Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 622024206

Premium Sprzęgło LuK 622024206
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 21
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 22-09-2020 Dostawa GRATIS!

Dostępny

442 zł

369 zł

Kup na Raty

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19941.6 TURBO (1345) 109KM/80KW [807727] | 10/1980-09/1982
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19941.6 TURBO (1345) 125KM/92KW [A5L 717, A5L 718] | 10/1982-07/1986
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19942.0 (1343) 105KM/77KW [J6R 716] | 05/1982-07/1986
RENAULT18 VARIABLE (135_) | 02/1979-11/19942.0 (1353) 105KM/77KW [J6R 716] | 10/1981-07/1986
RENAULT18 VARIABLE (135_) | 02/1979-11/19942.0 4X4 104KM/76KW [J6R 716, J6R 714] | 05/1983-12/1986
RENAULT20 (127_) | 10/1975-12/19832.0 (1272) 109KM/80KW [829 700, 829 701, 829.01] | 10/1977-10/1980
RENAULT20 (127_) | 10/1975-12/19832.0 (1277) 103KM/76KW [829 702, 829 703] | 10/1980-12/1983
RENAULT20 (127_) | 10/1975-12/19832.1 TD 86KM/63KW [J8S 702] | 01/1982-12/1983
RENAULT20 (127_) | 10/1975-12/19832.2 (1279) 116KM/85KW [851700] | 10/1980-12/1983
RENAULTFUEGO (136_) | 02/1980-11/19922.0 TX/GTX (1363) 110KM/81KW [829 710, J6R 710, J6R 712, J6R 713, J6R 715, J6R 726] | 10/1980-10/1985
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (T5, T6, T7) | 03/1980-04/19892.0 4X4 80KM/59KW [J5R 722, J5R 726, J5R 716] | 06/1986-04/1989
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (T5, T6, T7) | 03/1980-04/19892.0 80KM/59KW [J5R 722, J5R 726, J5R 716] | 06/1986-04/1989
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (TXW) | 03/1989-03/20012.0 80KM/59KW [J5R 726] | 05/1989-08/1990
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (TXW) | 03/1989-03/20012.2 101KM/74KW [J7T 600] | 06/1994-10/1997
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (TXW) | 03/1989-03/20012.2 95KM/70KW [J7T 780] | 05/1989-06/1994
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (T1, T3, T4, T2) | 03/1980-04/19892.0 4X4 80KM/59KW [J5R 722, J5R 726, J5R 716] | 06/1986-04/1989
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (T1, T3, T4, T2) | 03/1980-04/19892.0 80KM/59KW [J5R 722, J5R 726, J5R 716] | 06/1986-04/1989
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20012.0 80KM/59KW [J5R 716] | 05/1989-08/1990
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20012.2 101KM/74KW [J7T 600] | 06/1994-10/1997
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20012.2 4X4 101KM/74KW [J7T 600] | 06/1994-10/1997
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20012.2 4X4 95KM/70KW [J7T 780] | 05/1989-06/1994
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20012.2 95KM/70KW [J7T 780] | 05/1989-06/1994
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (P6) | 03/1980-04/19892.0 80KM/59KW [J5R 726] | 03/1980-04/1989
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (P6) | 03/1980-04/19892.0 86KM/63KW [829 720, 829 721] | 03/1980-12/1986
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.0 82KM/60KW [J5R 726] | 03/1989-12/1991
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.0 [RWD] 80KM/59KW [J5R 726] | 05/1989-10/1997
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.2 101KM/74KW [J7T 600] | 09/1994-04/1998
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.2 4X4 101KM/74KW [J7T 600] | 09/1994-04/1998

Zamienniki

Lista zamienników

---KRN2104
AP Automotive Prod.KT8938
BORG & BECKHK8938
CLUTCHNUSMCK2325
COMLINEECK061
DENCKERMANNK100196
EXEDYRNK2008
EXEDYRNK2009
FERODOCTK246
KAWE951650
LAYCOCKLCK161
LuK622024206
MAPA005215800
MECARMMK9052
MECARMMK9845
MOTAQUIPVCK584
MOTAQUIPVCU159
NATIONALCK9031
NATIONALNCK115
NEXUSF1R018NX
NK133915
NK133942
PROCODIS FRANCEKTE022
QUINTON HAZELLQKT1063AF
QUINTON HAZELLQKT1073AF
QUINTON HAZELLQKT262AF
RENAULT5000059526
RENAULT7700571175
RENAULT7700693447
RENAULT7700722064
RENAULT7700722392
RENAULT7700724263
RENAULT7700724266
RENAULT7700727886
RENAULT7700743482
RENAULT7701462511
RENAULT7701463624
RENAULT7701463625
RENAULT7701472069
RENAULT7711134054
RENAULT7711134057
RENAULT7711134058
RYMECJT8938
SACHS1850480714
SACHS3000128001
SACHS3000441001
SASICSCL4110
sbs1201133915
sbs1201133942
SMPEKT8938
STATIM100706
STATIM100723
TRIPLE FIVE2127205
TRIPLE FIVEKK467
TTVTCK3115
UNIFLUX FILTERSGCK381AF
VALEO003434
VALEO616844
VALEO627035
VALEO801002
VALEO801063
WESTLAKEWRN019

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-11-16

0 problemów

    Opinia 
    2017-07-07

    Jestem mile zaskoczona

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 622024206

      Sprzęgło LuK 622024206

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank



      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      1

      Podobne produkty:

      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: