RENAULT LAGUNA KOŁO DWUMASOWE

Logo RENAULTWybierz silnik RENAULT LAGUNA:

Zobaczy ceny dwumas do Renault Laguna

Koło dwumasowe Renault Laguna 1 Kombi

(K56) produkowany: (1995-2002)
Koło dwumasowe Renault Laguna 1 Kombi

Koło dwumasowe Renault Laguna 1 Liftback

(B56, 556) produkowany: (1993-2002)
Koło dwumasowe Renault Laguna 1 LiftbackSprzęgło dwumasowe do Laguna

Renault to jedna z najstarszych firm samochodowych na świecie. Działa ona już od roku 1899, co biorąc pod uwagę jej obecną popularność stanowi absolutny rekord w branży. Jednocześnie koncern ten jest liderem pod względem światowej sprzedaży aut, a także plasuje się na drugim miejscu w klasyfikacji największych producentów. Jednym z ulubionych tworów francuskiej myśli motoryzacyjnej jest Renault Laguna - rodzinny samochód osobowy zastąpiony obecnie przez model Talisman.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Renault Laguna

Mimo świetnej opinii Renault Laguny, auto to - jak każde inne - podlega awariom. Jedną z najbardziej kosztownych usterek, jakie mogą dotknąć właścicieli tego modelu, jest zużycie koła dwumasowego. W przypadku tego typu problemu należy jak najszybciej udać się do mechanika oraz dokonać stosownych napraw. Skąd możesz jednak wiedzieć, że awaria dotyczy akurat dwumasy?

Awarii tej towarzyszy kilka symptomów, które z reguły występują symultanicznie. Oto najczęstsze z nich:

  • niepokojące dźwięki towarzyszące włączaniu oraz wyłączaniu silnika
  • dziwne odgłosy dobiegające ze skrzyni biegów podczas jazdy na biegu jałowym
  • szarpanie oraz uderzenia występujące podczas przyspieszania, głównie z niskich obrotów
  • drżenie pedału sprzęgła 
  • wibracje rozprzestrzeniające się po karoserii

Objawów tych nie powinno się ignorować, jako że mogłoby to doprowadzić do zaistnienia jeszcze większych usterek, a co za tym idzie strat. także strat finansowych.

Ceny dwumasy do Renault Laguny

Jeśli zostałeś zmuszony do zakupu nowego koła dwumasowego oraz sprzęgła, z pewnością chcesz zapoznać się z sugerowanymi cenami tego typu komponentów. Pełen zestaw zawierający w sobie zarówno dwumasę, jak i sprzęgło, wyniesie Cię od 700 do 2000 zł. Za to za zakup samodzielnego sprzęgła oraz koła dwumasowego przyjdzie Ci zapłacić kolejno 300-800 zł oraz 2000-4000 zł.

Renault Laguna - zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Jak wynika wyraźnie z powyższych danych, dobieranie pojedynczych części z zestawu jest posunięciem zupełnie nieopłacalnym. Zakup całego kompletu zawierającego sprzęgło, dwumasę oraz inne elementy wyniesie Cię zdecydowanie mniej niż nabycie poszczególnych komponentów osobno. Rynek oferuje szeroki wybór części do Renault Laguny, dlatego też nie powinieneś mieć najmniejszego problemu z ze znalezieniem tego, czego potrzebujesz dla swojego auta. Pamiętaj jednocześnie, iż decydując się na wymianę całego zestawu oszczędzisz sporo także na robociźnie, która wyniosłaby zdecydowanie więcej  przypadku kilku oddzielnych zabiegów. Co więcej, dzięki tak kompleksowemu rozwiązaniu zyskasz pewność, że podobna awaria nie przytrafi Ci się przez kolejne setki kilometrów!

Koła dwumasowe do Renault Laguna z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do RENAULT LAGUNAKOLEOS  <<     LAGUNA   >>    LATITUDE