Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 624321109

Premium Sprzęgło LuK 624321109
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 26
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 22-09-2020 lub 23-09-2020 Dostawa GRATIS!

Ostatnie sztuki!

586 zł

489 zł

Kup na Raty

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:240 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Typ docisku:Docisk samonastawny
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
NISSANPRIMERA (P12) | 01/2002-1.9 DCI 116KM/85KW [F9Q] | 08/2002-
NISSANPRIMERA (P12) | 01/2002-1.9 DCI 120KM/88KW [F9Q] | 04/2003-
NISSANPRIMERA HATCHBACK (P12) | 01/2002-1.9 DCI 116KM/85KW [F9Q] | 08/2002-
NISSANPRIMERA HATCHBACK (P12) | 01/2002-1.9 DCI 120KM/88KW [F9Q] | 04/2003-
NISSANPRIMERA KOMBI (WP12) | 01/2002-1.9 DCI 116KM/85KW [F9Q] | 08/2002-
NISSANPRIMERA KOMBI (WP12) | 01/2002-1.9 DCI 120KM/88KW [F9Q] | 04/2003-
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 04/2004-1.9 DCI (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 120KM/88KW [F9Q 812] | 04/2004-
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 04/2004-1.9 DCI (JM14) 131KM/96KW [F9Q J 803, F9Q EE 804, F9Q 816, F9Q 818] | 05/2005-
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 04/2004-1.9 DCI (JM15) 110KM/81KW [F9Q E 804] | 05/2005-
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 04/2004-1.9 DCI 116KM/85KW [F9Q 804, F9Q 812, F9Q 803] | 05/2005-01/2009
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.9 DCI (BM0G, CM0G) 120KM/88KW [F9Q 800] | 11/2002-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.9 DCI 110KM/81KW [F9Q 804, F9Q 818] | 05/2005-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.9 DCI 115KM/85KW [F9Q 804, F9Q 816, F9Q 818] | 11/2002-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.9 DCI 131KM/96KW [F9Q 803, F9Q 816, F9Q 818, F9Q 804] | 05/2005-12/2009
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.9 DCI 90KM/66KW [F9Q 808] | 11/2002-12/2005
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20111.9 DCI 92KM/68KW [F9Q 808] | 03/2004-08/2006
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20112.0 230KM/169KW [F4R 774] | 08/2006-02/2008
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 07/2001-01/20112.0 RENAULT SPORT 224KM/165KW [F4R 774, F4RT 774] | 05/2004-10/2009
RENAULTMEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) | 09/2003-12/20091.9 DCI 110KM/81KW [F9Q 804, F9Q 816, F9Q 818] | 05/2005-03/2009
RENAULTMEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) | 09/2003-12/20091.9 DCI 115KM/85KW [F9Q 804, F9Q 816, F9Q 818] | 09/2003-03/2009
RENAULTMEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) | 09/2003-12/20091.9 DCI 120KM/88KW [F9Q 800] | 09/2003-03/2009
RENAULTMEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) | 09/2003-12/20091.9 DCI 131KM/96KW [F9Q 803, F9Q 804] | 05/2005-02/2007
RENAULTMEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) | 09/2003-12/20092.0 16V TURBO 163KM/120KW [F4R 776] | 05/2004-03/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.9 DCI 110KM/81KW [F9Q 804, F9Q 818] | 05/2005-07/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.9 DCI 115KM/85KW [F9Q 818] | 05/2005-07/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.9 DCI 120KM/88KW [F9Q 800] | 08/2003-07/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.9 DCI 131KM/96KW [F9Q 804, F9Q 803] | 05/2005-07/2009
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.9 DCI 90KM/66KW [F9Q 808] | 04/2004-12/2005
RENAULTMEGANE II KOMBI (KM0/1_) | 08/2003-08/20121.9 DCI 92KM/68KW [F9Q 808] | 03/2004-02/2007
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.9 DCI (LM0G, LM1G, LM2C) 120KM/88KW [F9Q 800] | 09/2003-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.9 DCI (LM14, LM1D) 110KM/81KW [F9Q 804, F9Q 803, F9Q 816, F9Q 818] | 05/2005-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.9 DCI 131KM/96KW [F9Q 803, F9Q 804] | 05/2005-
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.9 DCI 90KM/66KW [F9Q 808] | 09/2003-12/2005
RENAULTMEGANE II SEDAN (LM0/1_) | 09/2003-1.9 DCI 92KM/68KW [F9Q 808] | 03/2004-
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-1.9 D 116KM/85KW [F9Q J 803, F9Q 812] | 06/2006-
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-1.9 DCI (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 120KM/88KW [F9Q 812] | 06/2003-
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-1.9 DCI (JM14) 131KM/96KW [F9Q J 803, F9Q 804, F9Q 816, F9Q 818] | 05/2005-
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-1.9 DCI (JM15) 110KM/81KW [F9Q 804] | 05/2005-
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-1.9 DCI 130 132KM/97KW [F9Q 804] | 10/2005-12/2009
RENAULTSCÉNIC II (JM0/1_) | 06/2003-2.0 16V TURBO (JM0W) 163KM/120KW [F4R 776] | 05/2004-

Zamienniki

Lista zamienników

AISINKN901R
AP Automotive Prod.KT90428
ASAM74892
BLUE PRINTADN130245
BLUE PRINTADR163023
BORG & BECKHK2283
CLUTCHNUSMCK0495
CLUTCHNUSMCK0495A
COMLINEECK295
DENCKERMANNK100042
EXEDYNSS2274
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2001236
JP GROUP4330401610
KAVO PARTSCP2162
KAWE962277
KM Germany0691732
KM Germany0691902
LUCASLKCA690024
LuK624321109
MECARMMK10038D
MECARMMK40011
MOTAQUIPVCU527
NATIONALCK9955
NIPPARTSN2001186
OPEN PARTSCLK910802
PROCODIS FRANCEKTE183
QUINTON HAZELLQKT4011AF
RAICAMRC90428
RENAULT302053536R
RENAULT302057458R
RENAULT302058570R
RENAULT7701474495
RENAULT7701475108
RENAULT7701475314
RENAULT7701475432
RENAULT7701477468
RENAULT7701477695
RENAULT7711497028
RENAULT8200291858
RYMECJT1582
SACHS3000951172
SASIC5104031
STELLOX0701250SX
TRIPLE FIVE1424F0802
TRIPLE FIVE1424F0808
TRIPLE FIVE1424F08V6
TRIPLE FIVE1624F0802
TRIPLE FIVE1624F0808
TRIPLE FIVEL014240F0808
TRIPLE FIVEL014240F08V6
TRIPLE FIVEL014240F08VK
TRIPLE FIVEL016240F0802
TRIPLE FIVEL016240F0804
TRIPLE FIVEL016240F0808
VALEO826859
WESTLAKEWRN024

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-05-23

Ok 5/5

    Opinia 
    2017-02-18

    Jakość oryginału w cenie o wiele niższej niż ASO

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 624321109

      Sprzęgło LuK 624321109

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank



      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      8
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: