Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 215
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Ilość zębów:20
Waga produktu:6 kg
Średnica zewnętrzna:215 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Średnica zewnętrzna 1:215 mm
Informacja techniczna:Seria VALEO Classic przeznaczona dla samochodów 10-letnich i starszych
Informacja techniczna:Zawiera tarczę, docisk i łożysko oporowe
Składowe zestawu:VALEO 279612 (1 szt.)

Informacje o producencie

VALEO to francuski producent branży motoryzacyjnej działający na rynku od 1923 roku. Marka słynie między innymi z kompletnych zestawów sprzęgła oraz dwumasowych. Części Valeo charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi, innowacyjnymi rozwiązaniami wysoką wydajnością, dlatego w wielu markach samochodów montowane są fabrycznie.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.9 JTD 100KM/74KW [182 B9.000] | 09/2000-10/2001
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.9 TD 100 S (182.BF) 100KM/74KW [182 A7.000] | 03/1996-10/2001
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.9 TD 75 S (182.BF) 75KM/55KW [182 A8.000] | 03/1996-10/2001
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20011.9 TD 100 S (182.AF) 100KM/74KW [182 A7.000] | 03/1996-10/2001
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20011.9 TD 75 S (182.AF) 75KM/55KW [182 A8.000] | 03/1996-10/2001
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.9 TD 100 100KM/74KW [182 A7.000] | 09/1996-05/2002
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.9 TD 75 75KM/55KW [182 A8.000] | 09/1996-05/2002
FIATMAREA WEEKEND (185_) | 09/1996-12/20071.9 TD 100 100KM/74KW [182 A7.000, 182 B9.000] | 09/1996-05/2002
FIATMAREA WEEKEND (185_) | 09/1996-12/20071.9 TD 75 75KM/55KW [182 A8.000] | 09/1996-05/2002

Lista zamienników

BORG & BECKHK6683
DELPHIHK06683
FIAT71711129
FIAT71711899
FIAT71716150
FIAT71722700
FIAT71729521
FIAT71729526
FIAT71734963
FIAT71782147
FIAT71782151
FIAT71790539
LuK622301300
PROCODIS FRANCEKTE484
QUINTON HAZELLQKT1624AF
SACHS3000852201
VALEO786020
VALEO821238

Opinie

Opinia 
2017-06-02

Dobra marka i jakość

    Opinia 
    2017-01-09

    Najlepszy towar

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      GRATIS!
      Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      6
      1
      2
      3
      4
      5

      Podobne produkty:

      6
      7
      8
      9
      10