Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 622228100

Premium Sprzęgło LuK 622228100
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 26
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 22-09-2020 lub 23-09-2020 Dostawa GRATIS!

Dostępny

478 zł

399 zł

Kup na Raty

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 622 2280 00, LuK 622 1081 00, LuK 622 1082 00, LuK 622 3040 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-2.0 16V SPORT (CB0M) 169KM/124KW [F4R 730, F4R 736] | 02/2000-
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-2.0 16V SPORT 179KM/132KW [F4R 738] | 01/2004-
RENAULTESPACE III (JE0_) | 11/1996-10/20022.0 (JE0A) 114KM/84KW [F3R 728, F3R 729, F3R 742, F3R 768, F3R 769] | 11/1996-10/2000
RENAULTESPACE III (JE0_) | 11/1996-10/20022.0 139KM/102KW [F4R 700, F4R 701] | 09/2001-10/2002
RENAULTESPACE III (JE0_) | 11/1996-10/20022.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 140KM/103KW [F4R 700, F4R 701] | 10/1998-10/2002
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20021.6 16V (B568, B561) 107KM/79KW [K4M 720, K4M 724] | 11/1997-03/2001
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20021.8 (B56A/B) 90KM/66KW [F3P 720, F3P 724] | 11/1993-03/2001
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20021.8 (B56S/T/0) 90KM/66KW [F3P 670, F3P 678] | 08/1995-03/2001
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20021.8 (B56Z) 94KM/69KW [F3P 720, F3P 724] | 08/1995-03/2001
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20021.8 16V (B563, B564) 120KM/88KW [F4P 760, F4P 770] | 04/1998-03/2001
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20021.8 94KM/69KW [F3P 674] | 06/1995-02/2001
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20021.8 95KM/70KW [F3P 676] | 06/1995-06/1998
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20022.0 (556A) 139KM/102KW [F4R 780] | 09/1999-02/2001
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20022.0 (B56C/H/N) 113KM/83KW [F3R 722, F3R 723] | 11/1993-03/2001
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20022.0 109KM/80KW [F3R 611] | 03/1999-03/2001
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20022.0 114KM/84KW [F3R 768, F3R 722] | 06/1995-02/2001
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20022.0 16V (556A/B) 140KM/103KW [F4R 780] | 09/1999-03/2001
RENAULTLAGUNA I GRANDTOUR (K56_) | 09/1995-08/20021.6 16V (K568) 107KM/79KW [K4M 720, K4M 724] | 11/1997-03/2001
RENAULTLAGUNA I GRANDTOUR (K56_) | 09/1995-08/20021.8 (K56S/T/0) 90KM/66KW [F3P 670, F3P 678] | 09/1995-03/2001
RENAULTLAGUNA I GRANDTOUR (K56_) | 09/1995-08/20021.8 (K56Z) 94KM/69KW [F3P 720, F3P 724] | 09/1995-03/2001
RENAULTLAGUNA I GRANDTOUR (K56_) | 09/1995-08/20021.8 16V (K563, K564) 120KM/88KW [F4P 760] | 04/1998-03/2001
RENAULTLAGUNA I GRANDTOUR (K56_) | 09/1995-08/20022.0 (K56C/H) 113KM/83KW [F3R 722, F3R 723] | 09/1995-03/2001
RENAULTLAGUNA I GRANDTOUR (K56_) | 09/1995-08/20022.0 114KM/84KW [F3R 768, F3R 728] | 10/1998-01/2001
RENAULTLAGUNA I GRANDTOUR (K56_) | 09/1995-08/20022.0 16V (A56A/B) 140KM/103KW [F4R 780] | 09/1999-03/2001
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20041.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 115KM/85KW [F4P 720, F4P 722] | 01/2001-08/2003
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20042.0 16V (BA0H) 147KM/108KW [F7R 710, F7R 714] | 07/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20042.0 I (BA0G) 114KM/84KW [F3R 750, F3R 751] | 01/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20042.0 I 109KM/80KW [F3R 750, F3R 751] | 03/1999-08/2003
RENAULTMEGANE I CABRIOLET (EA0/1_) | 10/1996-08/20032.0 (EA0G) 114KM/84KW [F3R 750, F3R 798] | 04/1997-08/2003
RENAULTMEGANE I CABRIOLET (EA0/1_) | 10/1996-08/20032.0 16V (EA0H) 147KM/108KW [F7R 710, F7R 714] | 10/1996-11/1999
RENAULTMEGANE I CABRIOLET (EA0/1_) | 10/1996-08/20032.0 16V 139KM/102KW [F4R 770, F4R 746] | 01/2002-08/2003
RENAULTMEGANE I CABRIOLET (EA0/1_) | 10/1996-08/20032.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) 140KM/103KW [F5R 740] | 11/1999-08/2003
RENAULTMEGANE I CABRIOLET (EA0/1_) | 10/1996-08/20032.0 I (EA0G) 109KM/80KW [F3R 791, F3R 796] | 03/1999-08/2003
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20081.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 115KM/85KW [F4P 720, F4P 722] | 01/2001-08/2003
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20082.0 I (LA07, LA0G) 114KM/84KW [F3R 750, F3R 791, F3R 796, F3R 751, F3R 797, F3R 798, F3R 752] | 09/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20082.0 I (LA0G) 109KM/80KW [F3R 750, F3R 791, F3R 796, F3R 751, F3R 797, F3R 798, F3R 752] | 03/1999-08/2003
RENAULTMEGANE I COACH (DA0/1_) | 03/1996-08/20032.0 16V (DA0H) 147KM/108KW [F7R 710, F7R 714] | 03/1996-11/1999
RENAULTMEGANE I COACH (DA0/1_) | 03/1996-08/20032.0 16V 139KM/102KW [F4R 746] | 01/2002-08/2003
RENAULTMEGANE I COACH (DA0/1_) | 03/1996-08/20032.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 140KM/103KW [F5R 740] | 11/1999-08/2003
RENAULTMEGANE I COACH (DA0/1_) | 03/1996-08/20032.0 I (DA0G) 114KM/84KW [F3R 750, F3R 751, F3R 798] | 03/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I COACH (DA0/1_) | 03/1996-08/20032.0 I 109KM/80KW [F3R 791, F3R 796] | 03/1999-08/2003
RENAULTMEGANE I GRANDTOUR (KA0/1_) | 03/1999-08/20031.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 115KM/85KW [F4P 720, F4P 722] | 01/2001-08/2003
RENAULTMEGANE SCENIC (JA0/1_) | 10/1996-12/20012.0 I (JA02, JA0G) 109KM/80KW [F3R 796, F3R 791] | 01/1999-09/1999
RENAULTMEGANE SCENIC (JA0/1_) | 10/1996-12/20012.0 I (JA0G) 114KM/84KW [F3R 750, F3R 751] | 01/1997-09/1999
RENAULTSCÉNIC I NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (JA0/1_) | 09/1999-09/20031.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 115KM/85KW [F4P 720, F4P 722] | 01/2001-08/2003
RENAULTSCÉNIC I NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (JA0/1_) | 09/1999-09/20031.8 4X4 116KM/85KW [F4P 722] | 07/2000-04/2001
RENAULTSCÉNIC I NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (JA0/1_) | 09/1999-09/20032.0 16V (JA1B, JA1D) 139KM/102KW [F4R 740, F4R 741, F4R 746] | 07/2000-08/2003
RENAULTSCÉNIC I NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (JA0/1_) | 09/1999-09/20032.0 16V 140KM/103KW [F4R 744, F4R 740, F4R 741, F4R 747] | 09/1999-08/2003
RENAULTSPORT SPIDER (EF0_) | 03/1995-10/19992.0 16V 150KM/110KW [F7R 710] | 03/1995-10/1999

Zamienniki

Lista zamienników

---1636268480
AP Automotive Prod.KT6798
BLUE PRINTADR163003
BORG & BECKHK6798
CLUTCHNUSMCK2317
COMLINEECK119
COMLINEECK127
COMLINEECK147
COMLINEECK148
DENCKERMANNK100498
EXEDYRNK2018
JP GROUP4330400610
KAMOKAKC025
KAWE959231
KM Germany0690842
KRAFT AUTOMOTIVE1615005
LUCASLKCA690014
LuK622108100
LuK622108200
LuK622228000
LuK622228100
LuK622304000
MAPA003215100
MAPCO10116
MAXGEAR615110
MECARMMK9524
MOTAQUIPVCK942
MOTAQUIPVCU505
NATIONALCK9427
NEXUSF1R092NX
NK133926
Omnicraft2277503
OPEN PARTSCLK915803
PROCODIS FRANCEKTE074
PROCODIS FRANCEKTE136
QUINTON HAZELLQKT1555AF
QUINTON HAZELLQKT1787AF
RENAULT7701468832
RENAULT7701468868
RENAULT7701468869
RENAULT7701469339
RENAULT7701471458
RENAULT7701476557
RENAULT7701476569
RENAULT7701477068
RENAULT7701478115
RENAULT7711134850
RYMECJT1505
RYMECJT6608
RYMECJT6799
SACHS3000784001
SASICSCL4130
SASICSCL4131
sbs1201133926
STATIM100726
STELLOX0701062SX
TRIPLE FIVEVCK51
TTVTCK31011
UNIFLUX FILTERSGCK2069AF
VALEO786013
VALEO801985
WESTLAKEWRN014

Opinie

Opinie

Opinia 
2020-01-02

Bardzo sprawna realizacja zamówienia. Jestem pełen podziwu.

    Opinia 
    2017-11-06

    Czołówka najlepszych sprzęgieł

      Opinia 
      2017-07-30

      Cieszę się, że zainwestowałem w dobry markowy zestaw

        Opinia 
        2017-06-07

        Wysoka staranność i solidność wykonania, polecam

          Opinia 
          2017-02-10

          Zakup bez żadnych nieprzjemnych przygód

            Napisz swoją opinię!

            Napisz opinię

            Sprzęgło LuK 622228100

            Sprzęgło LuK 622228100

            Produkt nowy i oryginalny!

            WYSYŁKA W 24H GRATIS!

            Dostawa

            Płatność i wysyłka

            Forma dostawyDostepny sposób płatności
            dpd logo
            przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
            inpost logo
            przelewy 24

            #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

            Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

            Odbierz osobiście w Warszawie



            Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

            UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

            Możesz nam zaufać

            Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

            Wysyłka za granicę

            Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
            Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
            Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

            Raty

            Kup na raty

            Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

            Form

            Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
            Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


            Oblicz ratę w Alior
            Form

            Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
            Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


            Oblicz ratę w mBank



            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
            10
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            8
            9
            10
            cert-image
            logo

            Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
            a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

            RODZAJ CZĘŚCI
            koło dwumasowe
            zestaw sprzęgła
            sprzęgło sportowe
            tarcza sprzęgła
            docisk
            łożysko oporowe
            wysprzęglik centralny
            pompa sprzęgła
            siłownik sprzęgła
            śruby montażowe

            (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

            Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

            Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

            Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

            Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

            W koszyku masz:

            Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: