SPRZĘGŁO DO HYUNDAI

Logo HYUNDAIWybierz model HYUNDAI:

Zobacz ceny sprzęgła do Hyundai

Wszystkie modele alfabetycznieZestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Hyundai

Początki Hyundai datuje się już na rok 1947, Wtedy to Koreańczyk Chung Ju-Young dał początek jednemu z ówcześnie największych koncernów budowlanych. Hyundai Group nie zajmowała się jeszcze produkcją samochodów. Stało się to dopiero po roku 1967, kiedy w Seulu Korei Południowej powstała firma Hyundai Motor Company, którą znamy do dzisiaj.

Już na samym początku nawiązano współpracę z Fordem, co zaowocowało produkcją samochodów właśnie na licencji Forda. Tak powstało jedne z pierwszych, produkowanych aut - Cortina. Współpraca trwała przez kolejne lata i zakończyła się dopiero w roku 1985. Warto wspomnieć, że przez ten czas Huyndai planował już samodzielną ekspansję na rynku motoryzacyjnym - w efekcie w 1974 oczom fanów samochodów, którzy przybyli na 55. targi motoryzacyjne w Turynie, zaprezentowane zostało auto Hyundai Pony.

Wkrótce Hyundai Pony trafił do sprzedaży poza granicame Korei. Popularność i jakość marki Hyundai sprawiły, że w latach 80-tych firma posiadała już rozpoznawalność i cieszyła się sympatią kierowców. Początkowo odbiorcami samochodów były takie kraje jak Ekwador i Gwatemala, w których auta wykorzystywano jako taksówki. W kolejnych latach powstają nowe fabryki produkcyjne m.in w Ulsan. W 1986 roku Hyundai wkracza z modelem Excel na rynek amerykański. Trzeba było jednak jeszcze trochę poczekać na to, aż ulice Europy zapełnią się samochodami Hyundai. Nieustające starania i ambicja sprawiły, że wkrótce tak się stało i w latach 90 udało się marce podbić Stary Kontynent - w połowie lat 90.tych na terenie Europy sprzedano prawie 200 tysięcy aut!

Po debiucie wcześniej wspomnianego Excela, rynki zaczynają podbijać również Hyundai Grandeur, Hyundai New Grandeur oraz model Sonata. W 1999 roku pojawia się pierwsze sportowe auto Hyundai Scoupe, charakteryzujące się lekką konstrukcją oraz 4-biegową, automatyczną lub 5-biegową, manualną skrzynią biegów. Każdy z modeli wyposażony był z wysokiej jakości sprzęgło Hyundai.

W 1993 roku marka trafiła na rynek polski, co zaowocowało utworzeniem firmy Hyundai Corporation Poland. W 2001 roku do sprzedaży trafia model Santa Fe, który produkowany jest również obecnie. Mówiąc o niezawodności, jakości i stylu marki Hyundai nie sposób nie wspomnieć o modelu ix35, znanym pod nazwą Tucson oraz o pierwszym modelu marki Hyundai z napędem hybrydowym - modelu IONIQ.

Sukces marki Hyundai to efekt dobrego planowania, świadomości dotyczącej wymagań rynkowych, co przekłada się na współpracę z innymi markami; nie zatrzymało to jednak Hyundaia przed projektowaniem i produkcją własnych, autorskich modeli. 

Firma Hyundai wraz z Kia Motors została ogłoszona 5-tym największym producentem samochodów w roku 2012. Grupa Hyundai Motor Company posiada największy na świecie motoryzacyjny zakład produkcyjny z siedzibą w Ulsan i łącznie na całym świecie zatrudnia 75 tys. pracowników.

 

Jeśli poszukujecie Państwo części układu napędowego Hyundai, sprzęgieł Hyundai, dwumasowych kół zamachowych i innych elementów do swojego samochodu, sklep Sprzegla24.pl to idealny wybór do dokonania tego typu zakupów.

 

Oferujemy Państwu bogaty asortyment części układu napędowego dla samochodów japońskich i koreańskich pochodzących zarówno od producentów, których części pierwotnie montowano w tych modelach – Valeo, LUK, czy SACHS, jak również od producentów oferujących części zamienne, tańsze, a równie wysokiej jakości, takich jak JAPANPARTS, Blue Print, czy ASHIKA.

 

Bogactwo wielu ofert producentów sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu fabrycznie nowe sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Hyundai w niezwykle atrakcyjnej cenie, niekiedy do 60% niższej w stosunku do cen oferowanych przez konkurencję.

 

Sklep Sprzegla24.pl oferuje Państwu profesjonalną pomoc i dobór najlepszego sprzęgła Hyundai, bądź koła zamachowego Hyundai w najlepszej dla Państwa opcji cenowej, które idealnie sprawdzi się w przypadku Państwa samochodu.

 

Zdajemy sobie sprawę, że obok wysokiej jakości sprzęgieł i odpowiednio wysokiej ceny, największym priorytetem dla naszych klientów jest czas, dlatego też gwarantujemy Państwu błyskawiczną darmową wysyłkę w ciągu 24h.

 

Dobro i zadowolenie naszych klientów to nasza najwyższa wartość, dlatego też korzystamy z najbardziej zaawansowanych systemów informatycznych oraz intuicyjnych katalogów, które umożliwiają wybór produktów, które najlepiej spełnią Państwa wymagania. Dowodem naszych starań oraz dbałości o klienta są w 100% pozytywne opinie wystawione na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl przez naszych dotychczasowych klientów.
Często kupowane części do HYUNDAIZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.