Oryginalne sprzęgło LuK 622306134

Premium Sprzęgło LuK 622306134
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- wysprzęglik

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 26
Specyfikacja techniczna producenta

Ostatnie sztuki!

-30%
1042 zł

729 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 117KM/86KW [F4P 770, F4P 774] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 116KM/85KW [F4P 770, F4P 773, F4P 771, F4P 774, F4P 775] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 121KM/89KW [F4P 770, F4P 772] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (BG0B, BG0M) 120KM/88KW [F4P 770, F4P 773] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 135KM/99KW [F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715] | 08/2002-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.0 16V 133KM/98KW [F4R 714] | 08/2002-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (KG0B, KG0M) 120KM/88KW [F4P 770, F4P 773] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (KG0J) 116KM/85KW [F4P 770, F4P 771, F4P 774, F4P 775] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V 117KM/86KW [F4P 770] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V 121KM/89KW [F4P 770, F4P 774] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W) 135KM/99KW [F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715] | 08/2002-

Zamienniki

Lista zamienników

BLUE PRINTADR163026
BLUE PRINTADR163056
BORG & BECKHKT1081
CLUTCHNUSMCK2324CSCA
DENCKERMANNK200077
JP GROUP4330401910
KM Germany0692671
LuK622306134
MAPA017215608
MOTAQUIPVCU258
NATIONALCK983741
RENAULT301016758R
RENAULT7701472771
RENAULT7701473674
RENAULT7701474658
RENAULT7701475387
RENAULT8200102464
RENAULT8200148787
RENAULT8200205238
RENAULT8200228341
RENAULT8200335084
RENAULT8200764610
RENAULT8200764612
RYMECJT7788023
STATIM120729
VALEO834049

Opinie

Opinie

Opinia 
2021-02-03

Jakość/cena: 5/5

    Opinia 
    2021-01-30

    Funkcjonuje super

      Opinia 
      2017-12-12

      Od czasu zamontowania zestawu LUKa pozbyłem się wszelkich kłopotów ze sprzęgłem

        Opinia 
        2017-06-11

        Doskonały produkt

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 622306134

          Sprzęgło LuK 622306134

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank



          Podobne produkty:

          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI*
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.