Sprzęgło i koło dwumasowe SAAB

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe lub zamachowe, docisk sprzęgła, tarcza, wysprzęglik, łożysko, siłownik sprzęgła, pompa, śruby.

Wybierz model samochodu producenta SAAB
SAAB 9-3
Produkcja w latach: 1998.02 - obecnie.

SAAB 9-5
Produkcja w latach: 1997.09 - obecnie.

SAAB 900
Produkcja w latach: 1978.09 - 1998.02

SAAB 9000
Produkcja w latach: 1985.04 - 1998.12
Saab - Sprzęgło, Koło dwumasowe, Zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik

Saab to marka samochodów należąca do szwedzkiego koncernu lotniczego założonego w 1937 roku. Oddział zajmujący się produkcją samochodów osobowych powstał w 1947 roku. Koncern czynnie zajmował się produkcją samolotów wojskowych podczas II wojny światowej, jednak kiedy wojna się skończyła popyt na samoloty zmalał i wtedy właśnie powstały pierwsze pojazdy Saab.

W samochodach Saab zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań opracowanych przez koncern Saab. Mowa tu między innymi o skrzyni biegów Sensonic z automatycznym sprzęgłem sterowanym komputerowo, bądź Night Panel (pol. Panel nocny), który pozwalał na wyłączenie w nocy zbędnego podświetlenia, które rozprasza kierowców.

Sklep Sprzegla24.pl oferuje sprzęgła Saab oraz koła dwumasowe Saab w bardzo atrakcyjnych cenach. W zależności od Państwa potrzeb mogą to być części montowane fabrycznie w samochodach Saab lub tańsze zamienniki. Szeroki asortyment pozwala na dobranie odpowiedniego zestawu sprzęgła oraz koła dwumasowego nie tylko do każdego modelu Saab, ale do wszystkich marek samochodów europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich.

W razie wątpliwości oferujemy Państwu pomoc naszych wyspecjalizowanych doradców, którzy zawsze odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą dobrać najlepsze sprzęgło Saab. Dodatkowo, realizujemy  darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych klientów na portalach Okazje.info.pl oraz Ceneo.pl, którą są najlepszym dowodem na jakość naszych usług. 

ROVER   <<     SAAB    >>    SEAT