Sprzęgło i koło dwumasowe LEXUS

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe lub zamachowe, docisk sprzęgła, tarcza, wysprzęglik, łożysko, siłownik sprzęgła, pompa, śruby.

Wybierz model samochodu producenta LEXUS
LEXUS ES
Produkcja w latach: 1989.12 - 1997.12

LEXUS IS
Produkcja w latach: 1999.04 - obecnie.
Lexus - Sprzęgło, Koło dwumasowe / zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik

Lexus to marka samochodów wprowadzona na rynek przez japońskiego producenta samochodów Toyota Motor Corporation. Modele Lexus słyną z luksusowych rozwiązań i eleganckiego designu. Marka Lexus jest młodą marką samochodową sięgającą zaledwie roku 1989 kiedy to została założona przez Eiji Toyoda.

 

Jeśli do swojego Lexusa poszukujecie Państwo części układu napędowego, sprzęgieł Lexus, czy też dwumasowych kół zamachowych Lexus zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu.
Sklep Sprzegla24.pl specjalizuje się w profesjonalnym doborze sprzęgieł samochodowych i kół dwumasowych do samochodów produkcji japońskiej i koreańskiej.

 

Szeroki asortyment sklepu Sprzegla24.pl składa się na fabrycznie nowe, objęte gwarancją koła dwumasowe i sprzęgła Lexus pochodzące od wielu producentów, a co za tym idzie, dostępne w różnych przedziałach cenowych.

 

W celu wybrania odpowiedniego dla Państwa samochodu zestawu sprzęgła Lexus zachęcamy do kontaktu z naszymi wyspecjalizowanymi konsultantami, którzy zaoferują Państwu najlepszą opcję sprzęgła Lexus, która spełni Państwa oczekiwania, również pod względem finansowym.

 

Jesteśmy przekonani, że wspólnie z naszymi konsultantami dokonacie Państwo najlepszego wyboru, zaś dzięki niezwykle atrakcyjnym cenom nawet do 60% niższym od cen konkurencji będziecie Państwo wyjątkowo zadowoleni z naszych usług oraz z zakupionego sprzęgła Lexus.

 

Ponadto, oferujemy Państwu darmową wysyłkę w ciągu 24h od zamówienia towaru i możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty złożenia zamówienia, dlatego też zakupy w naszym sklepie to całkowicie bezpieczna inwestycja.

 

Świadectwem jakości naszych usług, indywidualnego podejścia do klientów i profesjonalizmu są same pozytywne opinie osób, które dotychczas skorzystały z naszych usług na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl.

 

CHRYSLER   <<     LEXUS    >>