SPRZĘGŁO RENAULT LAGUNA

Logo RENAULTWybierz silnik RENAULT LAGUNA:

Zobaczy ceny sprzęgła do Renault Laguna
Sprzęgło do Renault Laguna

Renault Laguna to bardzo dobrze znany polskim kierowcom samochód, oferujący wystarczającą ilość komfortu nawet dla wymagających osób. Ciekawa stylistyka i duża paleta silników umożliwiły Lagunie zaistnienie na europejskim rynku.

Objawy zużycia sprzęgła w Renault Lagunie

Niemal każde sprzęgło Laguny musi być wymieniane i sprawdzane regularnie, by zapobiec kosztownym awariom całego układu. Najczęstszymi objawami usterki tego podzespołu są drgania przenoszone na drążek zmiany biegów, trudności we wrzucaniu biegów czy też zapach spalenizny, oznaczający spalone sprzęgło.

Ceny sprzęgieł do Renault Laguna

Przykładowe sprzęgło Laguny 3 Coupe 2.0 GT 204KM kosztuje około 900 złotych - mowa tu o produkcie firmy LuK. Alternatywą jest model przygotowany przez Valeo, w tej samej cenie. Warto przytoczyć również nieco starsze modele, na przykład sprzęgło Laguna 2 Kombi 2.0 16V 135KM - kosztuje ono około 400 za wariant przygotowany przez Statim oraz około 300 zł za wersję Blue Print. Ceny sprzęgieł do pierwszej generacji to najczęściej okolice 200 złotych, niezależnie od producenta.

Renault Laguna - Zestawy sprzęgła.

Poszukujesz pewnych, sprawdzonych i tanich rozwiązań? Gorąco zachęcamy do zakupu kompletnych zestawów sprzęgła do Laguny. Dostępne są one w bezkonkurencyjnie niskiej cenie, wszystko dzięki zakupowi w pakiecie. To także 24 lub 36 miesięczna gwarancja producenta, niezależnie od ilości przejechanych kilometrów. Skoro o kilometrach mowa - wymiana wszystkich elementów naraz korzystnie wpływa na żywotność układu, toteż Twoja Laguna przejedzie wiele lat bez jakichkolwiek awarii, wszystko dzięki zastosowaniu naszych pakietów sprzęgła Laguna. Wszystkie elementy oferowane przez nasz sklep są zawsze fabrycznie nowe, nigdy nie regenerowane. To gwarancja zadowolenia oraz renomy producenta - mowa tu w końcu o takich markach jak Valeo, LuK czy Statim. Kupując nasze zestawy oszczędzisz na kosztach robocizny oraz nie będziesz martwić się o sprzęgło w Twoim aucie przez długie lata.

Koło dwumasowe do Renault Laguny

Renault Laguna prawie każdej generacji wyposażana fabrycznie była w koło dwumasowe - mowa o wersjach z silnikami diesla. Rolą dwumasy było zmniejszanie wibracji przenoszonych na nadwozie podczas przebywania na biegu jałowym. To również podzespół przyczyniający się do zmniejszania spalania. Polecamy dostępne w naszej fecie kompletne zestawy sprzęgła wraz z dwumasą. Świetna cena, osiągalna dzięki zakupom w pakiecie, oraz redukcja kosztów robocizny to tylko kilka z szeregu zalet takiego rozwiązania.
Często kupowane części do RENAULT LAGUNAZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

W koszyku masz:

Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: