Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 624335233

Premium Sprzęgło LuK 624335233
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- wysprzęglik

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 23
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 21-09-2020 Dostawa GRATIS!

Ostatnie sztuki!

946 zł

789 zł

Kup na Raty

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:240 mm
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Typ docisku:Docisk samonastawny
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
HYUNDAII30 (FD) | 10/2007-11/20112.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA-F] | 10/2007-11/2011
HYUNDAII30 (FD) | 10/2007-11/20112.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 10/2007-11/2011
HYUNDAII30 KOMBI (FD) | 10/2007-06/20122.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA-F] | 10/2008-06/2012
HYUNDAII30 KOMBI (FD) | 10/2007-06/20122.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 02/2008-06/2012
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20122.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA-F] | 02/2006-12/2010
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20122.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 02/2006-12/2010
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20122.0 CRDI 150KM/110KW [D4EA-F] | 03/2009-12/2010
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20122.0 VVTI GLS 144KM/106KW [G4KA] | 05/2005-12/2010
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20123.3 233KM/171KW [G6DB] | 01/2005-12/2010
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20123.3 235KM/173KW [G6DB] | 06/2005-12/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 141KM/104KW [G4GC] | 08/2004-
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI 113KM/83KW [D4EA] | 08/2004-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA-F] | 01/2006-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 01/2006-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI 150KM/110KW [D4EA-F] | 01/2009-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI NAPĘD NA 4 KOŁA 113KM/83KW [D4EA] | 08/2004-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI NAPĘD NA 4 KOŁA 136KM/100KW [D4EA-F] | 01/2006-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI NAPĘD NA 4 KOŁA 140KM/103KW [D4EA-F] | 01/2006-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI NAPĘD NA 4 KOŁA 150KM/110KW [D4EA-F] | 01/2009-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.7 NAPĘD NA 4 KOŁA 175KM/129KW [G6BA-G] | 08/2004-
KIACARENS II (FJ) | 07/2002-2.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 11/2005-
KIACARENS III (UN) | 09/2006-2.0 CRDI 115 115KM/85KW [D4EA] | 05/2007-
KIACARENS III (UN) | 09/2006-2.0 CRDI 135 136KM/100KW [D4EA] | 08/2009-
KIACARENS III (UN) | 09/2006-2.0 CRDI 140 140KM/103KW [D4EA-F] | 09/2006-
KIACEE'D LIFTBACK (ED) | 12/2006-12/20122.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA] | 06/2007-12/2012
KIACEE'D LIFTBACK (ED) | 12/2006-12/20122.0 CRDI 140 140KM/103KW [D4EA-F] | 09/2007-12/2012
KIACEE'D SW (ED) | 09/2007-12/20122.0 CRDI 140 140KM/103KW [D4EA-F] | 09/2007-12/2012
KIAMAGENTIS (MG) | 10/2005-2.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA] | 11/2005-12/2008
KIAMAGENTIS (MG) | 10/2005-2.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 04/2006-
KIAMAGENTIS (MG) | 10/2005-2.0 CRDI 150KM/110KW [D4EA-F] | 04/2006-
KIAPRO CEE'D (ED) | 02/2008-02/20132.0 CRDI 140 140KM/103KW [D4EA-F] | 02/2008-09/2012
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 113KM/83KW [D4EA] | 02/2005-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA] | 01/2006-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 01/2006-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 150KM/110KW [D4EA-F] | 09/2008-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 4WD 113KM/83KW [D4EA] | 09/2004-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 4WD 136KM/100KW [D4EA] | 01/2006-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 4WD 140KM/103KW [D4EA-F] | 01/2006-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 4WD 150KM/110KW [D4EA-F] | 09/2008-

Zamienniki

Lista zamienników

AISINCKK023R
ASHIKA920HH39
BLUE PRINTADG030195C
BORG & BECKHKT1396
CLUTCHNUSMCK16122CSC
EXEDYHYK2057
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2000522
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2000574
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2000598
HYUNDAI4120024720
HYUNDAI4120024730
HYUNDAI4142124350
HYUNDAI4142124550
JAPANPARTSKFH39
JAPKO92H39
KAISHINKY098K
KAWE962986CSC
KIA4142124300
KIA4142124550
LuK624335233
MAPA016240908
NIPPARTSN2030300
NPSH200I41
RYMECJT1687065
SACHS3000990288

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-07-07

Nie ma co się bawić w tanie zamienniki, które mogą być nieciekawej jakości.

    Opinia 
    2017-01-27

    Sprzęgło to bardzo ważny element i warto zainwestować w markowy.

      Opinia 
      2016-12-23

      Wreszcie żadnych kłopotów ze zmianą biegów w moim aucie, polecam.

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 624335233

        Sprzęgło LuK 624335233

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank



        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        6
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10
        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        W koszyku masz:

        Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: