FORD FOCUS SPRZĘGŁO

Logo FORDWybierz silnik FORD FOCUS:

Zobaczy ceny sprzęgła do Forda Focusa
Zestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Focusa

Ford Focus to kompaktowy samochód osobowy produkowany od 1998 roku przez amerykański koncern Ford Motor Company. Pierwsze Fordy Focus pojawiły się w Europie właśnie w 1998 roku i do dziś prowadzona jest ich produkcja. Posiadają one napęd na przednie koła i silnik umieszczony pod przednią maską samochodu. Co ciekawe, model Ford Focus znalazł się w pierwszej pięćdziesiątce najlepszych samochodów ostatnich 50 lat wybranej przez brytyjski magazyn CAR.

Sklep Sprzegla24.pl oferuje Państwu profesjonalny dobór sprzęgieł samochodowych oraz kół dwumasowych do Państwa modelu samochodu. Dysponujemy szerokim asortymentem pasujących sprzęgieł Ford Focus oraz kół dwumasowych Ford Focus, dlatego zawsze dobierzemy dla Państwa jak najlepsze części Ford Focus najwyższej jakości w przystępnej cenie. W zależności od Państwa potrzeb mogą być to części montowane fabrycznie oraz tańsze zamienniki.

Zestawy sprzęgieł Ford Focus, które najczęściej polecamy naszym klientom To zestawy firmy LUK:

  • Kompletny zestaw sprzęgła Ford Focus firmy LUK 623297633
  • Kompletny zestaw sprzęgła Ford Focus firmy LUK 622241434
  • Kompletny zestaw sprzęgła Ford Focus firmy LUK 622241433

Każdy proponowany przez nas kompletny zestaw sprzęgła Ford Focus LUK zawiera:

  • Tarczę sprzęgła do Ford Focus
  • Docisk sprzęgła do Ford Focus
  • Łożysko oporowe do Ford Focus

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego z naszymi wyspecjalizowanymi konsultantami, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiednie sprzęgło Ford Focus i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Co ważne, do każdego zamówionego zestawu sprzęgła i koła dwumasowego oferujemy Państwu darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.
Tagi: sprzęgło ford focus, sprzeglo ford focus, ford focus sprzęgło, ford focus sprzeglo, koło dwumasowe ford focusFIESTA  <<     FOCUS   >>    FUSION