Sprzęgło i koło dwumasowe ISUZU

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe lub zamachowe, docisk sprzęgła, tarcza, wysprzęglik, łożysko, siłownik sprzęgła, pompa, śruby.

Wybierz model samochodu producenta ISUZU
ISUZU CAMPO
Produkcja w latach: 1977.04 - 1991.12

ISUZU D-MAX
Produkcja w latach: 2002.05 - obecnie.

ISUZU GEMINI
Produkcja w latach: 1988.02 - 1993.12

ISUZU MIDI
Produkcja w latach: 1989.01 - obecnie.

ISUZU PIAZZA
Produkcja w latach: 1981.06 - 1990.12

ISUZU TROOPER
Produkcja w latach: 1983.01 - obecnie.
Isuzu - Sprzęgło, Koło dwumasowe, Zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik

Isuzu to marka samochodów produkcji japońskiego przedsiębiorcy Isuzu Motors Ltd. istniejącego na rynku branży motoryzacyjnej już od 1937 roku. Co ciekawe, jeden z zakładów produkcyjnych Isuzu Motors Ltd. zajmujący sie produkcją silników ma siedzibę w Polsce. Silniki te montowane są m.in. w samochodach marek takich jak Opel, Honda, Chevrolet, czy Saab.

 

Sklep Sprzegla24.pl to idealny wybór, jeśli poszukujecie Państwo sprzęgieł Isuzu lub kół dwumasowych Isuzu, bądź innych części układu napędowego. Oferujemy Państwu profesjonalny dobór sprzęgła Isuzu, które najlepiej sprawdzi się w przypadku Państwa samochodu.

 

Wszystkie sprzedawane przez nas części są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta. Nasi doświadczeni konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą dobrać odpowiedni zestaw sprzęgła Isuzu, bądź zweryfikować Państwa dotychczasowy wybór. W razie jednak, gdybyście zmienili Państwo zdanie w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia możliwy jest zwrot towaru.

 

W ofercie sklepu Sprzegla24.pl znajdują się sprzęgła i koła dwumasowe wielu producentów, takich jak Blue Print, ASHIKA, Japan Parts, SACHS, Aisin. Bogaty asortyment marek gwarantuje znalezienie sprzęgła zawsze odpowiedniej jakości i produkcji. Szeroki wybór producentów oferujących części zamienne to możliwość znalezienia tańszych zamienników i dobranie oferty w pełni spełniającej Państwa oczekiwania finansowe.

 

Ponadto, z naszej strony możemy zagwarantować, że oferujemy Państwu możliwie jak najniższe ceny sprzęgieł i kół zamachowych Isuzu, które często bywają tańsze nawet o 60% w stosunku cen tych samych produktów oferowanych przez konkurencję.

 

Do tego zapewniamy Państwu darmową wysyłkę towaru w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia. Dowodem naszego profesjonalnego podejścia do sprzedaży oraz indywidualnego podejścia do naszych klientów są w 100% pozytywne opinie wyrażane przez naszych dotychczasowych klientów na portalach Okazje.info.pl oraz Ceneo.pl

 

HYUNDAI   <<     ISUZU    >>    JAGUAR