SPRZĘGŁO SUBARU FORESTER

Logo SUBARUWybierz silnik SUBARU FORESTER:

Zobaczy ceny sprzęgła do Subaru Forester
Zestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Forester

Subaru Forester jest japońskim modelem samochodów osobowych z pogranicza crossoverów i SUV-ów w klasie kompakt. Firma Subaru produkuje go od 1997 roku, a w roku 2018 zadebiutowała piąta generacja pojazdu.

Debiut Subaru Forester I nastąpił dwa lata przed uruchomieniem produkcji seryjnej, a największą popularność auto osiągnęło w Australii, zdobywając w latach 2000-2002 tytuł Najlepszego samochodu rekreacyjnego z napędem na cztery koła. Auto uznano za najlepsze połączenie kombi i małego SUV-a.

Rok 2002 to zaprzestanie produkcji generacji pierwszej i wprowadzenie na rynek Subaru Forester II, generalnie odświeżonej stylistycznie i technicznie. Wprowadzono m.in. 5-biegową manualną skrzynię biegów do napędu 4x4, z centralnym napędem różnicowym i sprzęgłem wiskotycznym, a w skrzyniach automatycznych ze sprzęgłem wielopłytkowym (oba sprzęgła dostępne w naszym sklepie). Magazyn Car and Driver's przyznał autu w latach 2004,2005 i 2006 nagrodę Najlepszego SUV-a na rynku i jest ono produkowane do dziś.

Subaru Forester III oficjalnie zadebiutował na początku roku 2008, ze swym tradycyjnym silnikiem typu bokser, będącym ewenementem w tej klasie aut. Stylistycznie zbliżył się wyglądem do tradycyjnych SUV-ów, a do gamy silników benzynowych dodano silnik Diesla. „Motor Trend Magazine” wybrał auto najlepszym SUV-em 2009 roku.

Czwartą generację, Subaru Forester IV zaprezentowano w roku 2012 i był to wypust na tyle udany, że dopiero w 2015 przeszło lekki lifting. Dopiero rok później wymieniono reflektory, dodając światła LED, zmodyfikowano tylne światła oraz zmianie uległo przełożenie kierownicy. W wersji na rok 2017 model został wzbogacony o opcję systemu rozpoznawania sytuacji na drodze (EyeSight). Tak, jak poprzednie dwie generacje i ta jest na tyle udana, że ciągle jest dostępna w salonach.

Subaru Forester V zadebiutowało na początku roku 2018 i nie odbiega znacząco stylistyką od poprzednika. Można nawet byłoby uznać auto za kolejny face lifting, gdyby nie fakt, że zbudowane zostało na całkiem nowej podłodze Subaru Global Platform. Poskutkowało to poszerzeniem rozstawu osi o 30 mm, jak również zwiększyło przestrzeń w kabinie. Uległ również powiększeniu bagażnik i jego przestrzeń i to aż o 50 l.
Inne udogodnienia dla kierowców, to zwiększenie kąta otwierania tylnych drzwi oraz już standardowa opcja EyeSight.
Jako że jest to auto nowe, na jego ocenę trzeba jeszcze poczekać.


Sklep Sprzegla24.pl
to sklep, w którym znajdziecie Państwo szeroki wybór sprzęgieł standardowych oraz sprzęgieł sportowych.
W asortymencie sklepu znajdują się produkty różnych producentów, od tych najbardziej znanych jak EXEDY, czy AISIN, po producentów oferujących tańsze zamienniki typu Japan Line. Nasi konsultanci zawsze zaoferują Państwu zestawy sprzęgieł najlepsze dla Państwa samochodu i zgodne z Państwa oczekiwaniami finansowymi.

 
Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane zestawy sprzęgieł Subaru Forester:

1) Zestaw sprzęgła Forester od firmy SACHS nr 3000950006

2) Zestaw sprzęgła Forester od firmy SACHS nr 2294000955


Niemieckie przedsiębiorstwo SACHS zajmuje się głównie produkcją sprzęgieł i amortyzatorów samochodowych. SACHS to firma z wieloletnim doświadczeniem, która od lat dominuje na rynku branży motoryzacyjnej oferując wysokiej jakości sprzęgła zamienne dorównujące standardem wykonania i niezawodnością częściom pierwotnym.

3) Zestaw sprzęgła Forester od firmy EXEDY nr FJK2037

Firma EXEDY to japoński producent wysokiej jakości sprzęgieł samochodowych i jest jednym z największych producentów części na pierwszy montaż. Dostarcza sprzęgła do samochodów codziennych, jak również do ciężarówek, autobusów, czy autokarów. Jednymi z głównych odbiorców są prestiżowe firmy takie jak: Ford, Chrysler, czy GM.

4) Zestaw sprzęgło Forester od firmy LUK nr 623304960

Firma LUK to obok EXEDY i SACHS kolejny producent sprzęgieł na rynku branży motoryzacyjnej. Produkty LUK to wysoka jakość i niezawodność za odpowiednią cenę.

Na powyższe zestawy sprzęgło Subaru Forester składają się:

Docisk sprzęgła

Tarcza sprzęgła

Łożysko sprzęgła

Często kupowane części do SUBARU FORESTERBRZ  <<     FORESTER   >>    IMPREZA

logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

W koszyku masz:

Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: