Premium Sprzęgło SACHS 3000951006 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 190
Ilość zębów: 17

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Ilość zębów:17
Średnica:190 mm
Informacja techniczna:Zestaw bez łożyska. Należy je dokupić osobno.
Informacja techniczna:Zestaw można kupić również w wersji z wysprzęglikiem
Składowe zestawu:SACHS 3082 000 299 (1 szt.), SACHS 1878 001 816 (1 szt.), SACHS 4200 080 060 (1 szt.)
Produkt zastępuje:SACHS 3000 951 007

Informacje o producencie

SACHS to jeden z najlepszych producentów sprzęgieł samochodowych oraz kół dwumasowych na rynku. Niemiecka marka SACHS oferuje części o jakości OEM (ang. Original Equipment Manufacturer) co sprawia, że są niezawodne i gwarantują najwyższy komfort jazdy. Oferta składa się z ponad 15 tyś. referencji, w tym zestawów sprzęgła, kół dwumasowych, wysprzęglików, pomp i innych elementów układu sprzęgłowego.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.0 I 52KM/38KW [ZH10JRB] | 02/1997-09/1999
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.0 I 65KM/48KW [] | 09/1999-01/2002
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.25 I 16V 75KM/55KW [DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG] | 08/1995-01/2002
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.3 I 50KM/37KW [JJA, JJC, JJE, JJJ, JJK, JJM] | 08/1995-01/2002
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.3 I 60KM/44KW [JBC, J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T] | 08/1995-01/2002
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.4 I 16V 90KM/66KW [FHA, FHE] | 04/1996-01/2002
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (J5_, J3_) | 02/1996-08/20031.3 60KM/44KW [J4C] | 02/1996-08/2003
FORDFIESTA V (JH_, JD_) | 11/2001-03/20101.25 16V 70KM/51KW [M7JA, M7JB] | 03/2003-06/2008
FORDFIESTA V (JH_, JD_) | 11/2001-03/20101.25 16V 75KM/55KW [FUJA, FUJB] | 05/2002-06/2008
FORDFIESTA V (JH_, JD_) | 11/2001-03/20101.3 60KM/44KW [BAJA] | 11/2001-06/2008
FORDFIESTA V (JH_, JD_) | 11/2001-03/20101.3 69KM/51KW [A9JA, A9JB] | 11/2001-06/2008
FORDFIESTA V (JH_, JD_) | 11/2001-03/20101.4 16V 80KM/59KW [FXJA, FXJB] | 11/2001-06/2008
FORDFIESTA V VAN | 10/2003-12/20101.3 69KM/51KW [A9JA, A9JB] | 10/2003-07/2005
FORDFUSION (JU_) | 08/2002-12/20121.25 75KM/55KW [FUJA, FUJB] | 08/2004-12/2012
FORDFUSION (JU_) | 08/2002-12/20121.3 60KM/44KW [BAJA] | 11/2002-07/2005
FORDFUSION (JU_) | 08/2002-12/20121.4 80KM/59KW [FXJA, FXJB, FXJC] | 08/2002-12/2012
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.0 I 52KM/38KW [ZH10JRB] | 07/1997-09/1999
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.0 I 65KM/48KW [] | 09/1999-11/2008
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 49KM/36KW [JJD, JJF, JJG, JJH, JJL] | 06/1998-11/2008
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 50KM/37KW [JJB] | 09/1996-10/2002
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 60KM/44KW [J4D, J4K, J4M, J4N, J4P, J4S, BAA] | 09/1996-11/2008
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 70KM/51KW [A9A, A9B] | 08/2002-11/2008
FORDPUMA (EC_) | 03/1997-06/20021.4 16V 90KM/66KW [FHD, FHF] | 11/1997-10/2000
MAZDA121 III (JASM, JBSM) | 03/1996-04/20031.25 75KM/55KW [DHF, DHG] | 03/1996-04/2003
MAZDA121 III (JASM, JBSM) | 03/1996-04/20031.3 50KM/37KW [JJK, JJM] | 03/1996-04/2003
MAZDA121 III (JASM, JBSM) | 03/1996-04/20031.3 60KM/44KW [J4R, J4T] | 03/1996-04/2003
MAZDA2 (DY) | 02/2003-06/20071.25 75KM/55KW [FUJA] | 04/2003-06/2007
MAZDA2 (DY) | 02/2003-06/20071.4 80KM/59KW [FXJA] | 04/2003-06/2007

Lista zamienników

---20111081
---KFD1907B
AP Automotive Prod.KT90242
ASHIKA9203366
BLUE PRINTADF123093
BLUE PRINTADM530124
BLUE PRINTADM53082
BLUE PRINTADM53084
BORG & BECKHK2107
CLUTCHNUSMCK3131
COMLINEECK153
DENCKERMANNK100074
EXEDYFMS2025
EXEDYFMS2075
FENOXCK63039
FORD1206625
FORD1219393
FORD1328008
FORD1353202
FORD1355248
FORD1513983
FORD1524552
FORD1539936
FORD1558187
FORD1565585
FORD1566434
FORD1744565
FORD1772135
FORD2S617540BC
FORD2S617540BD
FORD2S617540BE
FORD2S617540BF
FORD2S617540BG
FORD2S617540KA
FORD2S617540KB
FORD2S617540KC
FORDRM2S617540BC
FORDRM2S617540BE
FORDRM2S617540BF
FORDRM2S617540BG
FORDRM2S617540KB
FORDRM2S617540KC
JAPANPARTSKF366
JAPKO92366
JP GROUP1530402910
JP GROUP1530406410
KAISHINEC008
KAISHINKZ155K
KAMOKAKC184
KAVO PARTSCP5089
KAWE962298
KEY PARTSKC2107
KM Germany0690933
KM Germany0692664
KRAFT AUTOMOTIVE1612385
LUCASLKCA640030
LuK619306309
LYNXautoCL1016
MAPA004190509
MAPA005190909
MAXGEAR615061
MAZDAC20116490
MAZDAC20116490A
MAZDAC20116490B
MAZDAC20116490D
MECARMMK10005D
MOTAQUIPVCK855
MOTAQUIPVCU408
NATIONALCK9789
NIPPARTSN2013000
NK132551
NK132584
NPSM200A111
OPEN PARTSCLK903502
OSSCA27976
PROCODIS FRANCEKTE296
PROCODIS FRANCEKTE860
QUINTON HAZELLQKT2656AF
RAICAMRC6565
RAICAMRC90242
RYMECJT1280
RYMECJT1486
RYMECJT6565
SACHS023000000704
SACHS073000000146
SACHS073000000559
SACHS073000000579
SACHS073000000614
SACHS073000000704
SACHS073000000890
SACHS073000843201
SACHS3000951006
SACHS3000951007
SACHS763000000690
SACHS763000000753
sbs1201132551
sbs1201132584
STATIM100629
STELLOX0701150SX
VALEO826698
WESTLAKEWFD030

Opinie

Opinia 
2017-11-21

Działa jak trzeba.

    Opinia 
    2017-03-09

    Świetny artykuł

      Opinia 
      2017-02-17

      Żadnych reklamacii

        Opinia 
        2017-01-02

        Jestem zadowolony z zakupu

          Napisz opinię

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          16 zł
          25 zł

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          10
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9

          Podobne produkty:

          • STATIM
            Cena: 214 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 17x20 - 17N
            Średnica: 180 mm
            Informacja: Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
            Składowe zestawu: STATIM 18.234 (1 szt.), STATIM 426.18.D (1 szt.)
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła (tarcza i docisk)
            Zawiera tarcza i docisk
            Średnica [mm] 180
            Ilość zębów 17
            Silnik: JJ#

            STATIM
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • RYMEC
            Cena: 214 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 17
            Średnica: 190 mm
            Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
            Średnica tarczy sprzęgła: 190 mm
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 190
            Ilość zębów 17
            Do roku produkcji: 09.1999
            Z łożyskiem oporowym

            RYMEC
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • RYMEC
            Cena: 226 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 17
            Średnica: 190 mm
            Zestaw składa się z: 2 elementów (tarcza i docisk)
            Średnica tarczy sprzęgła: 190 mm
            Produkt zastępuje: RYMEC JT1486, RYMEC JT1280
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła (tarcza i docisk)
            Zawiera tarcza i docisk
            Średnica [mm] 190
            Ilość zębów 17
            Bez łożyska oporowego

            RYMEC
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • VALEO
            Cena: 250 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 17
            Waga produktu: 4 kg
            Średnica zewnętrzna: 190 mm
            Informacja: Zestaw bez łożyska. Należy je dokupić osobno.
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Średnica zewnętrzna 1: 180 mm
            Informacja techniczna: Seria VALEO Classic przeznaczona dla samochodów 10-letnich i starszych Od roku produkcji: 10.1995
            Silnik: JJA
            Skrzynia biegów: B5S
            Przekładnia mechaniczna

            VALEO
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • LuK
            Cena: 322 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Średnica: 190 mm
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Składowe zestawu: LuK 500 0750 11 (1 szt.), LuK 619 3063 09 (1 szt.)
            Produkt zastępuje: LuK 618 2126 00
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawi
            Do roku produkcji: 199908

            LuK
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • VALEO
            Cena: 322 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 17
            Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 19,90 x 16,99
            Waga produktu: 3,8 kg
            Średnica zewnętrzna: 191,5 mm
            Informacja: Zestaw bez łożyska. Należy je dokupić osobno.
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Średnica zewnętrzna 1: 190 mm
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła (tarc
            Od roku produkcji: 10.1995
            Silnik: JJA
            Skrzynia biegów: B5S
            Przekładnia mechaniczna

            VALEO
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • SACHS
            Cena: 334 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 17
            Średnica: 190 mm
            Informacja techniczna: Zestaw bez łożyska. Należy je dokupić osobno.
            Informacja techniczna: Zestaw można kupić również w wersji z wysprzęglikiem
            Składowe zestawu: SACHS 3082 000 299 (1 szt.), SACHS 1878 001 816 (1 szt.), SACHS 4200 080 060 (1 szt.)
            Produkt zastępuje: SACHS 3000 951 007
            Na

            SACHS
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • BLUE PRINT
            Cena: 334 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 17
            Waga produktu: 4,1 kg
            Średnica zewnętrzna: 190,0 mm
            Informacja: Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
            Montować tylko w specjalistycznym serwisie: Tak
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z wysprzęglikiem centralnym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera wysprzęglik
            Średnica [mm] 190
            Ilość zębów 17

            BLUE PRINT
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          10