SPRZĘGŁO DO KIA

Logo KIAWybierz model KIA:

Zobacz ceny sprzęgła do KIA

Wszystkie modele alfabetycznieZestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do KIA

Kia to koreańska marka samochodów osobowych, w tym również terenowych i dostawczych, funkcjonująca na rynku azjatyckim od 1944 roku. Kia należy do południowokoreańskiej grupy Hyundai Kia Automotive Group. W naszym sklepie nabędą Państwo najlepsze jakościowo sprzęgło Kia kilku marek, z różnych półek cenowych.

Na początku swojej działalności Kia produkowała głównie części rowerowe. W 1945 otworzono fabryki Kia w dwóch największych miastach Korei Południowej: Seulu oraz Pusan. Rok 1952 to rozpoczęcie produkcji The Samchully – pierwszego koreańskiego roweru. Pięć lat później Kia zaczęła produkować także motocykle, a w roku 1962 – trójkołowe ciężarówki. Pierwszy samochód osobowy, model Brisa, opuścił fabrykę Kia w październiku 1974 roku. Kia Brisa stała się także pierwszym modelem eksportowym, a pierwszym zagranicznym nabywcą – Katar.

Brisa produkowana była aż do roku 1981, kiedy to rząd koreański uznał, że konkurencja na rynku samochodowym Korei jest zbyt duża i nakazał koncernowi zaprzestanie ich produkcji, a zamiast tego skupienie się na produkcji ciężarówek. Fabryki samochodów osobowych zamknęły swe drzwi aż na pięć lat. W roku 1986 na nowo je otworzono, aby, we współpracy z Fordem, wyprodukować Kia Pride, jednak wyłącznie w celach eksportowych.

Lata dziewięćdziesiąte nie były najlepszym okresem dla marki. W roku 1997 kryzys na rynkach azjatyckich bezpośrednio przyczynił się do ogłoszenia bankructwa przez Kia Motors. Jednak już rok później Kia osiągnęła porozumienie z Hyundai Motor Company, w wyniku czego Hyundai przejął 51% udziałów firmy. W licytacji Hyundai przebił wówczas Forda, który był zainteresowany koncernem jeszcze od czasów produkcji modelu Pride.

Kia dumnie wkroczyła w nowe tysiąclecie, wzmacniając działalność na rynku amerykańskim, przy jednoczesnym zwróceniu uwagi w stronę rynku europejskiego. W roku 2001 Kia otworzyła nowe fabryki w Chinach, Wietnamie, na Filipinach oraz na Słowacji.

Dziś Kia utrzymuje mocną pozycję na rynku motoryzacyjnym. Marka Kia jest jednym z oficjalnych sponsorów rozgrywek FIFA, UEFA oraz NBA, a także Australian Open czy Copa América. Z logiem Kia na swoich koszulkach grają również piłkarze reprezentacji narodowej Słowacji. Ambasadorami marki są między innymi hiszpański tenisista Rafael Nadal oraz, znany z hollywoodzkich produkcji, aktor Pierce Brosnan.

 

Jeżeli poszukujecie Państwo sprzęgła Kia to jest dobry adres. Sklep Sprzegla24.pl to sklep zajmujący się sprzedażą części układu napędowego, w tym również sprzęgieł i dwumasowych kół zamachowych do samochodów japońskich i koreańskich. Szeroki asortyment naszego sklepu sprawi, że u nas znajdziecie Państwo zawsze najlepsze części, które spełnią Państwa oczekiwania pod każdym względem.

 

Bogata oferta sprawia, że w sklepie Sprzegla24.pl możecie Państwo dokonać zakupu sprzęgieł Kia pochodzących od wielu producentów oferujących różną użyteczność produktów i w różnych opcjach cenowych, np. LUK, JAPAN PARTS, czy Ashika.

 

Zachęcamy Państwa do wyboru sprzęgła poprzez naszą stronę internetową, bądź do bezpośredniego kontaktu z naszymi wyspecjalizowanymi konsultantami, którzy zweryfikują Państwa wybór, odpowiedzą na wszystkie pytania i podpowiedzą Państwu, który zestaw sprzęgła Kia będzie dla Państwa najlepszy.

 

Indywidualne podejście do klienta i profesjonalizm naszych pracowników sprawią, że z pewnością znajdziemy zestaw sprzęgła Kia najbardziej odpowiadający Państwa oczekiwaniom finansowym. Co więcej, wiedząc, że cena często jest kwestią priorytetową dla klienta, staramy się oferować Państwu możliwie najbardziej atrakcyjne ceny sprzęgieł i kół dwumasowych Kia, czego dowodem bywają nawet 60% niższe ceny w stosunku do tych oferowanych przez konkurencję.

 

Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż internetowa nie zawsze bywa równie komfortowa dla klientów, co sprzedaż osobista, dlatego też informujemy Państwa, że zakupione u nas sprzęgła Kia i inne części układu napędowego są fabrycznie nowe i są na gwarancji producenta. Do tego, macie Państwo możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od dnia złożenia zamówienia, dlatego też zakupy u nas to gwarancja zawsze dobrej inwestycji.

 

Dbając o naszych klientów sklep Sprzegla24.pl sam pokrywa koszty wysyłki towaru, w związku z tym oferujemy Państwu darmową wysyłkę. Zważając na Państwa cenny czas, realizujemy zamówienia w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia poprzez formularz internetowy lub telefonicznie.

 

Wiemy, że najlepszym świadectwem o sklepie Sprzegla24.pl są zadowolenie i satysfakcja naszych dotychczasowych klientów, dlatego też z dumą zachęcamy Państwa do zapoznania się z opiniami o naszym sklepie wystawionymi na Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl.
Często kupowane części do KIAJEEP  <<     KIA   >>    LANCIA