SPRZĘGŁO AUDI A6

Logo AUDIWybierz silnik AUDI A6:

Zobaczy ceny sprzęgła do Audi A6

Sprzęgło Audi A6 C7 Avant

produkowany: (2011-obecnie)
Sprzęgło Audi A6 C7 Avant
⇓ Więcej silników ⇓

Sprzęgło Audi A6 C7 Sedan

produkowany: (2010-obecnie)
Sprzęgło Audi A6 C7 Sedan
⇓ Więcej silników ⇓
Ukryj

Sprzęgło Audi A6 C6 Avant

produkowany: (2005-2011)
Sprzęgło Audi A6 C6 Avant
⇓ Więcej silników ⇓
Ukryj

Sprzęgło Audi A6 C6 Sedan

produkowany: (2004-2011)
Sprzęgło Audi A6 C6 Sedan
⇓ Więcej silników ⇓

Sprzęgło Audi A6 C5 Sedan

produkowany: (1997-2005)
Sprzęgło Audi A6 C5 Sedan
⇓ Więcej silników ⇓
Ukryj

Sprzęgło Audi A6 C5 Avant

produkowany: (1997-2005)
Sprzęgło Audi A6 C5 Avant
⇓ Więcej silników ⇓
UkryjZestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Audi A6

Audi to firma motoryzacyjna z Niemiec utworzona na początku XX wieku w Bawarii przez Augusta Horcha. Obecnie modele takie jak Audi A7 czy Audi A8 kojarzymy głównie z wysokiej klasy luksusowymi pojazdami i to właśnie one stanowią wizytówkę firmy.

Silniki Audi w branży samochodowej znane są ze swojej wysokiej niezawodności, czego dowodem jest między innymi wielokrotne zwycięstwo w międzynarodowych konkursach na silnik roku. Marka Audi przeważnie sponsorowała największe kluby piłkarskie, np takie jak Manchester Utd, Real Madryt, Bayern Monachium.

W ponad 100 letniej historii zostało wyprodukowanych wiele cenionych modeli Audi, do których mogą Państwo znaleźć części wielu producentów.

Sprzęgło do Audi A6

Audi A6 jest luksusową limuzyną powstałą w celu konkurowania z BMW Serii 5 oraz Mercedesem klasy E. Niezależnie od generacji, każdy model A6 zaskakuje nowoczesnością i przestrzenią wewnątrz. Obecnie najbardziej popularne są generacje oznaczane symbolami C6 oraz C7.

Objawy zużycia sprzęgła w Audi A6

Audi A6, jak każde auto z napędem spalinowym, wyposażone jest w sprzęgło, umożliwiające zmianę przełożeń podczas jazdy. Jak ważny to podzespół, uświadomił sobie z pewnością każdy z nas, któremu sprzęgło odmówiło kiedyś posłuszeństwa. Skoro o usterkach mowa - objawami w modelu A6 są najczęściej szarpnięcia podczas zmiany biegów oraz drżący drążek zmiany biegów. Winnym jest w tym wypadku pompa sprzęgła do Audi A6 z silnikami diesla, choć nie tylko. Często awarią pada również siłownik sprzęgła w Audi A6 z benzynowymi jednostkami.

Ceny sprzęgieł do Audi A6

Kompletne sprzęgło do modelu A6 C6 2.0 TDI 140km kosztuje w przypadku firmy VALEO około 600 złotych, zaś alternatywa w postaci sprzęgła firmy RYMEC wyceniona została na około 460 złotych. Niezależnie od rocznika czy wybranej firmy, każdy pakiet zawiera elementy takie jak wysprzęglik, docisk czy tarcza sprzęgła do Audi A6 każdego typu i generacji. Co bardzo ważne, wszystko jest nowe i nigdy nie było regenerowane.

Audi A6 - Zestawy sprzęgła.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kompletnego sprzęgła wraz z niezbędnym osprzętem do Twojego Audi A6. Model A6 wrażliwy jest na słabej jakości zamienniki, zaś nasze części są zawsze najwyższej jakości, fabrycznie nowe i objęte gwarancją na 2 lub 3 lata, bez limitu kilometrów. Zaletą kupna naszego pakietu jest niższy koszt poszczególnych części w porównaniu do zakupu oddzielnie, a także niższa cena niż w ASO – nawet o 50%. Dzięki temu już nie musisz martwić się o żywotność elementów takich jak łożysko sprzęgła do Audi A6, niezależnie od posiadanego przez Ciebie silnika. Każdy zestaw posiada w swoim składzie m.in. tarczę oraz docisk sprzęgła do Audi A6. Polecamy - to się naprawdę opłaca!Często kupowane części do AUDI A6Zobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.