SPRZĘGŁO DO ISUZU

Logo ISUZUWybierz model ISUZU:

Zobacz ceny sprzęgła do Isuzu

Wszystkie modele alfabetycznieZestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Isuzu

Isuzu to marka samochodów produkcji japońskiego przedsiębiorcy Isuzu Motors Ltd., istniejącego na rynku branży motoryzacyjnej już od 1937 roku. Co ciekawe, jeden z zakładów produkcyjnych Isuzu Motors Ltd., zajmujący się produkcją silników, ma siedzibę w Polsce. Silniki te montowane są m.in. w samochodach marek takich jak: Opel, Honda, Chevrolet, czy Saab. Na naszej stronie znajdą Państwo nie tylko fabrycznie nowe sprzęgło Isuzu, lecz także inne części układu napędowego.  

Historia marki Isuzu sięga roku 1916, gdy dwie japońskie firmy, Tokyo Ishikawajima Shipbuilding & Engineering oraz Tokyo Gas and Electric Industrial, połączyły swe siły, aby wspólnie zająć się produkcją samochodów. Dwa lata później w szeregi załogi wstąpiła także brytyjska firma Wolseley Motors Limited. W roku 1922 z taśmy produkcyjnej zjechał pierwszy wyprodukowany w Japonii samochód osobowy. Tym historycznym modelem był Wolseley A9.

Przedsiębiorstwo oficjalnie zmieniło nazwę na Isuzu w roku 1934, po spotkaniu członków zarządu z przedstawicielami Ministerstwa Międzynarodowego Handlu i Przemysłu Japonii. Oficjalnie jednak za dzień założenia obecnego Isuzu Motors Ltd. uznaje się 9 kwietnia 1937 roku. Obecne logo Isuzu zaprojektowane zostało niemal czterdzieści lat później. Dwa białe filary na czerwonym tle reprezentują korporacyjny i społeczny wzrost oraz determinację firmy, aby sprostać potrzebom wieku. Logo Isuzu stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli marek samochodowych na całym świecie, szczególnie w Azji i Afryce.

Isuzu znane jest także z produkcji ciężarówek – pierwsza z nich wyjechała z fabryki już dwa lata po sukcesie osobowego modelu A9. Produkcja samochodów ciężarowych stale rosła, przyciągając zagranicznych inwestorów. W latach siedemdziesiątych Isuzu rozpoczęło współpracę z firmą General Motors, dzięki czemu wiele japońskich modeli zaczęto eksportować na rynek amerykański. Ciężarówki Isuzu szybko zyskały sławę na całym świecie dzięki łatwej obsłudze, oszczędności paliwa i wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa.

Dziś Isuzu jest również specjalistą w dziedzinie produkcji samochodów sportowo-użytkowych. Należy też do grona najlepszych producentów silników wysokoprężnych. Marka Isuzu od lat cieszy się autorytetem i utrzymuje wysoką pozycję na rynku motoryzacyjnym, corocznie notując zyski. Firma jest także sponsorem wielu wydarzeń sportowych oraz wyścigów samochodowych w Japonii i na świecie.

 

Sklep Sprzegla24.pl to idealny wybór, jeśli poszukujecie Państwo sprzęgieł Isuzu lub kół dwumasowych Isuzu, bądź innych części układu napędowego. Oferujemy Państwu profesjonalny dobór sprzęgła Isuzu, które najlepiej sprawdzi się w przypadku Państwa samochodu.

 

Wszystkie sprzedawane przez nas części są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta. Nasi doświadczeni konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą dobrać odpowiedni zestaw sprzęgła Isuzu, bądź zweryfikować Państwa dotychczasowy wybór. W razie jednak, gdybyście zmienili Państwo zdanie w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia możliwy jest zwrot towaru.

 

W ofercie sklepu Sprzegla24.pl znajdują się sprzęgła i koła dwumasowe wielu producentów, takich jak Blue Print, ASHIKA, Japan Parts, SACHS, Aisin. Bogaty asortyment marek gwarantuje znalezienie sprzęgła zawsze odpowiedniej jakości i produkcji. Szeroki wybór producentów oferujących części zamienne to możliwość znalezienia tańszych zamienników i dobranie oferty w pełni spełniającej Państwa oczekiwania finansowe.

 

Ponadto, z naszej strony możemy zagwarantować, że oferujemy Państwu możliwie jak najniższe ceny sprzęgieł i kół zamachowych Isuzu, które często bywają tańsze nawet o 60% w stosunku cen tych samych produktów oferowanych przez konkurencję.

 

Do tego zapewniamy Państwu darmową wysyłkę towaru w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia. Dowodem naszego profesjonalnego podejścia do sprzedaży oraz indywidualnego podejścia do naszych klientów są w 100% pozytywne opinie wyrażane przez naszych dotychczasowych klientów na portalach Okazje.info.pl oraz Ceneo.pl

 
Często kupowane części do ISUZUZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.