Oryginalne sprzęgło LuK 622306109

Premium Sprzęgło LuK 622306109
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 26
Specyfikacja techniczna producenta

Ostatnie sztuki!

PROMOCJA!

-30%
713 zł

499 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty lub zapłać później

8 osób ogląda ten produkt!

Kup zanim się wyprzeda!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 117KM/86KW [F4P 770, F4P 774] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 116KM/85KW [F4P 770, F4P 773, F4P 771, F4P 774, F4P 775] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 121KM/89KW [F4P 770, F4P 772] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (BG0B, BG0M) 120KM/88KW [F4P 770, F4P 773] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 135KM/99KW [F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715] | 08/2002-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.0 16V 133KM/98KW [F4R 714] | 08/2002-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (KG0B, KG0M) 120KM/88KW [F4P 770, F4P 773] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (KG0J) 116KM/85KW [F4P 770, F4P 771, F4P 774, F4P 775] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V 117KM/86KW [F4P 770] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V 121KM/89KW [F4P 770, F4P 774] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W) 135KM/99KW [F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715] | 08/2002-

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT90183
BLUE PRINTADR163026
BORG & BECKHK7788
CLUTCHNUSMCK2324
COMLINEECK177
DENCKERMANNK100727
JP GROUP4330401410
KAWE962106
KM Germany0691823
KM Germany0692671
KRAFT AUTOMOTIVE1615033
LUCASLKCA690017
LuK622306109
MAPA015215209
MAXGEAR615195
MECARMMK9955D
MOTAQUIPVCU258
NATIONALCK9837
NK133954
PROCODIS FRANCEKTE132
QUINTON HAZELLQKT2360AF
RENAULT301016758R
RENAULT7701472771
RENAULT7701473674
RENAULT7701474658
RENAULT7701475387
RENAULT8200228341
RENAULT8200335084
RYMECJT7788
SACHS3000951330
SASICSCL5909
sbs1201133954
SMPEKT90183
STATIM100728
VALEO826207
WESTLAKEWRN017

Opinie

Opinie

Opinia 
2021-01-08

Odpowiedni towar.

    Opinia 
    2017-07-28

    Warto wybrać markowy produkt firmy takiej jak LUK ponad tańszy zamiennik.

      Opinia 
      2017-04-04

      Świetny artykuł

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 622306109

        Sprzęgło LuK 622306109

        Produkt nowy i oryginalny!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty lub zapłać później

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank
        Form

        Potrzebujesz nowego sprzęgła lub dwumasy, ale chcesz za nie zapłacić potem?
        Dzięki metodzie płatności P24NOW możesz zapłacić aż do 54 dni później.


        Sprawdź szczegóły



        Podobne produkty:

        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.