Premium Sprzęgło VALEO 786017 Powiększ

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 190
Ilość zębów: 17

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Ilość zębów:17
Waga produktu:4 kg
Średnica zewnętrzna:190 mm
Informacja:Zestaw bez łożyska. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Średnica zewnętrzna 1:180 mm
Informacja techniczna:Seria VALEO Classic przeznaczona dla samochodów 10-letnich i starszych

Informacje o producencie

VALEO to francuski producent branży motoryzacyjnej działający na rynku od 1923 roku. Marka słynie między innymi z kompletnych zestawów sprzęgła oraz dwumasowych. Części Valeo charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi, innowacyjnymi rozwiązaniami wysoką wydajnością, dlatego w wielu markach samochodów montowane są fabrycznie.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.0 I 52KM/38KW [ZH10JRB] | 02/1997-09/1999
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.25 I 16V 75KM/55KW [DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG] | 08/1995-01/2002
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.3 I 50KM/37KW [JJA, JJC, JJE, JJJ, JJK, JJM] | 08/1995-01/2002
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.3 I 60KM/44KW [JBC, J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T] | 08/1995-01/2002
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.4 I 16V 90KM/66KW [FHA, FHE] | 04/1996-01/2002
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (J5_, J3_) | 02/1996-08/20031.3 60KM/44KW [J4C] | 02/1996-08/2003
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (J5_, J3_) | 02/1996-08/20031.4 I 90KM/66KW [FHA] | 04/1996-10/1999
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 49KM/36KW [JJD, JJF, JJG, JJH, JJL] | 06/1998-11/2008
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 50KM/37KW [JJB] | 09/1996-10/2002
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 60KM/44KW [J4D, J4K, J4M, J4N, J4P, J4S, BAA] | 09/1996-11/2008
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 70KM/51KW [A9A, A9B] | 08/2002-11/2008
FORDKA VAN (RB) | 05/2002-05/20051.3 I 60KM/44KW [J4D, J4K, J4M, J4N, J4P, J4S, BAA] | 05/2002-05/2005
FORDPUMA (EC_) | 03/1997-06/20021.4 16V 90KM/66KW [FHD, FHF] | 11/1997-10/2000
MAZDA121 III (JASM, JBSM) | 03/1996-04/20031.25 75KM/55KW [DHF, DHG] | 03/1996-04/2003
MAZDA121 III (JASM, JBSM) | 03/1996-04/20031.3 50KM/37KW [JJK, JJM] | 03/1996-04/2003
MAZDA121 III (JASM, JBSM) | 03/1996-04/20031.3 60KM/44KW [J4R, J4T] | 03/1996-04/2003

Lista zamienników

BLUE PRINTADM53082
BORG & BECKHK6565
CLUTCHNUSMCK0507
DELPHIHK06565
FENOXCK63039
FORD1013684
FORD1041766
FORD1087001
FORD1229457
FORD1256412
FORD1328011
FORD1483952
FORD1565585
FORD1566434
FORD1744565
FORD1772135
KM Germany0690933
KM Germany0692664
LUCASLKCA640009
LUCAS ELECTRICALTCK2289
LuK618212600
LuK618212609
LYNXautoCL1016
MAXGEAR615046
MAZDA1E0316400
MAZDA1E0316400A
NK132551
NPSM200A111
OPEN PARTSCLK902802
QUINTON HAZELLQKT1887AF
SACHS3000651131
SACHS3000951007
SASICSCL6451
sbs1201132551
TRWTCK2289
VALEO786017
VALEO821117

Opinie

Opinia 
2017-02-07

Opinia pozytywna

    Opinia 
    2016-12-28

    Artykuł ze znamionami produktu premium w zwyczajnej cenie.

      Opinia 
      2016-12-13

      Trafny, markowy produkt.

        Napisz opinię

        Płatność i wysyłka


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        1

        Podobne produkty:

        • STATIM
          Cena: 214 zł
          Dostępny


          Specyfikacja techniczna:
          Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 17x20 - 17N
          Średnica: 180 mm
          Informacja: Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
          Składowe zestawu: STATIM 18.234 (1 szt.), STATIM 426.18.D (1 szt.)
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła (tarcza i docisk)
          Zawiera tarcza i docisk
          Średnica [mm] 180
          Ilość zębów 17
          Silnik: JJ#

          STATIM
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        • RYMEC
          Cena: 214 zł
          Dostępny


          Specyfikacja techniczna:
          Ilość zębów: 17
          Średnica: 190 mm
          Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
          Średnica tarczy sprzęgła: 190 mm
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
          Zawiera tarcza i docisk
          Zawiera łożysko oporowe
          Średnica [mm] 190
          Ilość zębów 17
          Do roku produkcji: 09.1999
          Z łożyskiem oporowym

          RYMEC
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        • RYMEC
          Cena: 226 zł
          Dostępny


          Specyfikacja techniczna:
          Ilość zębów: 17
          Średnica: 190 mm
          Zestaw składa się z: 2 elementów (tarcza i docisk)
          Średnica tarczy sprzęgła: 190 mm
          Produkt zastępuje: RYMEC JT1486, RYMEC JT1280
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła (tarcza i docisk)
          Zawiera tarcza i docisk
          Średnica [mm] 190
          Ilość zębów 17
          Bez łożyska oporowego

          RYMEC
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        • VALEO
          Cena: 250 zł
          Dostępny


          Specyfikacja techniczna:
          Ilość zębów: 17
          Waga produktu: 4 kg
          Średnica zewnętrzna: 190 mm
          Informacja: Zestaw bez łożyska. Należy je dokupić osobno.
          Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
          Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
          Średnica zewnętrzna 1: 180 mm
          Informacja techniczna: Seria VALEO Classic przeznaczona dla samochodów 10-letnich i starszych Od roku produkcji: 10.1995
          Silnik: JJA
          Skrzynia biegów: B5S
          Przekładnia mechaniczna

          VALEO
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        • VALEO
          Cena: 310 zł
          Dostępny


          Specyfikacja techniczna:
          Ilość zębów: 17
          Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 19,9 x 16,99
          Waga produktu: 4,3 kg
          Średnica zewnętrzna: 190 mm
          Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
          Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
          Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
          Średnica zewnętrzna 1: 190 mm
          Informacja techniczna: Zawiera tarczę, docisk i łożysko oporowe
          Od roku produkcji: 10.1995
          Do roku produkcji: 07.1996
          Silnik: JJA
          Skrzynia biegów: B5S
          Przekładnia mechaniczna

          VALEO
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        • LuK
          Cena: 322 zł
          Dostępny


          Specyfikacja techniczna:
          Średnica: 190 mm
          Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
          Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
          Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
          Składowe zestawu: LuK 500 0750 11 (1 szt.), LuK 619 3063 09 (1 szt.)
          Produkt zastępuje: LuK 618 2126 00
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
          Zawiera tarcza i docisk
          Zawi
          Do roku produkcji: 199908

          LuK
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        • VALEO
          Cena: 322 zł
          Dostępny


          Specyfikacja techniczna:
          Ilość zębów: 17
          Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 19,90 x 16,99
          Waga produktu: 3,8 kg
          Średnica zewnętrzna: 191,5 mm
          Informacja: Zestaw bez łożyska. Należy je dokupić osobno.
          Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
          Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
          Średnica zewnętrzna 1: 190 mm
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła (tarc
          Od roku produkcji: 10.1995
          Silnik: JJA
          Skrzynia biegów: B5S
          Przekładnia mechaniczna

          VALEO
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        • SACHS
          Cena: 334 zł
          Dostępny


          Specyfikacja techniczna:
          Ilość zębów: 17
          Średnica: 190 mm
          Informacja techniczna: Zestaw bez łożyska. Należy je dokupić osobno.
          Informacja techniczna: Zestaw można kupić również w wersji z wysprzęglikiem
          Składowe zestawu: SACHS 3082 000 299 (1 szt.), SACHS 1878 001 816 (1 szt.), SACHS 4200 080 060 (1 szt.)
          Produkt zastępuje: SACHS 3000 951 007
          Na

          SACHS
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10