Oryginalne sprzęgło LuK 624335233

Premium Sprzęgło LuK 624335233
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- wysprzęglik

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 23
Specyfikacja techniczna producenta

Ostatnie sztuki!

MEGA OKAZJE!

839 zł

Kup do 12:00 - jutro u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty lub zapłać później

7 osób ogląda ten produkt!

Kup zanim się wyprzeda!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:240 mm
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Typ docisku:Docisk samonastawny
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
HYUNDAII30 (FD) | 10/2007-11/20112.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA-F] | 10/2007-11/2011
HYUNDAII30 (FD) | 10/2007-11/20112.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 10/2007-11/2011
HYUNDAII30 KOMBI (FD) | 10/2007-06/20122.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA-F] | 10/2008-06/2012
HYUNDAII30 KOMBI (FD) | 10/2007-06/20122.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 02/2008-06/2012
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20122.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA-F] | 02/2006-12/2010
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20122.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 02/2006-12/2010
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20122.0 CRDI 150KM/110KW [D4EA-F] | 03/2009-12/2010
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20122.0 VVTI GLS 144KM/106KW [G4KA] | 05/2005-12/2010
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20123.3 233KM/171KW [G6DB] | 01/2005-12/2010
HYUNDAISONATA V (NF) | 12/2004-11/20123.3 235KM/173KW [G6DB] | 06/2005-12/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 141KM/104KW [G4GC] | 08/2004-
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI 113KM/83KW [D4EA] | 08/2004-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI 120KM/88KW [D4EA ] | 01/2007-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA-F] | 01/2006-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 01/2006-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI 150KM/110KW [D4EA-F] | 01/2009-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI NAPĘD NA 4 KOŁA 113KM/83KW [D4EA] | 08/2004-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI NAPĘD NA 4 KOŁA 136KM/100KW [D4EA-F] | 01/2006-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI NAPĘD NA 4 KOŁA 140KM/103KW [D4EA-F] | 01/2006-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI NAPĘD NA 4 KOŁA 150KM/110KW [D4EA-F] | 01/2009-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.0 CRDI NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA 120KM/88KW [D4EA ] | 01/2007-03/2010
HYUNDAITUCSON (JM) | 08/2004-2.7 NAPĘD NA 4 KOŁA 175KM/129KW [G6BA-G] | 08/2004-
KIACARENS II (FJ) | 07/2002-2.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 11/2005-
KIACARENS III (UN) | 09/2006-2.0 CRDI 115 115KM/85KW [D4EA] | 05/2007-
KIACARENS III (UN) | 09/2006-2.0 CRDI 135 136KM/100KW [D4EA] | 08/2009-
KIACARENS III (UN) | 09/2006-2.0 CRDI 140 140KM/103KW [D4EA-F] | 09/2006-
KIACEE'D LIFTBACK (ED) | 12/2006-12/20122.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA] | 06/2007-12/2012
KIACEE'D LIFTBACK (ED) | 12/2006-12/20122.0 CRDI 140 140KM/103KW [D4EA-F] | 09/2007-12/2012
KIACEE'D SW (ED) | 09/2007-12/20122.0 CRDI 140 140KM/103KW [D4EA-F] | 09/2007-12/2012
KIAMAGENTIS (MG) | 10/2005-2.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA] | 11/2005-12/2008
KIAMAGENTIS (MG) | 10/2005-2.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 04/2006-
KIAMAGENTIS (MG) | 10/2005-2.0 CRDI 150KM/110KW [D4EA-F] | 04/2006-
KIAPRO CEE'D (ED) | 02/2008-02/20132.0 CRDI 140 140KM/103KW [D4EA-F] | 02/2008-09/2012
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 113KM/83KW [D4EA] | 02/2005-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 136KM/100KW [D4EA] | 01/2006-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 140KM/103KW [D4EA-F] | 01/2006-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 150KM/110KW [D4EA-F] | 09/2008-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 4WD 113KM/83KW [D4EA] | 09/2004-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 4WD 136KM/100KW [D4EA] | 01/2006-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 4WD 140KM/103KW [D4EA-F] | 01/2006-
KIASPORTAGE (JE_, KM_) | 09/2004-2.0 CRDI 4WD 150KM/110KW [D4EA-F] | 09/2008-

Zamienniki

Lista zamienników

AISINCKK023R
ASHIKA920HH39
BLUE PRINTADG030195C
BORG & BECKHKT1396
CLUTCHNUSMCK16122CSC
EXEDYHYK2057
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2000522
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2000574
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2000598
HYUNDAI4120024720
HYUNDAI4120024730
HYUNDAI4142124350
HYUNDAI4142124550
JAPANPARTSKFH39
JAPKO92H39
KAISHINKY098K
KAWE962986CSC
KIA4142124300
KIA4142124550
LuK624335233
MAPA016240908
NIPPARTSN2030300
NPSH200I41
RYMECJT1687065
SACHS3000990288
SACHS3000990450

Opinie

Opinie

Opinia 
2023-08-13

Mimo pomyłki przy wyborze części sprawa załatwiona pozytywnie.

    Opinia 
    2021-01-27

    Sprzęgło to bardzo ważny element i warto zainwestować w markowy.

      Opinia 
      2017-07-07

      Nie ma co się bawić w tanie zamienniki, które mogą być nieciekawej jakości.

        Opinia 
        2016-12-23

        Wreszcie żadnych kłopotów ze zmianą biegów w moim aucie, polecam.

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 624335233

          Sprzęgło LuK 624335233

          Produkt nowy i oryginalny!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty lub zapłać później

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank
          Form

          Potrzebujesz nowego sprzęgła lub dwumasy, ale chcesz za nie zapłacić potem?
          Dzięki metodzie płatności P24NOW możesz zapłacić aż do 54 dni później.


          Sprawdź szczegóły



          Podobne produkty:

          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI*
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.