Oryginalne sprzęgło LuK 622305500

Premium Sprzęgło LuK 622305500
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 26
Specyfikacja techniczna producenta

Ostatnie sztuki!

-30%
513 zł

359 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 622 3060 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIALOGAN (LS_) | 09/2004-1.5 DCI (LS0J, LS0Y) 65KM/48KW [K9K 790] | 09/2005-
NISSANKUBISTAR (X76) | 08/2003-10/20091.5 DCI 57KM/42KW [K9K 710, K9K 714] | 08/2003-10/2009
NISSANKUBISTAR (X76) | 08/2003-10/20091.5 DCI 61KM/45KW [K9K 710, K9K 714] | 08/2005-10/2009
NISSANKUBISTAR (X76) | 08/2003-10/20091.5 DCI 65KM/48KW [K9K 704] | 08/2003-10/2009
NISSANKUBISTAR (X76) | 08/2003-10/20091.5 DCI 70 68KM/50KW [K9K 700, K9K 716] | 04/2006-10/2009
NISSANKUBISTAR (X76) | 08/2003-10/20091.5 DCI 82KM/60KW [K9K 722] | 08/2003-10/2009
NISSANKUBISTAR (X76) | 08/2003-10/20091.5 DCI 85 85KM/62KW [K9K 276] | 04/2006-10/2009
NISSANKUBISTAR NADWOZIE PEŁNE (X80) | 08/2003-1.5 DCI 61KM/45KW [K9K 710, K9K 714] | 08/2005-
NISSANKUBISTAR NADWOZIE PEŁNE (X80) | 08/2003-1.5 DCI 65KM/48KW [K9K 704] | 08/2003-
NISSANKUBISTAR NADWOZIE PEŁNE (X80) | 08/2003-1.5 DCI 70 69KM/51KW [K9K 716] | 09/2005-10/2009
NISSANKUBISTAR NADWOZIE PEŁNE (X80) | 08/2003-1.5 DCI 82KM/60KW [K9K 722] | 08/2003-
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-1.5 DCI (B/CB03) 80KM/59KW [K9K 702] | 06/2001-10/2003
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-1.5 DCI (B/CB07) 65KM/48KW [K9K 700, K9K 704] | 06/2001-
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-1.5 DCI (B/CB08) 82KM/60KW [K9K 702] | 06/2001-
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-1.5 DCI 57KM/42KW [K9K 704] | 06/2001-12/2006
RENAULTCLIO II NADWOZIE PEŁNE (SB0/1/2_) | 09/1998-1.5 DCI (SB07) 65KM/48KW [K9K 700, K9K 704] | 06/2001-
RENAULTCLIO II NADWOZIE PEŁNE (SB0/1/2_) | 09/1998-1.5 DCI 82KM/60KW [K9K 702, K9K 710, K9K 716] | 11/2003-
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-1.5 DCI (KC07) 65KM/48KW [K9K 700, K9K 704] | 12/2001-
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-1.5 DCI (KC08, KC09) 82KM/60KW [K9K 702, K9K 710] | 07/2002-
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-1.5 DCI 57KM/42KW [K9K 704] | 07/2003-
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-1.5 DCI 61KM/45KW [K9K 700, K9K 702] | 04/2005-06/2010
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-1.5 DCI (FC07, FC1R) 65KM/48KW [K9K 700, K9K 704, K9K 702] | 12/2001-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-1.5 DCI (FC08, FC09) 82KM/60KW [K9K 702, K9K 710] | 04/2003-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-1.5 DCI (FC1R) 57KM/42KW [K9K 704] | 12/2002-
RENAULTLOGAN I (LS_) | 09/2004-1.5 DCI 65KM/48KW [K9K 790, K9K 794, K9K 700] | 06/2011-
RENAULTTHALIA I (LB_) | 02/1998-1.5 DCI 65KM/48KW [K9K 700] | 04/2002-
RENAULTTHALIA I (LB_) | 02/1998-1.5 DCI 68KM/50KW [K9K 700, K9K 714] | 02/2003-
RENAULTTHALIA I (LB_) | 02/1998-1.5 DCI 82KM/60KW [K9K 702] | 06/2001-

Zamienniki

Lista zamienników

---1636264980
---20113165
---KRN2105
AISINKERE02A
AP Automotive Prod.KT90175
ASAM30370
ASHIKA92011047
BLUE PRINTADR163009
BORG & BECKHK7808
CLUTCHNUSMCK2313
COMLINEECK196
DACIA6001545435
DACIA7700102781
DACIA7700874780
DENCKERMANNK100025
DJ PARTSCK1091
EXEDYRNK2057
FASTFT64131
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2001237
JAPANPARTSKF1047
JAPKO921047
JP GROUP4330401510
KAISHINEC024
KAISHINKN306K
KAMOKAKC017
KAVO PARTSCP2111
KAWE962101
KEY PARTSKC7808
KM Germany0691187
LUCASLKCA690008
LuK622305500
LuK622306000
MAPA004215000
MAPCO10112
MAXGEAR615114
MECARMMK9999
MOTAQUIPVCU296
NATIONALCK9820
NEXUSF1R112NX
NIPPARTSN2001179
NISSAN2335700QAA
NISSAN23357BN700
NISSAN3000100QA2
NISSAN3000100QBA
NK133948
NPSN200N218
Omnicraft2278057
OPEN PARTSCLK907703
PROCODIS FRANCEKTE096
QUINTON HAZELLQKT2456AF
RAICAMRC90175
RENAULT6001545435
RENAULT7700102781
RENAULT7700870067
RENAULT7700870859
RENAULT7700874780
RENAULT7701473112
RENAULT7701473447
RENAULT7701473963
RENAULT7701473964
RENAULT7701474474
RENAULT7701475720
RENAULT7701476257
RENAULT7701476933
RENAULT7701476963
RENAULT7701479194
RENAULT8200121360
RENAULT8200183704
RENAULT8200509419
RYMECJT7808
SACHS3000951285
SASICSCL4341
sbs1201133948
SMPEKT90175
STATIM100725
VALEO786031
VALEO826308
VALEO826309
WESTLAKEWRN008

Opinie

Opinie

Opinia 
2021-01-01

Miły zakup bez żadnych problemów

    Opinia 
    2017-11-17

    Polecam.

      Opinia 
      2017-06-23

      Polecam wszystkim użytkownikom

        Opinia 
        2017-04-24

        Polecam ten sklep i sprzęgła LUK od nich.

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 622305500

          Sprzęgło LuK 622305500

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank



          Podobne produkty:

          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI*
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.