Oryginalne sprzęgło LuK 622023806

Premium Sprzęgło LuK 622023806
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 21
Specyfikacja techniczna producenta

Niedostępny

489 zł

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNC25 AUTOBUS (280_, 290_) | 07/1981-02/19941.8 E 69KM/51KW [169 (XM7T)] | 07/1987-02/1994
CITROËNC25 AUTOBUS (280_, 290_) | 07/1981-02/19942.0 84KM/62KW [170C (XN1T)] | 02/1991-02/1994
CITROËNC25 AUTOBUS (280_, 290_) | 07/1981-02/19942.0 E 79KM/58KW [170B (XN1T), 170A (XN1T)] | 09/1981-02/1994
CITROËNC25 NADWOZIE PEŁNE (280_, 290_) | 07/1981-03/19942.0 84KM/62KW [170C (XN1T)] | 02/1991-03/1994
CITROËNC25 NADWOZIE PEŁNE (280_, 290_) | 07/1981-03/19942.0 E 79KM/58KW [170B (XN1T), 170A (XN1T)] | 09/1981-03/1994
CITROËNC25 PLATFORMA / PODWOZIE (280_, 290_) | 07/1981-03/19942.0 84KM/62KW [170C (XN1T)] | 01/1987-03/1994
CITROËNCX I (MA) | 09/1974-08/19852000 106KM/78KW [829 A5] | 06/1979-08/1985
CITROËNCX I BREAK (MA) | 09/1975-08/19852000 106KM/78KW [829 A5] | 06/1979-08/1985
CITROËNCX II BREAK | 07/1985-12/199222 TRS 113KM/83KW [J6T A500] | 07/1985-12/1992
CITROËNCX II BREAK | 07/1985-12/199222TRS 115KM/85KW [J6T A500] | 07/1985-07/1989
CITROËNCX II | 07/1985-12/199222 TRS 113KM/83KW [J6T A500] | 07/1985-12/1992
CITROËNCX II | 07/1985-12/199222 TRS 115KM/85KW [J6T A500] | 07/1985-07/1989
FIATDUCATO NADWOZIE PEŁNE (280_) | 01/1982-09/19901.8 67KM/49KW [169 B] | 01/1982-10/1988
FIATDUCATO NADWOZIE PEŁNE (280_) | 01/1982-09/19902.0 75KM/55KW [170 B] | 07/1985-08/1990
FIATDUCATO NADWOZIE PEŁNE (280_) | 01/1982-09/19902.0 79KM/58KW [XN 1T] | 01/1982-08/1990
FIATDUCATO NADWOZIE PEŁNE (280_) | 01/1982-09/19902.0 84KM/62KW [170 D] | 03/1989-08/1990
FIATDUCATO PANORAMA (280_) | 07/1982-08/19901.8 69KM/51KW [XM7T] | 07/1982-12/1988
FIATDUCATO PANORAMA (280_) | 07/1982-08/19902.0 75KM/55KW [170 B] | 01/1986-08/1990
FIATDUCATO PANORAMA (280_) | 07/1982-08/19902.0 79KM/58KW [XN 1T] | 07/1982-05/1985
FIATDUCATO PANORAMA (280_) | 07/1982-08/19902.0 84KM/62KW [170 D] | 09/1988-08/1990
FIATDUCATO PLATFORMA / PODWOZIE (280_) | 07/1982-08/19902.0 75KM/55KW [170 B, XN 1T] | 07/1985-08/1990
FIATDUCATO PLATFORMA / PODWOZIE (280_) | 07/1982-08/19902.0 84KM/62KW [170 D] | 08/1988-08/1990
PEUGEOTJ5 AUTOBUS (280P) | 09/1981-09/19902.0 75KM/55KW [170B (XN1T)] | 09/1981-09/1990
PEUGEOTJ5 AUTOBUS (280P) | 09/1981-09/19902.0 79KM/58KW [170 (XN1T)] | 01/1983-09/1990
PEUGEOTJ5 NADWOZIE PEŁNE (280L) | 09/1981-09/19901.8 69KM/51KW [169B (XM7T)] | 01/1983-11/1988
PEUGEOTJ5 PLATFORMA / PODWOZIE (280L) | 09/1981-09/19902.0 75KM/55KW [170B (XN1T)] | 01/1986-11/1988
PEUGEOTJ5 PLATFORMA / PODWOZIE (280L) | 09/1981-09/19902.0 79KM/58KW [170 (XN1T)] | 01/1983-11/1988
RENAULT12 | 10/1969-12/19841.6 GORDINI (1173) 113KM/83KW [821.20, 807.20] | 08/1970-12/1974

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT9634
BORG & BECKHK9634
CITROËN5423816X
CITROËN5443517N
CITROËN5490833
CITROËN95492693
CITROËN95494089
CITROËN95496057
CITROËN95496167
CITROËN95596205
CITROËN95632806
CITROËN96021899
CITROËN96021902
CITROËN96105389
CLUTCHNUSMCK2495
DENCKERMANNK100177
EXEDYPGK2003
FIAT77612510
FIAT95492693
FIAT95495084
FIAT95638806
KAWE951651
LAYCOCKLEK153
LuK622023806
MAPA001215600
MECARMMK9054
MECARMMK9782
MOTAQUIPVCK484
NATIONALCK9010
NATIONALNCK131
NK139939
PEUGEOT2004A6
PEUGEOT204128
PEUGEOT204153
PEUGEOT205491
PEUGEOT205498
PEUGEOT205544
PROCODIS FRANCEKTE027
QUINTON HAZELLQKT1601AF
QUINTON HAZELLQKT193AF
QUINTON HAZELLQKT239
QUINTON HAZELLQKT239AF
RENAULT7700576298
RENAULT7700578410
RENAULT7700589253
RENAULT7700641541
RENAULT7700680080
RENAULT7700693447
RENAULT7700722392
RENAULT7700727886
RENAULT7700730178
RENAULT7700743482
RENAULT7701348537
RYMECJT9634
SACHS3000290001
SASICSCL0226
sbs1201139939
SMPEKT9634
STATIM100102
TRIPLE FIVEKK130
TTVTCK3131
UNIFLUX FILTERSGCK363AF
VALEO003398
VALEO801124

Opinie

Opinie

Opinia 
2021-03-01

Doskonała jakość.

    Opinia 
    2021-01-30

    Bardzo dobry wybór

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 622023806

      Sprzęgło LuK 622023806

      Produkt nowy i oryginalny!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank

      Podobne produkty:

      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI*
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.