AUDI 80 SPRZĘGŁO

Logo AUDIWybierz silnik AUDI 80:

Zobaczy ceny sprzęgła do Audi 80
Sprzęgło do Audi 80

Audi to niemiecka firma zajmująca się produkcją samochodów. Istnieje ona na rynku od 1909 roku i ma na swoim koncie wiele udanych modeli. Do ich grona zalicza się Audi 80 - model ten zaliczany jest do segmentu D. W latach 1978-1996 powstały trzy generacje, których przedstawicieli można do dzisiaj obserwować na polskich drogach. Oczywiście duża liczba generacji przekłada się na sporą liczbę wersji silnikowych i różne komponenty sprzęgieł.

Objawy zużycia sprzęgła w Audi 80

Podobnie jak w przypadku innych pojazdów, również w różnych generacjach modelu Audi 80 zdarzają się usterki i przypadku zużycia sprzęgła albo jego pojedynczych komponentów. Zwykle przyczyną awarii sprzęgła jest jego nieprawidłowa eksploatacja. Do grona objawów zużycia można zaliczyć sytuacje, takie jak:

  • zapach świadczący o spaleniu okładziny ciernej tarczy sprzęgłowej,
  • problemy z przyspieszaniem,
  • brak reakcji przy gwałtownym ruszaniu lub szarpanie przy ruszaniu,
  • problemy z wrzuceniem biegu.

Ceny sprzęgieł do Audi 80

Ceny sprzęgieł dostępnych w naszym sklepie są zróżnicowane w zależności od wybranych komponentów, generacji pojazdu i wersji silnikowych. Pojedyncze elementy mogą kosztować od 100 do 500 zł w zależności od typu i producenta. Całe zestawy kosztują od 200 do 500 zł. Ceny te są prawie o połowę niższe w porównaniu z cenami w ASO.

Audi 80 - zestawy sprzęgła

W naszej ofercie dostępne są zestawy sprzęgła obejmujące elementy, takie jak: pompa sprzęgła do Audi 80, siłownik sprzęgła do Audi 80, docisk sprzęgła do Audi 80, tarcza sprzęgła do Audi 80, łożysko sprzęgła do Audi 80. Są to komponenty fabrycznie nowe. Nie sprzedajemy regenerowanych produktów. Wszystkie sprzedawane przez nas zestawy posiadają 2-3 letnią gwarancję bez limitu kilometrów. Warto zainwestować w cały zestaw, który jest tańszy w porównaniu z zakupem pojedynczych elementów. Oprócz tego wymieniając całość, ograniczamy do minimum ryzyko kolejnych awarii oraz płacimy za usługę wymiany tylko jeden raz. Jest to więc rozwiązanie praktyczne oraz ekonomiczne.Często kupowane części do AUDI 80100  <<     80   >>    A1