Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 620114800

Premium Sprzęgło LuK 620114800
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 18
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Niedostępny

279 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 0319 00, LuK 620 2257 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (MF) | 07/1996-12/20111.8 I (MFLFX) 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-10/2002
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (MF) | 07/1996-12/20111.8 I 4WD (MFLFX) 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-10/2001
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199415 80KM/59KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-05/1992
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 103KM/76KW [180Z] | 03/1986-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 01/1987-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 75KM/55KW [BAY (XU5CP), BAZ (XU5CP)] | 09/1988-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 79KM/58KW [B1A (XU51C/K)] | 09/1987-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 87KM/64KW [171D] | 07/1985-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 92KM/68KW [XU52C] | 10/1982-12/1992
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 E 88KM/65KW [BDY (XU5M), BDZ (XU5M)] | 05/1989-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 102KM/75KW [159A] | 07/1986-05/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 105KM/77KW [D2A (XU92C)] | 07/1986-05/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 09/1986-11/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 E 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 06/1988-02/1993
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199415 80KM/59KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-05/1992
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 103KM/76KW [180Z] | 03/1986-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 09/1988-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 87KM/64KW [171D] | 07/1985-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 88KM/65KW [BDY (XU5M), BDZ (XU5M)] | 05/1989-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 102KM/75KW [D2A (XU92C)] | 07/1986-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 06/1988-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1990-05/1991
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 12/1987-12/1989
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 CAT (AZE151) 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 07/1986-12/1994
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.6 I 88KM/65KW [BFZ (XU5JP)] | 03/1993-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 03/1993-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-07/19991.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-01/1998
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-12/20051.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-12/20051.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 10/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 10/1997-09/2000
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.6 90KM/66KW [BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 07/1994-10/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.6 I 88KM/65KW [BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 03/1991-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 07/1992-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 01/1996-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.9 131KM/96KW [D6E (XU9JA)] | 03/1991-09/1993
CITROËNZX (N2) | 03/1991-07/19991.9 I 120KM/88KW [DKZ (XU9JA)] | 03/1991-06/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.6 I 88KM/65KW [BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-07/19991.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 01/1996-02/1998
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.6 CJ 88KM/65KW [BDY (XU5M3Z)] | 08/1992-12/1994
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.6 CTI 103KM/76KW [180A (XU5J), 180Z (XU5J)] | 04/1986-10/1990
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.9 CTI 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1987-12/1994
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 75KM/55KW [B1A (XU51C), BAZ (XU5CP)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 GTI 103KM/76KW [180A (XU5J), 180Z (XU5J)] | 10/1987-12/1989
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 10/1987-10/1994
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI 128KM/94KW [D6B (XU9JA)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI CAT 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1987-07/1994
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 10/1995-04/1997
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-05/2001
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.8 ST 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 KABRIOLET (7D, N3, N5) | 03/1994-04/20021.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP), L6A (XU7JP)] | 03/1994-04/2002
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT306 LIFTBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-05/2001
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.6 88KM/65KW [BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.6 92KM/68KW [B2A (XU52C/K)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1990-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 98KM/72KW [DFZ (XU9J1)] | 08/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 GTI 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 75KM/55KW [B1E (XU51C), BAZ (XU5CP)] | 07/1987-06/1988
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 88KM/65KW [BDZ (XU5M), BDY (XU5M2Z)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 90KM/66KW [BDZ (XU5M)] | 10/1989-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 94KM/69KW [B2A (XU52C/K)] | 01/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 122KM/90KW [D6A (XU9J2)] | 01/1989-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 126KM/93KW [D6A (XU9J2)] | 07/1987-12/1993
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 INJECTION 105KM/77KW [DFZ (XU9J1)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 75KM/55KW [BAZ (XU5CP)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 88KM/65KW [BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 90KM/66KW [BDZ (XU5M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 105KM/77KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19991.6 88KM/65KW [BFZ (XU5JP), BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II (4B) | 01/1992-11/19991.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19981.6 88KM/65KW [BFZ (XU5JP), BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19981.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.6 88KM/65KW [BFZ (XU5JP)] | 11/1995-05/2004
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 11/1995-10/2000
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-05/2004
PEUGEOT406 BREAK (8E/F) | 10/1996-10/20041.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 10/1996-10/2000
PEUGEOT406 BREAK (8E/F) | 10/1996-10/20041.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-10/2004
PEUGEOTPARTNER COMBISPACE (5F) | 05/1996-12/20151.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-12/2003

Zamienniki

Lista zamienników

---KCT2005
---KCT2008
AP Automotive Prod.KT6214
BLUE PRINTADP153006
BORG & BECKHK6214
CITROËN2004S8
CITROËN205013
CITROËN205112
CITROËN2051S7
CITROËN2052A0
CITROËN2055C5
CITROËN2055R2
CITROËN95661742
CITROËN95666915
CITROËN96063272
CITROËN96066030
CITROËN96066045
CITROËN96153596
CITROËN96153956
CITROËN96153958
CITROËN97501418
CITROËN97520399
CLUTCHNUSMCK2402
COMLINEECK022
DENCKERMANNK100113
FENOXCK63047
KAMOKAKC056
KAWE953674
KEY PARTSKC6214
KLAXCAR FRANCE30003z
KM Germany0690516
LuK620031900
LuK620114800
LuK620115000
LuK620225700
MAPA001200900
MAPCO10304
MAXGEAR615033
MAXGEAR615034
MECARMMK9665
MOTAQUIPVCK247
MOTAQUIPVCK249
NATIONALCK9054
NATIONALNCK217
NEXUSF1C010NX
NEXUSF1C068NX
NK131920
NK139923
OPEN PARTSCLK900003
PEUGEOT200438
PEUGEOT200439
PEUGEOT200448
PEUGEOT200477
PEUGEOT2004E4
PEUGEOT2004E5
PEUGEOT2004F7
PEUGEOT2004S8
PEUGEOT2004V9
PEUGEOT205014
PEUGEOT205121
PEUGEOT2052A0
PROCODIS FRANCEKTE016
QUINTON HAZELLQKT2057AF
QUINTON HAZELLQKT478AF
QUINTON HAZELLQKT649AF
QUINTON HAZELLQKT676AF
QUINTON HAZELLQKT700AF
RYMECJT6214
RYMECJT6560
SACHS3000561001
SACHS3000562001
SASICSCL0207
sbs1201139923
STATIM100117
STELLOX0701055SX
TRIPLE FIVE2127378
TRIPLE FIVE2127379
TRIPLE FIVE8660000981
TRIPLE FIVEKK522
TRIPLE FIVERM011491A0
TRIPLE FIVEVCK877
TTVTCK3217
UNIFLUX FILTERSGCK450AF
UNIFLUX FILTERSGCK933AF
VALEO786006
VALEO801257
VALEO801258
VALEO821332
VALEO899040
WESTLAKEWCP002

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-10-06

Artykuł bardzo dobrej jakości

    Opinia 
    2017-05-05

    Warto kupować porządne części, a zestawy LUK na pewno takie są.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 620114800

      Sprzęgło LuK 620114800

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      8
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: