SPRZĘGŁO DO LEXUS

Logo LEXUSWybierz model LEXUS:

Zobacz ceny sprzęgła do Lexusa
Zestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Lexus

Lexus to marka wprowadzona na rynek przez japońskiego producenta samochodów Toyota Motor Corporation. Modele Lexus słyną z luksusowych rozwiązań i eleganckiego designu. W naszym asortymencie znajdą Państwo fabrycznie nowe sprzęgło Lexus różnych producentów.

Marka Lexus jest młodą marką samochodową, sięgającą zaledwie roku 1989, kiedy to została założona przez Eiji Toyodę, prezesa Toyoty. Sześć lat wcześniej Toyoda uznał, że nadszedł czas, w którym Toyota powinna produkować samochody najwyższej klasy. Przystąpiono do realizacji projektu o kryptonimie F1 (Flagship One), którego zwieńczeniem miała być produkcja najlepszego na świecie samochodu luksusowego, łączącego szybkość z bezpieczeństwem, wygodą, elegancją i pięknem. Przy projekcie pracowały dwadzieścia cztery zespoły inżynieryjne, 2300 techników oraz 220 pracowników pomocniczych. W wyniku ich zaangażowania powstał model Lexus LS 400, który wyznaczył nowe standardy dla ekskluzywnych samochodów na całym świecie. Model początkowo przeznaczony był jednak wyłącznie na rynek amerykański. Chwalono go za cichą pracę silnika, bogato wyposażone, ergonomiczne wnętrze, precyzję wykonania, aerodynamikę oraz oszczędność paliwa.

Już rok po wypuszczeniu pierwszego modelu, marka Lexus rozpoczęła eksport samochodów do Australii, Wielkiej Brytanii, Kanady oraz Szwajcarii. W roku 1991 na rynek wprowadzono pierwszy sportowy model Lexusa – SC 400. Pod koniec tego roku Lexus prowadził w rankingach najlepiej sprzedających się samochodów klasy premium na rynku amerykańskim. Trzy lata później pojawiła się druga generacja flagowego modelu LS 400. Wydarzenie to zbiegło się jednak w czasie ze sporem handlowym na linii USA – Japonia, w wyniku którego na Lexusa miano nałożyć stuprocentowy podatek. Na szczęście dla marki, kraje ostatecznie osiągnęły porozumienie, a wojna handlowa została zażegnana.

Dopiero w roku 2005 marka Lexus po raz pierwszy pojawiła się na swoim rodzimym rynku – w Japonii. Sprzedaż rozszerzono wówczas także na Chiny. W kwietniu tego samego roku Lexus wyprodukował również pierwszy na świecie luksusowy samochód hybrydowy – model Lexus RX 400h. Także w roku 2005 Lexus został najlepiej sprzedającą się marką importową w Korei Południowej i na Tajwanie.

Dziś samochody Lexus obecne są na drogach wielu krajów na świecie. Według badań, marka Lexus cieszy się jednym z najwyższych wskaźników utrzymania klientów w branży motoryzacyjnej, wyprzedzając takich gigantów jak Nissan czy Cadillac.

Jeśli do swojego Lexusa poszukujecie Państwo części układu napędowego, sprzęgieł Lexus, czy też dwumasowych kół zamachowych Lexus zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu.
Sklep Sprzegla24.pl specjalizuje się w profesjonalnym doborze sprzęgieł samochodowych i kół dwumasowych do samochodów produkcji japońskiej i koreańskiej.

 

Szeroki asortyment sklepu Sprzegla24.pl składa się na fabrycznie nowe, objęte gwarancją koła dwumasowe i sprzęgła Lexus pochodzące od wielu producentów, a co za tym idzie, dostępne w różnych przedziałach cenowych.

 

W celu wybrania odpowiedniego dla Państwa samochodu zestawu sprzęgła Lexus zachęcamy do kontaktu z naszymi wyspecjalizowanymi konsultantami, którzy zaoferują Państwu najlepszą opcję sprzęgła Lexus, która spełni Państwa oczekiwania, również pod względem finansowym.

 

Jesteśmy przekonani, że wspólnie z naszymi konsultantami dokonacie Państwo najlepszego wyboru, zaś dzięki niezwykle atrakcyjnym cenom nawet do 60% niższym od cen konkurencji będziecie Państwo wyjątkowo zadowoleni z naszych usług oraz z zakupionego sprzęgła Lexus.

 

Ponadto, oferujemy Państwu darmową wysyłkę w ciągu 24h od zamówienia towaru i możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty złożenia zamówienia, dlatego też zakupy w naszym sklepie to całkowicie bezpieczna inwestycja.

 

Świadectwem jakości naszych usług, indywidualnego podejścia do klientów i profesjonalizmu są same pozytywne opinie osób, które dotychczas skorzystały z naszych usług na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl.

 
Często kupowane części do LEXUSZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.