Sprzęgło i koło dwumasowe JEEP

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe lub zamachowe, docisk sprzęgła, tarcza, wysprzęglik, łożysko, siłownik sprzęgła, pompa, śruby.

Wybierz model samochodu producenta JEEP
JEEP CHEROKEE
Produkcja w latach: 1984.10 - obecnie.

JEEP CJ5 -CJ8
Produkcja w latach: 1966.01 - 1987.12

JEEP COMMANDER
Produkcja w latach: 2005.09 - 2010.12

JEEP COMPASS
Produkcja w latach: 2006.08 - obecnie.

JEEP GRAND CHEROKEE
Produkcja w latach: 1991.09 - 2010.12

JEEP PATRIOT
Produkcja w latach: 2007.02 - obecnie.

JEEP WRANGLER
Produkcja w latach: 1986.08 - obecnie.
Jeep - Sprzęgło, Koło dwumasowe, Zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik

Jeep to marka z amerykańskimi korzeniami. Samochody pod jej nazwą produkowanej były dla amerykańskiego wojska od 1941 roku przez firmę Willys jednak obecnie marka znajduje się w posiadaniu włoskiego koncernu FIAT Chrysler Automobiles.

Główna siedziba firmy znajduje się w mieście Toledo w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, określenie jeep tak głęboko zakorzeniło się w branży motoryzacyjnej, że jego mianem określa się nie tylko samochody tej marki, ale wszystkie tego typu samochody terenowe.

Sklep Sprzegla24.pl oferuje szeroką gamę sprzęgieł i kół dwumasowych do każdego modelu pojazdu w zależności od Państwa potrzeb. Nasi specjaliści doradzą Państwu najlepsze pod względem jakości sprzęgło Jeep, bądź koło dwumasowe Jeep uwzględniając Państwa preferencje cenowe. W naszym asortymencie znajdują się zarówno części fabrycznie montowane, jak i tańsze zamienniki Jeep. Ich ceny bywają nawet o 60% niższe od cen oferowanych przez konkurencję.

Dbając o komfort i satysfakcję naszych klientów oferujemy możliwość składania zamówień przez formularz kontaktowy oraz telefonicznie, gdzie nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą dobrać odpowiedni zestaw sprzęgła Jeep. Dodatkowo, gwarantujemy darmową wysyłkę do 24h od momentu złożenia zamówienia.

Na stronach internetowych Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl możecie Państwo zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów o naszym sklepie Sprzegla24.pl. Są one znakomitym dowodem pełnego profesjonalizmu naszych pracowników, dbałości o klienta oraz niezbędnej specjalistycznej wiedzy, która pozwala nam zaproponować zawsze najlepsze rozwiązanie. 

JAGUAR   <<     JEEP    >>    KIA