Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 623196960

Premium Sprzęgło LuK 623196960
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 230
Ilość zębów: 21
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Niedostępny

599 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:230 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 623 1264 60

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
TOYOTA4 RUNNER (_N5_, _N6_, _N7_) | 07/1984-10/19892.4 4WD 112KM/82KW [22REC] | 08/1987-07/1989
TOYOTAHILUX V PICK-UP (_N_, KZN1_, VZN1_) | 09/1988-01/19992.4 I 4WD 114KM/84KW [22RE] | 08/1989-07/1997
TOYOTALAND CRUISER (_J7_) | 03/1984-2.4 (RJ70_, RJ73_) 105KM/77KW [22R] | 11/1984-05/1993
TOYOTALAND CRUISER (_J7_) | 03/1984-2.4 (RJ70_, RJ73_) 110KM/81KW [22R] | 11/1984-05/1993
TOYOTALAND CRUISER (_J7_) | 03/1984-2.4 (RJ70_V, RJ73_V) 114KM/84KW [22RE] | 12/1988-12/1996
VWTARO | 04/1989-03/19972.4 I 4X4 114KM/84KW [22R] | 06/1989-03/1997

Zamienniki

Lista zamienników

ASHUKIT07745
BLUE PRINTADT330146
BORG & BECKHK9376
EXEDYTYK2071
EXEDYTYK2075
EXEDYTYK2168
KAISHINKT506K
KAVO PARTSCP1165
KAWE955399
LuK623126460
LuK623196960
MECARMMK9212
NK134560
NPST200A161
QUINTON HAZELLQKT2258AF
SACHS3000951431
sbs1201134560
SMPEKT6375
TOYOTA3125005081
TOYOTA3125020200
TOYOTA3125022210
TOYOTA3125022211
TOYOTA3125022290
TOYOTA3125026150
TOYOTA3125035150
TOYOTA3125035151
TOYOTA3125035202
TOYOTA3125035222
TOYOTA3125035232
TOYOTA3125035233
TOYOTA3125035410
TOYOTA3125060110
VALEO828078

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-11-20

Polecam, dobra porada, pasuje!!!!!!

    Opinia 
    2016-11-17

    Doskonała jakość.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 623196960

      Sprzęgło LuK 623196960

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      10
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: