SPRZĘGŁO DO HYUNDAI

Logo HYUNDAIWybierz model HYUNDAI:

Zobacz ceny sprzęgła do Hyundai

Wszystkie modele alfabetycznieZestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Hyundai

Początki Hyundai datuje się już na rok 1947, Wtedy to Koreańczyk Chung Ju-Young dał początek jednemu z ówcześnie największych koncernów budowlanych. Hyundai Group nie zajmowała się jeszcze produkcją samochodów. Stało się to dopiero po roku 1967, kiedy w Seulu Korei Południowej powstała firma Hyundai Motor Company, którą znamy do dzisiaj.

Już na samym początku nawiązano współpracę z Fordem, co zaowocowało produkcją samochodów właśnie na licencji Forda. Tak powstało jedne z pierwszych, produkowanych aut - Cortina. Współpraca trwała przez kolejne lata i zakończyła się dopiero w roku 1985. Warto wspomnieć, że przez ten czas Huyndai planował już samodzielną ekspansję na rynku motoryzacyjnym - w efekcie w 1974 oczom fanów samochodów, którzy przybyli na 55. targi motoryzacyjne w Turynie, zaprezentowane zostało auto Hyundai Pony.

Wkrótce Hyundai Pony trafił do sprzedaży poza granicame Korei. Popularność i jakość marki Hyundai sprawiły, że w latach 80-tych firma posiadała już rozpoznawalność i cieszyła się sympatią kierowców. Początkowo odbiorcami samochodów były takie kraje jak Ekwador i Gwatemala, w których auta wykorzystywano jako taksówki. W kolejnych latach powstają nowe fabryki produkcyjne m.in w Ulsan. W 1986 roku Hyundai wkracza z modelem Excel na rynek amerykański. Trzeba było jednak jeszcze trochę poczekać na to, aż ulice Europy zapełnią się samochodami Hyundai. Nieustające starania i ambicja sprawiły, że wkrótce tak się stało i w latach 90 udało się marce podbić Stary Kontynent - w połowie lat 90.tych na terenie Europy sprzedano prawie 200 tysięcy aut!

Po debiucie wcześniej wspomnianego Excela, rynki zaczynają podbijać również Hyundai Grandeur, Hyundai New Grandeur oraz model Sonata. W 1999 roku pojawia się pierwsze sportowe auto Hyundai Scoupe, charakteryzujące się lekką konstrukcją oraz 4-biegową, automatyczną lub 5-biegową, manualną skrzynią biegów. Każdy z modeli wyposażony był z wysokiej jakości sprzęgło Hyundai.

W 1993 roku marka trafiła na rynek polski, co zaowocowało utworzeniem firmy Hyundai Corporation Poland. W 2001 roku do sprzedaży trafia model Santa Fe, który produkowany jest również obecnie. Mówiąc o niezawodności, jakości i stylu marki Hyundai nie sposób nie wspomnieć o modelu ix35, znanym pod nazwą Tucson oraz o pierwszym modelu marki Hyundai z napędem hybrydowym - modelu IONIQ.

Sukces marki Hyundai to efekt dobrego planowania, świadomości dotyczącej wymagań rynkowych, co przekłada się na współpracę z innymi markami; nie zatrzymało to jednak Hyundaia przed projektowaniem i produkcją własnych, autorskich modeli. 

Firma Hyundai wraz z Kia Motors została ogłoszona 5-tym największym producentem samochodów w roku 2012. Grupa Hyundai Motor Company posiada największy na świecie motoryzacyjny zakład produkcyjny z siedzibą w Ulsan i łącznie na całym świecie zatrudnia 75 tys. pracowników.

 

Jeśli poszukujecie Państwo części układu napędowego Hyundai, sprzęgieł Hyundai, dwumasowych kół zamachowych i innych elementów do swojego samochodu, sklep Sprzegla24.pl to idealny wybór do dokonania tego typu zakupów.

 

Oferujemy Państwu bogaty asortyment części układu napędowego dla samochodów japońskich i koreańskich pochodzących zarówno od producentów, których części pierwotnie montowano w tych modelach – Valeo, LUK, czy SACHS, jak również od producentów oferujących części zamienne, tańsze, a równie wysokiej jakości, takich jak JAPANPARTS, Blue Print, czy ASHIKA.

 

Bogactwo wielu ofert producentów sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu fabrycznie nowe sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Hyundai w niezwykle atrakcyjnej cenie, niekiedy do 60% niższej w stosunku do cen oferowanych przez konkurencję.

 

Sklep Sprzegla24.pl oferuje Państwu profesjonalną pomoc i dobór najlepszego sprzęgła Hyundai, bądź koła zamachowego Hyundai w najlepszej dla Państwa opcji cenowej, które idealnie sprawdzi się w przypadku Państwa samochodu.

 

Zdajemy sobie sprawę, że obok wysokiej jakości sprzęgieł i odpowiednio wysokiej ceny, największym priorytetem dla naszych klientów jest czas, dlatego też gwarantujemy Państwu błyskawiczną darmową wysyłkę w ciągu 24h.

 

Dobro i zadowolenie naszych klientów to nasza najwyższa wartość, dlatego też korzystamy z najbardziej zaawansowanych systemów informatycznych oraz intuicyjnych katalogów, które umożliwiają wybór produktów, które najlepiej spełnią Państwa wymagania. Dowodem naszych starań oraz dbałości o klienta są w 100% pozytywne opinie wystawione na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl przez naszych dotychczasowych klientów.
Często kupowane części do HYUNDAIHONDA  <<     HYUNDAI   >>    ISUZU