Oryginalne sprzęgło LuK 622241409

Premium Sprzęgło LuK 622241409
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 17
Specyfikacja techniczna producenta

Dostępny

-30%
541 zł

379 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 621 2518 09

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDFOCUS (DAW, DBW) | 10/1998-12/20071.4 16V 75KM/55KW [FXDA, FXDC, FXDB, FXDD] | 10/1998-11/2004
FORDFOCUS (DAW, DBW) | 10/1998-12/20071.6 16V 100KM/74KW [FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH] | 10/1998-11/2004
FORDFOCUS (DAW, DBW) | 10/1998-12/20071.8 16V 115KM/85KW [EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL] | 10/1998-11/2004
FORDFOCUS C-MAX | 10/2003-03/20071.6 100KM/74KW [HWDA, HWDB] | 10/2003-03/2007
FORDFOCUS FURGON / KOMBI (DNW) | 08/1998-03/20051.8 116KM/85KW [EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG] | 04/1999-03/2005
FORDFOCUS SEDAN (DFW) | 02/1999-12/20071.4 16V 75KM/55KW [FXDA, FXDC, FXDB, FXDD] | 02/1999-11/2004
FORDFOCUS SEDAN (DFW) | 02/1999-12/20071.6 16V 100KM/74KW [FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH] | 02/1999-11/2004
FORDFOCUS SEDAN (DFW) | 02/1999-12/20071.8 16V 115KM/85KW [EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL] | 02/1999-11/2004
FORDFOCUS TURNIER (DNW) | 02/1999-12/20071.4 16V 75KM/55KW [FXDA, FXDC, FXDB, FXDD] | 02/1999-11/2004
FORDFOCUS TURNIER (DNW) | 02/1999-12/20071.6 16V 100KM/74KW [FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH] | 02/1999-11/2004
FORDFOCUS TURNIER (DNW) | 02/1999-12/20071.8 16V 115KM/85KW [EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL] | 02/1999-11/2004

Zamienniki

Lista zamienników

---KFD2205B
AISINKZ132R
AP Automotive Prod.KT7427
BLUE PRINTADF123014
BLUE PRINTADF123027
BORG & BECKHK7427
BORG & BECKHK7438
CLUTCHNUSMCK1237
CLUTCHNUSMCK3124
CLUTCHNUSMCK3142
COMLINEECK118
DENCKERMANNK100032
DENCKERMANNK100119
EXEDYFMS2065
EXEDYFMS2073
FORD1077989
FORD1077990
FORD1077991
FORD1077992
FORD1122236
FORD1252272
FORD3S417540B1A
FORDPXS417540B1B
FORDPXS417540B1C
FORDPXS417540B1D
FORDPXS417540B2B
FORDPXS417540B2C
FORDRM3S417540B1A
FORDRPXS4J7540B1C
FORDXS417540S1C
FORDXS417540S2C
JP GROUP1530405010
JP GROUP1530410610
KAISHINEC021
KAMOKAKC006
KAWE961371
KEY PARTSKC7427
KM Germany0691356
KM Germany0691358
KM Germany0692209
KRAFT AUTOMOTIVE1612127
LUCASLKCA640013
LUCASLKCA640028
LuK621251809
LuK622241409
LYNXautoCL1014
MAPA000220409
MAPA001220409
MAXGEAR615112
MECARMMK9616D
MOTAQUIPVCU124
MOTAQUIPVCU125
NATIONALCK9654
NEXUSF1G038NX
NK132562
OPEN PARTSCLK903002
PROCODIS FRANCEKTE280
PROCODIS FRANCEKTE878
QUINTON HAZELLQKT2092AF
QUINTON HAZELLQKT2095AF
RAICAMRC7427
RYMECJT7427
SACHS3000842601
SACHS3000844001
SASIC5106037
sbs1201132562
STATIM100626
STELLOX0701013SX
TRIALLIFR1001
TTVTCK31038
VALEO786029
VALEO826055
WESTLAKEWFD013

Opinie

Opinie

Opinia 
2021-01-15

Działa jak trzeba

    Opinia 
    2017-12-28

    Przystępne cenowo, świetne jakościowo.

      Opinia 
      2017-12-23

      Artykuł bardzo dobrej jakości

        Opinia 
        2017-12-11

        Szybki i miły kontakt telefoniczny, dobry towar

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 622241409

          Sprzęgło LuK 622241409

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank



          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          8
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7

          Podobne produkty:

          8
          9
          10
          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI*
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.