SPRZĘGŁO DO FORD USA

Logo FORD_USAWybierz model FORD USA:

Zobacz ceny sprzęgła do Forda USA
Zestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Ford USA

Kiedy Henry Ford zakładał w 1903 roku sygnowaną swoim nazwiskiem Ford Motor Company, nie mógł zapewne podejrzewać, że zostanie on ojcem motoryzacyjnej rewolucji. Licznie innowacje, a także marketingowy geniusz, przyczyniły się do zmotoryzowania Ameryki takimi pojazdami jak Ford Model T, czy Model A. Większość modeli Forda przeznaczonych na rynek USA posiada swoje odpowiedniki w Europie. Symbolem Forda za oceanem jest Ford Mustang, znakomicie wyceniony samochód, będący bohaterem niezliczonych filmów i ikoną popkultury. Produkowany jest od lat 60, w międzyczasie doczekał się wielu generacji.
 
Fordy Serii F (F-150, F-250, F-350) są z kolei, niemal nieznanymi w Europie, wielkimi pickupami. Olbrzymia popularność tych użytkowych pojazdów nie przyjęła się na naszym kontynencie, lecz w Stanach od lat święcą one niezliczone triumfy. Wartym odnotowania jest także Ford Explorer, protoplasta segmentu SUV-ów. Na tym lista wielkich aut spod znaku błękitnego owalu się nie kończy. Oferowane są także Expedition, Ranger i Raptor. Wszystkie reprezentują klasę SUV-ów bądź pickupów. 

Symbolem policyjnego radiowozu jest zaś Ford LTD (Crown Victoria), chętnie importowany do Niemiec przez miłośników amerykańskich filmów i seriali telewizyjnych. Bardzo przestronne i wygodne, LTD świetnie nadaje się na długie trasy.

Sprzęgło Ford USA Objawy zużycia sprzęgła bądź dwumasy w amerykańskich Fordach USA, muszą być jak najszybciej przeanalizowane. Ponadto, bezzwłocznie powinna być przeprowadzona naprawa uszkodzonych lub wyeksploatowanych podzespołów, gdyż auta te są stosunkowo wrażliwe na ich awarie. Gorąco zachęcamy do zakupów sprzęgła na sprzeglo.com.pl, gdzie cena jest najniższa w całej Polsce. Dzięki temu, jakiekolwiek wątpliwości mogą już zostać zażegnane - przyszedł czas na zakup sprzęgła! Najwyższą jakość potwierdzają dziesiątki zadowolonych klientów.

Dlaczego sprzęgło do Fordów z rynku USA zawsze powinno być w nienagannej kondycji? Zarówno sprzęgło, jak i wspomniane wyżej koło zamachowe, wpływają na zachowanie się auta na drodze oraz przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu. Sprawny i poprawnie działający dwumas obniża spalanie w naszym Fordzie nawet o 5%. Są to bardzo odczuwalne wartości, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokie spalanie, jakim charakteryzują się auta rdzennie amerykańskie - pamiętajmy, że tamtejszymi producentami kierowała całkiem inna filozofia dotycząca zużycia paliwa. Nie odczuwamy też drgania w kabinie, ponieważ konstrukcja jest znacznie lepiej wyważona.
Często kupowane części do FORD USAZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.