktów to gwarancja zawsze zadowolonych klientów i najlepiej dobranych sprzęgieł Suzuki. Nasz profesjonalizm i indywidualne podejście do klientów znajdują odzwierciedlenie w 100% pozytywnych opinii na Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl.

 

 

Tagi: sprzęgło suzuki, sprzeglo suzuki, sprzegla suzuki, sprzęgła suzuki, koło zamachowe suzuki, koło dwumasowe suzuki
Często kupowane części do SUZUKIZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.