SPRZĘGŁO DO SAAB

Logo SAABWybierz model SAAB:

Zobacz ceny sprzęgła do Saaba
Saab - popularne modele

Saab to kultowa szwedzka marka samochodów głównie klasy średniej. Niestety, w wyniku bankructwa przedsiębiorstwo od kilku lat nie produkuje żadnych pojazdów. Najbardziej znane modele to 9-3 oraz 9-5, bazujące na Oplu Vectrze.

Niezależnie od poziomu współpracy z innymi markami, firma Saab zawsze nadawała swoim modelom wyjątkowy charakter, tak doceniany przez konsumentów.

Sprzęgło do Saaba

Sprzęgło Saab to bardzo dobra i wytrzymała konstrukcja, lecz warto pomyśleć nad dobrymi alternatywami z naszego sklepu internetowego. Dzięki temu Twoje kilkuletnie sprzęgło Saab nie odmówi posłuszeństwa daleko od domu, gdzieś w dalekiej trasie. W stałej ofercie posiadamy sprzęgła takich renomowanych firm jak Statim, Valeo czy LuK, a także podzespoły producentów: Blue Print, Aisin oraz Exedy. Sprzęgło przenosi moment obrotowy na koła, także zawsze warto sprawdzić jego stan.

Koło dwumasowe do Saaba

Koło dwumasowe odpowiada za redukcję drgań silnika i zapewnia zarówno komfort, jak i mniejsze spalanie. Niweluje także szarpanie, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na drodze. Dwumasy posiadają Saaby wyposażone w silniki diesla, a więc takie jak Saab 9-5 1.9 TiD 150KM  9-5 3.0 TiD 177KM. Mowa tu także o silnikach 2.0 TTiD 190KM. Koniecznie trzeba zaznaczyć istnienie benzynowych silników z dwumasą, takich jak w  Saabie 9-3X 2.0 t BioPower XWD 209KM oraz 9-3 2.0 t 210KM.

Zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym Saab

Zachęcamy do zakupu zestawów koło dwumasowe oraz sprzęgło Saab. Tylko taki zestaw uchroni Cię przed podwójnymi lub potrójnymi kosztami robocizny - wszystko wymieniasz bowiem podczas jednej wizyty. To również świetna cena, osiągalna wyłącznie dzięki zakupowi w pakiecie. Wymieniając wszystkie elementy zapewnisz im jednakowe zużycie, co nie jest bez znaczenia w codziennej eksploatacji. Nierzadko bowiem podzespoły na skraju awarii pociągają za sobą całkiem nowe elementy, generując przy tym dodatkowe koszty. Gorąco polecamy nasze zestawy, to gwarancja niskiej ceny i zadowolenia.
Często kupowane części do SAABZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.