Sprzęgło i koło dwumasowe SSANGYONG

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe lub zamachowe, docisk sprzęgła, tarcza, wysprzęglik, łożysko, siłownik sprzęgła, pompa, śruby.

Wybierz model samochodu producenta SSANGYONG
SSANGYONG ACTYON
Produkcja w latach: 2005.11 - obecnie.

SSANGYONG ACTYON SPORTS
Produkcja w latach: 2005.11 - obecnie.

SSANGYONG KORANDO
Produkcja w latach: 1988.12 - obecnie.

SSANGYONG KYRON
Produkcja w latach: 2005.05 - obecnie.

SSANGYONG MUSSO
Produkcja w latach: 1995.02 - obecnie.

SSANGYONG MUSSO SPORTS
Produkcja w latach: 2004.08 - obecnie.

SSANGYONG REXTON
Produkcja w latach: 2002.04 - obecnie.

SSANGYONG RODIUS
Produkcja w latach: 2005.05 - obecnie.
Ssangyong - Sprzęgło, Koło dwumasowe, Zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik

SsangYong Motor Company, czyli ,,dwa smoki" to producent branży motoryzacyjnej z siedzibą w Seulu, produkujący samochody osobowe, a początkowo nawet samochody terenowe, tzw. jeepy, samochody ciężarowe oraz autobusy. Chociaż samochody SsangYong produkowane są głównie na rynek azjatycki, ale stają się coraz bardziej popularne na rynkach międzynarodowych.

 

Sklep Sprzegla24.pl oferuje Państwu szeroki wybór sprzęgieł Ssangyong, kół dwumasowych oraz innych części układu napędowego do Ssangyong różnych producentów i w różnej cenie. Do wyboru macie Państwo sprzęgła światowej sławy producentów takich jak SACHS, Valeo, jak również producentów oferujących tańsze zamienniki również wysokiej jakości takich jak ASHIKA, JAPAN PARTS, czy Japan Line.

 

Ponieważ dbamy o Państwa zadowolenie, oferowane przez nas sprzęgła Ssangyong sprzedajemy po możliwie jak najniższej cenie, dlatego też bywa, że ceny konkurencji bywają nawet 60% wyższe od naszych.

 

Ponadto, to my pokrywamy wszystkie koszty wysyłki, więc oferujemy Państwu darmową dostawę towaru kurierem UPS w wyznaczone przez Państwa miejsce. Dbając o Państwa czas, wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od chwili złożenia zamówienia.

Jednocześnie zapewniamy Państwa, że zakupy w sklepie Sprzegla24.pl to jak najbardziej bezpieczna inwestycja, ponieważ w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia możecie Państwo zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty, w tym zestawy sprzęgła Sssangyong posiadają pełną gwarancję producenta i są fabrycznie nowe. W razie pytań, bądź wątpliwości przy wyborze odpowiedniego koła dwumasowego lub sprzęgła Ssangyong gwarantujemy Państwu profesjonalny dobór części i porady wyspecjalizowanych konsultantów sklepu Sprzegla24.pl.

 

Na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl możecie Państwo zapoznać się z opiniami naszych dotychczasowych klientów, którymi chwalimy się z dumą, ponieważ wszystkie osoby, które dokonały zakupów w naszym sklepie w pełni pozytywnie wyraziły się o usługach oferowanych przez nasz sklep Sprzegla24.pl.

SMART   <<     SSANGYONG    >>    SUBARU