Oryginalne sprzęgło LuK 620115000

Premium Sprzęgło LuK 620115000
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 18
Specyfikacja techniczna producenta

Ostatnie sztuki!

-30%
413 zł

289 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 3004 00, LuK 620 1148 00, LuK 620 2362 00, LuK 620 0321 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE PEŁNE (M_) | 07/1996-12/20111.8 D (MBA9A, MCA9A) 59KM/43KW [A9A (XUD7)] | 07/1996-10/2002
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE PEŁNE (M_) | 07/1996-12/20111.9 D (MBDJY) 70KM/51KW [DJY (XUD9A)] | 07/1996-12/2003
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (MF) | 07/1996-12/20111.8 I (MFLFX) 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-10/2002
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (MF) | 07/1996-12/20111.8 I 4WD (MFLFX) 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-10/2001
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (MF) | 07/1996-12/20111.9 D (MFDJY) 68KM/50KW [D9B (XUD9A/L), DJY (XUD9A)] | 07/1996-12/2003
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199415 80KM/59KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-05/1992
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 103KM/76KW [180Z] | 03/1986-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 01/1987-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 75KM/55KW [BAY (XU5CP), BAZ (XU5CP)] | 09/1988-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 79KM/58KW [B1A (XU51C/K)] | 09/1987-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 87KM/64KW [171D] | 07/1985-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 92KM/68KW [XU52C] | 10/1982-12/1992
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 E 88KM/65KW [BDY (XU5M), BDZ (XU5M)] | 05/1989-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 102KM/75KW [159A] | 07/1986-05/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 105KM/77KW [D2A (XU92C)] | 07/1986-05/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 09/1986-11/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 E 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 06/1988-02/1993
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199415 80KM/59KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-05/1992
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 103KM/76KW [180Z] | 03/1986-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 09/1988-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 87KM/64KW [171D] | 07/1985-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 88KM/65KW [BDY (XU5M), BDZ (XU5M)] | 05/1989-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 102KM/75KW [D2A (XU92C)] | 07/1986-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 06/1988-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1990-05/1991
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 12/1987-12/1989
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 CAT (AZE151) 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 07/1986-12/1994
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.8 D 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 07/1986-12/2000
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.6 I 88KM/65KW [BFZ (XU5JP)] | 03/1993-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 03/1993-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.9 D 68KM/50KW [DJZ (XUD9Y)] | 06/1994-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.9 D 69KM/51KW [D9B (XUD9A/L)] | 06/1994-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.9 SD 75KM/55KW [DHW (XUD9SD)] | 02/1996-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.9 SD 75KM/55KW [DHW (XUD9SD)] | 04/1997-01/1998
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-12/20051.8 D 58KM/43KW [161A (XUD7), A9A (XUD7)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-12/20051.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-12/20051.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-12/20051.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.8 D 58KM/43KW [A9A (XUD7)] | 10/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 10/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 10/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 10/1997-09/2000
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.6 90KM/66KW [BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 07/1994-10/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.6 I 88KM/65KW [BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 03/1991-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.8 D 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 06/1993-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 07/1992-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 01/1996-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.9 131KM/96KW [D6E (XU9JA)] | 03/1991-09/1993
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 03/1991-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.9 D 68KM/50KW [D9B (XUD9A/U), DJY (XUD9A)] | 07/1993-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.9 I 120KM/88KW [DKZ (XU9JA)] | 03/1991-06/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.6 I 88KM/65KW [BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.8 D 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 01/1996-02/1998
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.9 D 68KM/50KW [D9B (XUD9A/U)] | 06/1994-10/1997
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.6 CJ 88KM/65KW [BDY (XU5M3Z)] | 08/1992-12/1994
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.6 CTI 103KM/76KW [180A (XU5J), 180Z (XU5J)] | 04/1986-10/1990
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.9 CTI 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1987-12/1994
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 75KM/55KW [B1A (XU51C), BAZ (XU5CP)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 GTI 103KM/76KW [180A (XU5J), 180Z (XU5J)] | 10/1987-12/1989
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.7 DIESEL 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 07/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 DIESEL 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 10/1987-10/1994
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI 128KM/94KW [D6B (XU9JA)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI CAT 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1987-07/1994
PEUGEOT205 NADWOZIE PEŁNE | 02/1983-07/19901.8 D 60KM/44KW [A9A (XUD7)] | 02/1983-07/1990
PEUGEOT205 NADWOZIE PEŁNE | 03/1994-05/19971.7 DIESEL 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 03/1994-05/1997
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 10/1995-04/1997
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-05/2001
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.8 ST 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.9 SLD 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.9 SLD 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 KABRIOLET (7D, N3, N5) | 03/1994-04/20021.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP), L6A (XU7JP)] | 03/1994-04/2002
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-05/2001
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.8 D 58KM/43KW [A9A (XUD7)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.9 D 69KM/51KW [XUD9, D9B (XUD9A), DJY (XUD9A)] | 04/1993-05/1999
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.6 88KM/65KW [BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.6 92KM/68KW [B2A (XU52C/K)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.8 DIESEL 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1990-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 98KM/72KW [DFZ (XU9J1)] | 08/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 DIESEL 64KM/47KW [D9A (XUD9), 162 (XUD9), DJZ (XUD9Y)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 GTI 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 75KM/55KW [B1E (XU51C), BAZ (XU5CP)] | 07/1987-06/1988
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 88KM/65KW [BDZ (XU5M), BDY (XU5M2Z)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 90KM/66KW [BDZ (XU5M)] | 10/1989-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 94KM/69KW [B2A (XU52C/K)] | 01/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 122KM/90KW [D6A (XU9J2)] | 01/1989-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 126KM/93KW [D6A (XU9J2)] | 07/1987-12/1993
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 DIESEL 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 07/1988-09/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 DIESEL 69KM/51KW [D9B (XUD9A)] | 03/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 INJECTION 105KM/77KW [DFZ (XU9J1)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 75KM/55KW [BAZ (XU5CP)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 88KM/65KW [BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 90KM/66KW [BDZ (XU5M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 105KM/77KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 D 69KM/51KW [D9B (XUD9A), DJY (XUD9A)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19991.6 88KM/65KW [BFZ (XU5JP), BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19991.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19991.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19991.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 06/1994-10/1995
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19981.6 88KM/65KW [BFZ (XU5JP), BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19981.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19981.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19981.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 06/1994-10/1996
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19981.9 D 69KM/51KW [XUD9] | 09/1993-12/1995
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.6 88KM/65KW [BFZ (XU5JP)] | 11/1995-05/2004
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 11/1995-10/2000
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-05/2004
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.9 D 75KM/55KW [DHW (XUD9SD)] | 10/1996-05/2004
PEUGEOT406 BREAK (8E/F) | 10/1996-10/20041.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 10/1996-10/2000
PEUGEOT406 BREAK (8E/F) | 10/1996-10/20041.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-10/2004
PEUGEOT406 BREAK (8E/F) | 10/1996-10/20041.9 D 75KM/55KW [DHW (XUD9SD)] | 10/1996-10/2004
PEUGEOTPARTNER COMBISPACE (5F) | 05/1996-12/20151.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-12/2003
PEUGEOTPARTNER COMBISPACE (5F) | 05/1996-12/20151.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 06/1996-12/2002
PEUGEOTPARTNER COMBISPACE (5F) | 05/1996-12/20151.9 D 69KM/51KW [XUD9] | 05/1996-12/1998
PEUGEOTPARTNER NADWOZIE PEŁNE (5) | 04/1996-12/20151.8 D 58KM/43KW [A9A (XUD7)] | 06/1996-12/2002
PEUGEOTPARTNER NADWOZIE PEŁNE (5) | 04/1996-12/20151.9 D 69KM/51KW [DJY (XUD9A)] | 06/1996-12/2002

Zamienniki

Lista zamienników

---1636268080
---1636273180
AP Automotive Prod.KT6216
BLUE PRINTADP153006
BORG & BECKHK6216
CITROËN2004E5
CITROËN205013
CITROËN205025
CITROËN2050G5
CITROËN2050W4
CITROËN205112
CITROËN205113
CITROËN2051S7
CITROËN2052A0
CITROËN2052W9
CITROËN95661742
CITROËN95661921
CITROËN95666912
CITROËN95666915
CITROËN96066029
CITROËN96066030
CITROËN9606603080
CITROËN97501418
CLUTCHNUSMCK2422
CLUTCHNUSMCK2435
COMLINEECK006
DENCKERMANNK100004
EXEDYCTK2003
JP GROUP4130403510
KAWE953674
KEY PARTSKC6216
KM Germany0690516
LAYCOCKLCK156
LUCASLKCA620002
LUCASLKCA620003
LUCASLKCA620005
LuK620032100
LuK620114800
LuK620115000
LuK620236200
LuK620300400
MAPA012200000
MAPCO10304
MAXGEAR615034
MECARMMK9469
MOTAQUIPVCK249
NATIONALCK9055
NATIONALNCK217
NATIONALNCK218
NEXUSF1C010NX
NEXUSF1C068NX
NK139923
Omnicraft2277464
OPEN PARTSCLK900003
PEUGEOT1611267780
PEUGEOT200438
PEUGEOT200448
PEUGEOT200452
PEUGEOT200477
PEUGEOT2004E5
PEUGEOT2004F4
PEUGEOT2004F7
PEUGEOT2004V9
PEUGEOT204142
PEUGEOT204160
PEUGEOT204167
PEUGEOT205014
PEUGEOT205026
PEUGEOT2050F8
PEUGEOT2050W3
PEUGEOT205116
PEUGEOT205121
PEUGEOT2052A0
PEUGEOT2052W9
PEUGEOT91537419
PROCODIS FRANCEKTE006
PROCODIS FRANCEKTE059
PROCODIS FRANCEKTE093
QUINTON HAZELLQKT470
QUINTON HAZELLQKT470AF
QUINTON HAZELLQKT478AF
QUINTON HAZELLQKT649AF
QUINTON HAZELLQKT698AF
RAICAMRC6216
RYMECJT1347
RYMECJT6214
RYMECJT6216
SACHS3000108004
SACHS3000561001
SACHS3000562001
SACHS3000563001
SASICSCL0193
sbs1201139923
SMPEKT6216
STATIM100117
STELLOX0701055SX
TRIPLE FIVE169900400
TRIPLE FIVE2127378
TRIPLE FIVE2127379
TRIPLE FIVE8671013703
TRIPLE FIVEKK518
TRIPLE FIVEKK522
TRIPLE FIVEL01699000404
TRIPLE FIVERM010011A0
TRIPLE FIVEVCK249
TRIPLE FIVEVCK877
TTVTCK3217
TTVTCK3218
UNIFLUX FILTERSGCK444AF
UNIFLUX FILTERSGCK450AF
UNIFLUX FILTERSGCK933AF
VALEO616829
VALEO786006
VALEO801125
VALEO801257
VALEO801258
VALEO801290
VALEO821332
VALEO899040
VALEO899041
VALEOK458S
WESTLAKEWCP003A

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-07-23

Jakość oryginału w cenie o wiele niższej niż ASO

    Opinia 
    2017-06-18

    Wysokojakościowy wyrób

      Opinia 
      2016-12-12

      Odpowiedni towar.

        Opinia 
        2016-11-27

        Z przyjemnością jeździ się autem po wymianie na tego LUKa.

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 620115000

          Sprzęgło LuK 620115000

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          8
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7

          Podobne produkty:

          8
          9
          10
          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI*
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.