Sprzęgło i koło dwumasowe JAGUAR

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe lub zamachowe, docisk sprzęgła, tarcza, wysprzęglik, łożysko, siłownik sprzęgła, pompa, śruby.

Wybierz model samochodu producenta JAGUAR
JAGUAR S-TYPE
Produkcja w latach: 1999.01 - 2007.10

JAGUAR X-TYPE
Produkcja w latach: 2001.06 - 2009.12

JAGUAR XJ
Produkcja w latach: 1968.07 - 1997.07

JAGUAR XK
Produkcja w latach: 2006.03 - obecnie.
Jaguar - Sprzęgło, Koło dwumasowe, Zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik

Jaguar to brytyjska marka samochodów luksusowych. Jej właścicielem do 2008 roku był amerykański koncern Ford, jednak została sprzedana indyjskiemu przedsiębiorstwu Tata Motors wraz z marka Land Rover za niemałą cenę 2 mld dolarów amerykańskich. Nadal jednak główna siedziba firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii skąd wywodzi się marka. Jednym z bardziej rozpoznawalnych modeli Jaguara jest Jaguar XJ, luksusowy samochód o unikatowym wyglądzie.

Sklep Sprzegla24.pl specjalizuje się w sprzedaży sprzęgieł i kół dwumasowych do wszystkich marek samochodów. W swojej bogatej ofercie ma również szeroką gamę sprzęgieł Jaguar i kół dwumasowych odpowiednich do modeli samochodów Jaguar. Dzięki temu, że dysponuje częściami oryginalnymi, jak i tańszymi zamiennikami, dlatego gwarantujemy zawsze wysoką jakość i atrakcyjną cenę niższą nawet do 60% od ofert konkurencyjnych.

Dodatkowo, sklep Sprzegla24.pl realizuje darmową wysyłkę do 24h od momentu złożenia zamówienia. W trosce o satysfakcję i zadowolenie klienta zapewniamy państwo możliwość składania zamówień przez formularz kontaktowy oraz telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości nasi wyspecjalizowani doradcy z przyjemnością udzielą Państwu odpowiedzi i pomogą dobrać odpowiednie sprzęgło Jaguar lub koło dwumasowe Jaguar do Państwa samochodu.

Zachęcamy też do odwiedzenia profilu naszego sklepu na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl, gdzie możecie Państwo zapoznać się z opiniami naszych dotychczasowych klientów, które potwierdzają nasz profesjonalizm i wysoką jakość usług

ISUZU   <<     JAGUAR    >>    JEEP