OPEL ASTRA SPRZĘGŁO

Logo OPELWybierz silnik OPEL ASTRA:

Zobaczy ceny sprzęgła do Opla Astry

Sprzęgło Opel Astra G Classic Caravan

(F35) produkowany: (2004-2009)
Sprzęgło Opel Astra G Classic CaravanZestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Astry

Opel Astra to kompaktowy samochód produkowany od 1991 roku do dzisiaj przez niemieckiego producenta aut Opel. Opel Astra jest sprzedawany również pod nazwami Vauxhall Astra w Wielkiej Brytanii oraz Buick Excelle XT w Chinach. Modele Astra montowane są między innymi w Polsce, ale również w krajach takich jak Rosja, Niemcy, czy Wielka Brytania. Astra posiada napęd na przednie koła i silnik pod przednią maską samochodu. Ople Astra produkowane są między innymi z nadwoziem hatchback, sedan oraz cabrio.

Co prawda marka Opel jest niemiecka, jednak należy ona do amerykańskiego koncernu General Motors i to właśnie ta firma odpowiada za produkcję między innymi Opla Astry. Po raz pierwszy Opel Astra został zaprezentowany na wystawie Frankfurt Motor Show. Dotychczas udało się wyprodukować pięć generacji tego modelu. Opel Astra F znany również pod nazwą Opel Astra Classic był produkowany w latach 1991-2002, Opel Astra G (Classic II) produkowano w latach 1998-2009, Opel Astra H (Classic III) był produkowany od 2004 do 2014 roku. Aktualnie w produkcji znajdują się dwa modele tego pojazdu. Opel Astra J jest produkowany od 2009 roku, natomiast Opel Astra K zadebiutował w 2015 roku.

Generalnie wszystkie modele Opla Astry to pojazdy osobowe zaliczane do segmentu kompaktowego. Jest to tak zwana niższa klasa średnia pojazdów, które zapewniają komfortowe i przestronne miejsce dla 4 osób oraz sporą ilość miejsca na bagaż. W przypadku Opla Astry najbardziej pojemne są oczywiście wersje kombi. Auta te zostały stworzone z myślą o klientach zainteresowanych posiadaniem pojazdu stanowiącego połączenie samochodu miejskiego oraz auta przeznaczonego na dalsze trasy.

Najnowszym modelem produkowanym aż po dziś dzień jest Opel Astra K oferujący profesjonalne, nowoczesne wyposażenie zapewniające wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. W samochodzie tym zastosowano rozwiązania, takie jak klimatyzacja manualna, światła dzienne LED, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, aktywne wspomaganie kierownicy, systemy ABS, ESP oraz HSA oraz wiele innych systemów i elementów. Poprzednie wersje również były dostępne w różnych wersjach wyposażenia dopasowanego do konkretnych wymagań klientów, a także były wyposażone w jednostki napędowe o różnej pojemności.

Aktualnie Opel Astra konkuruje z modelami, takimi jak Citroen C4, Fiat Tipo, Ford Focus, Honda Civic, Renault Megane, Toyota Auris, itp. Warto dodać, że w naszym sklepie dostępne są sprzęgła i koła dwumasowe pasujące do każdej z generacji oraz każdej wersji silnikowej Opla Astry.

W skład poniższych zestawów sprzęgła Astra wchodzą:

 • Tarcza sprzęgła do Opla Astra
 • Docisk sprzęgła do Opla Astra
 • Łożysko oporowe do Opla Astra

Kompletne zestawy sprzęgła Astra firmy SACHS:

 • Kompletny zestaw sprzęgła firmy SACHS 3000836101
 • Kompletny zestaw sprzęgła firmy SACHS 3000838801
 • Kompletny zestaw sprzęgła firmy SACHS 3000311002

W zanadrzu oferujemy Państwu zestawy sprzęgła i koła dwumasowe równie wysokiej jakości produkowane przez niemieckie przedsiębiorstwo LUK, których części montowane są fabrycznie w co 3 samochodzie.

Kompletne zestawy sprzęgła Astra firmy LUK:

 • Kompletny zestaw sprzęgła firmy LUK 622318033
 • Kompletny zestaw sprzęgła firmy LUK 621302733
 • Kompletny zestaw sprzęgła firmy LUK 623323433
 • Kompletny zestaw sprzęgła firmy LUK 620309009
 • Kompletny zestaw sprzęgła firmy LUK 620309033

Klientom szukającym kół dwumasowych Opel Astra proponujemy firmę LUK:

 • Koło dwumasowe LUK 415025610
 • Koło dwumasowe LUK 415030510

Dbając o satysfakcję i komfort naszych klientów realizujemy darmowe wysyłki towaru w ciągu 24h od momentu złożenia przez Państwa zamówienia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi doradcami, bądź do składania zamówień przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www.sprzegla24.pl.ANTARA  <<     ASTRA   >>    CALIBRA