Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 622024609

Premium Sprzęgło LuK 622024609
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 17
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Niedostępny

579 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
SAAB900 I (AC4, AM4) | 01/1979-12/19932.0 TURBO 140KM/103KW [B201XL] | 10/1986-12/1991
SAAB900 I (AC4, AM4) | 01/1979-12/19932.0 TURBO 146KM/107KW [BSI 20, B201S] | 10/1980-07/1985
SAAB900 I (AC4, AM4) | 01/1979-12/19932.0 TURBO 150KM/110KW [B201XL] | 01/1986-12/1988
SAAB900 I (AC4, AM4) | 01/1979-12/19932.0 TURBO-16 160KM/118KW [B202XL] | 11/1985-12/1993
SAAB900 I (AC4, AM4) | 01/1979-12/19932.0 TURBO-16 S 175KM/129KW [B202XL] | 01/1984-12/1988
SAAB900 I (AC4, AM4) | 01/1979-12/19932.0 TURBO-16 S CAT 175KM/129KW [B202XL] | 01/1989-12/1993
SAAB900 I COMBI COUPE | 06/1978-06/19942.0 TURBO 140KM/103KW [B201XL] | 10/1986-12/1991
SAAB900 I COMBI COUPE | 06/1978-06/19942.0 TURBO 146KM/107KW [BSI 20, B201S] | 09/1978-07/1985
SAAB900 I COMBI COUPE | 06/1978-06/19942.0 TURBO 150KM/110KW [B201XL] | 01/1986-12/1988
SAAB900 I COMBI COUPE | 06/1978-06/19942.0 TURBO-16 160KM/118KW [B202XL] | 11/1985-06/1994
SAAB900 I COMBI COUPE | 06/1978-06/19942.0 TURBO-16 180KM/132KW [B202L] | 01/1993-06/1994
SAAB900 I COMBI COUPE | 06/1978-06/19942.0 TURBO-16 S 175KM/129KW [B202XL] | 02/1984-12/1988
SAAB900 I COMBI COUPE | 06/1978-06/19942.0 TURBO-16 S CAT 170KM/125KW [B202XL] | 01/1989-12/1993
SAAB900 I KABRIOLET | 10/1985-06/19942.0 TURBO-16 160KM/118KW [B202XL] | 11/1986-06/1994
SAAB900 I KABRIOLET | 10/1985-06/19942.0 TURBO-16 S 175KM/129KW [B202XL] | 11/1986-06/1994
SAAB99 COMBI COUPE | 08/1968-01/19872.0 TURBO 146KM/107KW [BSI 20] | 10/1977-06/1980

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT9251
BORG & BECKHK9252
LuK622024609
MECARMMK9271
NK134104
NK134108
QUINTON HAZELLQKT389AF
RYMECJT9251
SAAB8712044
SAAB8715260
SAAB8724841
SAAB8725517
SAAB8726713
SAAB8730806
SAAB8781221
SAAB8781239
SAAB8781346
SAAB8818106
SAAB8818114
SAAB9321357
SACHS3000443001
sbs1201134104
sbs1201134108
TRIPLE FIVEKK269
TTVTCK3250
VALEO009301

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-05-26

Jestem mile zaskoczona

    Opinia 
    2016-12-05

    Polecam, bardzo dobry zestaw.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 622024609

      Sprzęgło LuK 622024609

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      3
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: