Sprzęgło i koło dwumasowe CHEVROLET

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe lub zamachowe, docisk sprzęgła, tarcza, wysprzęglik, łożysko, siłownik sprzęgła, pompa, śruby.

Wybierz model samochodu producenta CHEVROLET
CHEVROLET AVEO
Produkcja w latach: 2005.05 - obecnie.

CHEVROLET CAMARO
Produkcja w latach: 2011.01 - obecnie.

CHEVROLET CAPTIVA
Produkcja w latach: 2006.06 - obecnie.

CHEVROLET CORVETTE
Produkcja w latach: 2004.09 - obecnie.

CHEVROLET CRUZE
Produkcja w latach: 2009.05 - obecnie.

CHEVROLET EPICA
Produkcja w latach: 2005.01 - obecnie.

CHEVROLET EVANDA
Produkcja w latach: 2005.03 - obecnie.

CHEVROLET KALOS
Produkcja w latach: 2005.03 - obecnie.

CHEVROLET LACETTI
Produkcja w latach: 2005.03 - obecnie.

CHEVROLET MALIBU
Produkcja w latach: 2012.01 - obecnie.

CHEVROLET ORLANDO
Produkcja w latach: 2010.12 - obecnie.

CHEVROLET REZZO
Produkcja w latach: 2005.03 - obecnie.

CHEVROLET SPARK
Produkcja w latach: 2005.05 - obecnie.

CHEVROLET TRAX
Produkcja w latach: 2012.12 - obecnie.
Chevrolet - Sprzęgło, Koło dwumasowe, Zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik


Chevrolet to amerykański producent branży motoryzacyjnej wchodzący w skład koncernu General Motors. Marka Chevrolet to czwarta na świecie najbardziej popularna i najczęściej sprzedawana marka samochodowa. W 2011 roku firma Chevrolet ustanowiła rekord w wielkości sprzedaży samochodów przekazując do użytku 4,76 mln pojazdów.

 

Sprzegla24.pl to sklep zajmujący się profesjonalnym doborem sprzęgieł samochodowych, dwumasowych kół zamachowych oraz innych części układu napędowego. Jeśli zatem szukacie Państwo sprzęgła Chevrolet, bądź koła zamachowego dwumasowego Chevrolet zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

 

Bogaty asortyment części pochodzących od różnych producentów pozwoli dobrać dla Państwa sprzęgło Chevrolet od producenta dostarczającego sprzęgła Chevrolet na pierwszy montaż – Valeo.

 

U nas możecie Państwo zakupić także oryginalne dwumasowe koło zamachowe Chevrolet od firmy LUK, która również dostarcza tę część w Chevroletach na pierwszy montaż.

 

Nie mniej jednak, oferujemy Państwu również fabrycznie nowe sprzęgła i koła zamachowe do Chevroleta innych firm dostarczających tańsze zamienniki o równie wysokiej jakości, takich jak ASHIKA, czy JAPAN PARTS.

 

Zachęcamy do składania zamówień on-line, jak również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszymi doświadczonymi konsultantami, którzy pomogą Państwu zweryfikować wybór zestawu i podpowiedzą, które sprzęgło będzie najlepsze dla Państwa samochodu i jednocześnie spełni Państwa wymagania finansowe.

 

Wiemy, że przy wyborze sprzęgła o odpowiednich parametrach, równie ważną rolę odgrywają cena oraz czas dostawy, dlatego też gwarantujemy Państwu atrakcyjne ceny niższe nawet o 60% od cen konkurencji, a także zapewniamy darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami wystawionymi na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl przez naszych dotychczasowych klientów, którzy docenili nasz profesjonalizm, specjalistyczną wiedzę, indywidualne podejście do klienta i najwyższą jakość usług.

BMW   <<     CHEVROLET    >>    CITROEN