Oryginalne sprzęgło LuK 623201960

Premium Sprzęgło LuK 623201960
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 230
Ilość zębów: 21
Specyfikacja techniczna producenta

Niedostępny

699 zł

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:230 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
TOYOTAHIACE III NADWOZIE PEŁNE (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_ | 08/1987-07/20062.0 (RCH102_, RCH112_) 101KM/74KW [1RZ] | 02/1990-08/1995
TOYOTAHIACE III NADWOZIE PEŁNE (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_ | 08/1987-07/20062.4 (RZH10) 120KM/88KW [2RZ-E] | 08/1989-08/1995
TOYOTAHIACE III WAGON (_H1_) | 08/1987-12/20042.0 (RZH102) 101KM/74KW [1RZ] | 08/1989-04/1998
TOYOTAHIACE III WAGON (_H1_) | 08/1987-12/20042.4 (RZH103) 120KM/88KW [2RZ-E] | 08/1989-08/1995

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT6016
BLUE PRINTADT33098
BORG & BECKHK6016
DENCKERMANNK100331
EXEDYTYK2174
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2002097
KAVO PARTSCP1125
KAWE955395
LuK623201960
NATIONALCK9206
NATIONALNCK639
NIPPARTSJ2002097
NK134555
NPST200A97
QUINTON HAZELLQKT1734AF
RYMECJT6016
sbs1201134555
TOYOTA04130YZZCB
TOYOTA3121024020
TOYOTA3121026140
TOYOTA3121035100
TOYOTA3121035101
TOYOTA3121035110
TOYOTA3121035130
TOYOTA3123022100
TOYOTA3123035090
TOYOTA3123035091
TOYOTA3123035100
TOYOTA3125005081
TOYOTA312500B010
TOYOTA3125012250
TOYOTA3125012270
TOYOTA3125012444
TOYOTA3125020200
TOYOTA3125022180
TOYOTA3125022211
TOYOTA3125022280
TOYOTA3125022290
TOYOTA3125022320
TOYOTA3125022340
TOYOTA3125026150
TOYOTA3125026151
TOYOTA3125035150
TOYOTA3125035151
TOYOTA3125035202
TOYOTA3125035220
TOYOTA3125035221
TOYOTA3125035222
TOYOTA3125035231
TOYOTA3125035232
TOYOTA3125035233
TOYOTA3125035234
TOYOTA3125035410
TOYOTA3125060110
TOYOTA3125060160
TRIPLE FIVET110080
TTVTCK3639
UNIFLUX FILTERSGCK891AF

Opinie

Opinie

Opinia 
2021-01-10

Jeśli dbasz o swoje auto, LuK to dobry wybór.

    Opinia 
    2017-11-05

    W moim prywatnym rankingu LuK jest numerem jeden.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 623201960

      Sprzęgło LuK 623201960

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank
      1 2 3 4 5 6 7 8 9
      6
      1
      2
      3
      4
      5

      Podobne produkty:

      6
      7
      8
      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI*
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.