KOŁO DWUMASOWE VOLKSWAGEN GOLF

Logo VWWybierz silnik VW GOLF:

Zobaczy ceny dwumas do VW Golfa

Koło dwumasowe VW Golf 4 Kabriolet

(10000000) produkowany: (1998-2002)
Koło dwumasowe VW Golf 4 Kabriolet

Koło dwumasowe VW Golf 3 Kabriolet

(10000000) produkowany: (1993-1998)
Koło dwumasowe VW Golf 3 KabrioletSprzęgło dwumasowe do Golfa

Volkswagen Audi Group (w skrócie VAG) to jedna z największych na świecie korporacji z dziedziny motoryzacji. Produkuje auta w każdym przedziale cenowym - od VW Lupo, aż do wartego tyle, co średniej wielkości kamienica, Bugatti Veyron. Koncern istniejący w każdym segmencie doskonale orientuje się w rynku. Dowodem tego jest niewątpliwie VW Golf, jeden z najbardziej znanych samochodów na świecie.

VW Golf został wprowadzony na rynek w latach 70, kiedy wciąż brakowało na rynku małego pojazdu, zdolnego jednocześnie pomieścić przeciętną rodzinę. Konsumenci w tamtych czasach nie byli rozpieszczani, toteż z entuzjazmem przyjęli pojawienie się Golfa. Obecnie produkowana jest już siódma generacja tego modelu. Także silniki prezentują cały przekrój osiągnięć z dziedziny techniki. Od trzycylindrowych i ekonomicznym motorów wprowadzonych stosunkowo niedawno, aż po istne potwory typu silników VR6, łączące zalety silników widlastych i rzędowych.

Objawy zużycia koła dwumasowego w VW Golf

Objawy zużycia koła dwumasowego wyglądają nieco inaczej w zależności od danego producenta. Niestety, również VW Golf jest podatny na zużycie tego podzespołu, co przejawia się przede wszystkim w niepokojących odgłosach dobiegających z okolic skrzyni biegów - zazwyczaj przy biegu jałowym. Dźwięki są słyszalne także przy odpalaniu i gaszeniu naszego Golfa.

Ceny dwumasy do VW Golf

Ceny zestawów różnią się w zależności od generacji posiadanego przez nas VW Golfa. Przykładowo, sprzęgło kompletne wraz z kołem zamachowym, dostępne dla czwartej generacji Golfa (1.9 TDI 130KM) to wydatek nieco ponad tysiąca złotych. Samo sprzęgło wyniesie nas około 300 złotych. Komplet sprzęgła do Golfa 6 to z kolei koszt około 200 - 300 złotych, zaś samo koło zamachowe kosztuje w granicach od tysiąca złotych. Należy pamiętać, że ceny się dynamicznie zmieniają i w każdej chwili możemy natrafić na naprawdę świetne promocje.

VW Golf - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Kompletne zestawy sprzęgła, wraz z kołem zamachowym i wszystkimi niezbędnymi podzespołami oraz osprzętem to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w przypadku Volkswagenów Golfów. Przede wszystkim ze względu na cenę, jak i fakt, że wymieniamy wszystkie podzespoły, nie ryzykując późniejszą awarią starych elementów. Za wykonaną usługę płacimy ponadto tylko raz, co prowadzi do kolejnych oszczędności, co jest przydatne zwłaszcza w przypadku starszych Golfów. Unikniemy konieczności ponownej rewizji układu dwumasy przez kolejne setki tysięcy kilometrów.

Koła dwumasowe i sztywne do VW Golfa z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do VW GOLFZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.